asılamadan sonra progestan kullananlar

txuxliiinnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2007
177
1
asılamadan sonra progestan verdı dr.sabah 2 aksam2 .hazneye koyabılırsin dedı ama ben ıcmeyı yeglıyorum.cunku akıyor gıdıyor. sızcede etkısı aynımıdır.ilk aslama sanırım olmayacak hıc bırsey hıssetmıyorum.

Etki aynıdır yoksa 2 sinden birini yap demezdi heralde.Bana içilenden verilmişti sanırım.Hazneye koy denmemişti.Tutar inşallah aşılaman.

bende 26 aralıkta aşılama oldum banada sabah iki akşam iki hazneden dedi ööle daha faydalı oluyormuş içince etkisi fazla kalmıyomuş heralde bu arada benim sonuç 7 ocak gibi belli olcak senin ne zamn belli olur?

canim benim olmadı 23 unde bellı oldu hasta oldum.ilk oldugundan sanırım cok heyecan vardı ama sımdı söndu hepsı.umutsuzum.bır ay ara verıcekmısız asılama ıcın .oyle dedı doktor. yanı ocak sonu ıkıncıye start verıcez galıba.ınsallah senden guzel haberler alırız.ama umudunu yıtırme.ilkinde olmus olan bır suru kısı var bu sıtede.

hayır canım asılamadan once hıc bır sey kullanmadık yaklasık 1 sene ugrastık olmadı bızı asılamaya yonlendırdı.ama ara ara onemsız kıstlerım oldu.dogum kontrol hapıyla patladı.baskada bır sorun yok. tamamen bılınmeyen ınfertılıte yanı

X