Çatlaklar StriVectin-SD Çatlak Kremi

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
kızlar bi site buldum internette bu kremi 173 tl ye satıyolar hemde ücretsiz gönderiyolar gerçek ve garantilidir diyo piyasa fiyatı 217 tl bizde 173 diyo sizce güvenilirmidir eğer öyleyse hemen sipariş vericem

kızlar strivectin sd çatlak kremi yazın ilk bastaki sayfaya tıklayın çıkıyo zaten görüceksiniz çilek figürü var

Canım ben bu kremı kullandıgımda bır faydasını goremedım hemde uzun sure ve cok duzenlı bır sekılde kullandım.Verdıgım paraya yazık oldu.Ama tabı benım catlaklarım beyaz ve uzun, yıllardır var.Senın kırmızı ve yenıyse belkı ıse yarar bilemıyorum.

Canım ben bu kremı kullandıgımda bır faydasını goremedım hemde uzun sure ve cok duzenlı bır sekılde kullandım.Verdıgım paraya yazık oldu.Ama tabı benım catlaklarım beyaz ve uzun, yıllardır var.Senın kırmızı ve yenıyse belkı ıse yarar bilemıyorum.

cnm benim daha çok yeni 4 buçuk ay oldu doğum yapalı kırmızılar hala oyüzden beyazlaman geç kalmadan bir şeyler kullanmak istiyorum ve en etkili olanından oyüzeden bu kremin çok iyi olduğunu duydum o dediğim sitede okadar pahalı değildi ama düşündürdü beni açıkçası gerçekmi yoksa sahtemi diye ama gerçek ve garantili diye ne bileyim ya acaba neden ucuzdur ki sen ne kadara almıştın cnm?

Canim ekranda cilek resmi var diye bahsettigin o alisveris sitesi strawberrynet.Ben yillardir ordan alisveris yaparim kredi karti numaramida veririm arada paypal da oderim ve kartimida surekli kontrol ederim ne olur ne olmaz diye.Ama yillardir hic bir soruna rastlamadim canim guvenilir bir site Honkkong dan yolluyorlar urunleri.Urunlerde sahte falan degil hic uzulme ayrica sen ucuz derken urunleri Turkiye fiyati ile karsilastiriyorsun.Yani o site ucuza satmiyor normal piyasa fiyatlarina gonderiyor karda yapiyor merka etme ama Turkiye'de fiyatlar cok yuksek oldusundan bize ucuza geliyor:))) Canada'da,USA'da fiyatlar cok daha dusuk tatlim.
Ben de o kremden alcam su an canada'dayim burda 99 dolar+vergi cok daha ucuz yani.Ayrica yaninda el ve goz kremi hediye.
Al yani hic sikinti yasamazsin o sitede.

Canim ekranda cilek resmi var diye bahsettigin o alisveris sitesi strawberrynet.Ben yillardir ordan alisveris yaparim kredi karti numaramida veririm arada paypal da oderim ve kartimida surekli kontrol ederim ne olur ne olmaz diye.Ama yillardir hic bir soruna rastlamadim canim guvenilir bir site Honkkong dan yolluyorlar urunleri.Urunlerde sahte falan degil hic uzulme ayrica sen ucuz derken urunleri Turkiye fiyati ile karsilastiriyorsun.Yani o site ucuza satmiyor normal piyasa fiyatlarina gonderiyor karda yapiyor merka etme ama Turkiye'de fiyatlar cok yuksek oldusundan bize ucuza geliyor:))) Canada'da,USA'da fiyatlar cok daha dusuk tatlim.
Ben de o kremden alcam su an canada'dayim burda 99 dolar+vergi cok daha ucuz yani.Ayrica yaninda el ve goz kremi hediye.
Al yani hic sikinti yasamazsin o sitede.

sağol cnm alıyım ozaman

Merhaba 11+5 gunluk hamileyim.Doktorumun tavsiyesi üzerine Bella B Tummy Honey Butter (68tl)kremi aldım.Vazelin tarzı bir krem.Günde 1 defa kullan dedi.1 defa da kendim badem yağı kullanıyorum.İnşallah çatlağım olmaz.

Epey zamandır girmiyorum siteye.

Ben bu ürünü aldığımda kızım 2 haftalık bile değildi. Aldım ve kullanmaya başladım. Ancak üzerinde açıkça laktasyon döneminde kullanılmayacağı yazıyordu. Ve bunu gördüğümde yaklaşık 2 aydır kullanıyordum. Kremi kullanmayı bıraktım.

Ayrıca neden yalan söyleyeyim ki bu konuda? Hangi konuya cevap yazdığımı iyi biliyorum. Ben kullandığım üründen hiç tereddüt etmiyorum. Kaç tane strevectin çatlak kremi var ki piyasada?

Ama bebek sizin. Süt sizin. Tercih sizin.

Öyle bir şey kullanacaksınız ki, bu cildin yıpranmışlığı ile savaşacak ama içeriği pek doğal ve zarasız olacak? Bunu söylemek mümkün mü?

Ben kremi kullandığım müddetçe krem cildi ipeksi bir şekle soktu ve gerdi. Bu da çatlak görünümünü düzeltti. Ancak kremi kullanmayı bıraktığımda eski şekline geri geldi. Ki günde üç kere ve her seferinde temiz cilde düzenli olarak uyguladım. Benim cildimde gösterdiği reaksiyon böyle oldu. Fikrimi ve deneyimimi paylaştım. Ama sizde farklı bir sonuç göstermiş olması ne beni yalancı yapar ne de sizi beni! Buna rağmen nasıl eski durumuna geri geldi şeklinde kinayeli yorumları anlamış değilim. İnsanları yanıltmış olmakta ne gibi bir çıkarım olabilir?

Son düzenleme:
burculore yardımcı olursan sevinirim seninle bi şekilde konuşmam lazım çok sorum var :KK70: ister özelden tel. ver ama gerçekten konuşmam lazım :/

ben geçen yaz almıştım strivectin sd yazın terliorum die bıraktım sonra yeniden başladım ama çok memnunum kalçamın yanında ergenlikten kalma çatlaklar vardı pek düzenli kullanmamama rağmen ve ara vermeme rağmen çoğu kalıcı olarak gitti ama kullanmaya devam edeceğim ikinci tüpü alacağım ben tavsiye ediorum

ben kollarımdaki çatlaklar için kullanmaya başlamıştım ama sıkılıp bıraktım .1 tüpün yarısına gelmiş olmama rağmen belirgin derecede azalma oldu ve kalıcı oldu .Zamanım olursa geri kalanı kullanmayı düşünüyorum, kesinlikle çok etkili .Çatlakların rengini koyulaştırıyor ve gerçekten inceltiyor.Görünümde belirgin düzelme oluyor.Üstelik benim çatlaklarım oldukça eski , sedef rengiydi.Ben tavsiye ediyorum .

bu krem yıllardır çatlakları olanlara ii gelmez sanmıyorum, ama yeni oluşmuşları önler yada azaltır kanımca. Ablam hamileliği boyunca hataydan getirttiği zeytinyağı ile gün aşırı karınına msaj yaptı, sürdü yani. ve ne hamileyken ne de sonrasında karnında 1 tane bile çatlak olmadı. henüz çocuğu olmayanlara tavsiye ederim.. doktorlar bile sordu ne yaptın diye düşünün :79:

Burada yazılanları okuyunca aklım karıştı,bana sephorada bu kremi yüzümdeki güneş lekeleri için sattılar hem de acaip şekilde garanti vererek
.bugün kullanmaya başladım.cildim kağıt gibi oldu,pürüzsüz,tertemiz.

kullandım krem hala bitmedi büyük olduğu için sanırım görüntüyü düzeltiyor ama yok etmediği kesin bunun için soyucu krem kullanmalı.expigment lekelere densede baya soyduğu için onu kullanıcam mesela.bu arada strivectin pamuk gibi yumuşak yapıyor cildi g.lekeleri içinse birşey diyemem.

bende epey araştrdm ama almamaya karar verdm yazıkmı değil ya paraya tam sonuç alıcağım bişe arıyorum

ben haziranda güneşlenmiştim göğüslerimdekiler geçmişti.solaryuma gidebilirsin.strivectin bencede alma.

kızlar hem yüz için hem de göz için olanı aldım
inanın 3 -4 gün ancak sürdüm ikisi de duruyor
hiç ama hiç sevmedim
yüzdeki etkisi ne tam olarak sizlerde

X