düsük sonrasi hemen hamile kalan varmi???

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
arkadaslar aranizda dusuk sonrasi hemen o ay hamile kalip sorun yasayan oldumu????

canım ben mayıs ayında düşük yaptım ama hala hamile kalamadım hayırdır canım bi sorun mu var sen hamile değil misin?

tiwiticim sen korunmayi biraktiktan ne kadar sonra hamile kalmistin ve tedaviylemi olmustu??

ay canım yaaa çok özür dilerim valla gözlerim doldu seni üzmek istememiştim gerçekten çok özür dilerim ben 9 ay sonra klomenle hamile kalmıştım ama 8 haftalıkken düşük oldu o psikolojiyi çok iyi bilirim ben üzüntüden çok kötü olmuştum şimdi bu ay yine klomen kullandım ama maalesef 16 sında adet oldum yani bende napacamı bilmiyorum yinede Allah tan ümidimizi kesmeyelim canım kendinide fazla üzme Allah ın taktiri inşallah bizimde sağlıklı bebeklerimiz olacak bence 2-3 ay korun derim rahmin kendini toplaması için ...

canim inan hic korunmak falan istemiyorum hemen yasamak istiyorum o duyguyu yeniden cok agladim cok:KK43:( canim ozur dilemene gerek yok bu arada sen bilmiyordun yoktun sanirim uzun zamandir!!!

evet canım giremiyorum nete annemlerdeyim balıkesirde o yüzden gerçi bize dr 6 ay korunacaksınız dedi biz 1 ay ginera doğum kontrol hapıyla korunduk ama nasip işte olmayınca olmuyo sen yinede 1 adet dönemi bekle o zaman bence ...

ben zaten bir adet donemi beklemeyi dusunuyorum canim daha fazla dayanamam zaten olmuyor ne korunmasi zaten doktor korunun demedide!!!

hanımlar duduguma gore dogum kontrol hapı zaralıymıs yumurtalıkları etkılıyomus duyduguma gore ne kadar dogru onu bılemem

VaLLa Canım Sanırım Bu Kısıden kısıye gore degısıOr Benım AbLam Dusukten 2 ay sonra hamıle kaldı.baska bır tanıdıgımsa 4 ay sonra feLan kaLdı .

arkadaslar aranizda dusuk sonrasi hemen o ay hamile kalip sorun yasayan oldumu????

merhaba mehay benim arkadaşımın oldu.3 aylık hamileydi düşük yaptı sonraki ay hamile kaldı.hepimiz şoke olduk ilki tedavi ile olmuştu. Allah nasip etti mi ediyor işte:) darısı başımıza inşallah

SLM mehay.. bende dusuk yaptım mayısta 3 ay ara verdım allah bırdaha yasatmasın kımseyede yasatmasın zor bı durum suan ıse 4 aylık hamıleyım yıne dusuk rıskım falan oldu sureklı yattım dıkkat ettım suan ıyım dusukten sonra hemen hamıle kalmak ıyı olmuyomus rahmın kendısını tamır etmesı gerekıyomus.rabbim sizlerede nasıp etsın ınsallah...

bende düşükten sonra 2 ay korundum.korunmnayı bıraktığımız ay hamile kaldım allahım en yakın zamanda yeniden nasip eder inşallah canım sanada düşüğün acısını çok iyi bilirim yaşamayan anlamaz.geçmiş olsun..

gamzecim cok saol cok aci cektim canim yandi ilk zamanlar bu yuzden biraz toparlandim simdi beni anlayabilen kisilerle dertlesmek rahatlatiyor gercekten !!!

burda yazan arkadaslar tedaviler ise yarayip bebekleriniz oldu mu yazarsaniz bize de umut olursunuz.

canım benimde düşüğüm oldu 5,5 haftalıktı 2 ay korundum korunmayı bıraktığım ay hamile kaldım çok şükür şuan 2,5 aylık hemen ilça verdi dşük için bir sürü test yaptı şuan ii dedi hamd olsun inşallah sağlım doğurmak nasip olur. seninde olur ama doktor ne kadar bekle dediyse bekle bence bende hemen kalmak istedim doktorum acele etme dedi.

Selam mehay

Seni cok iyi anlayabiliyorum bende gecen hafta 7 haftaliktim ve düsük yaptim.. 4 gün kanamam devam etti ama bebisimi daha düsürmemistim.. doktorlar bana yinede umut verip belki kismetse kalir dediler ama 4 günün sonunda malesef düsürdüm.. Bu acinin ne demek oldugunu cok iyi anliyorum bende cok agladim ve cok üzüldüm yeni yeni toparlanmaya calisiyorum.. umudumu hic bir zaman yitirmiyecegim... ben bu konuda hemen cok arastirdim ve düsükten sonra hemen hamile kalmayi tavsiye etmem sana .. cünkü bedenine bir kac ay zaman verip toparlanmasini beklemelisin.. ikinci bir düsügü önlemek icin.. Benim 4 yasinda bir oglum var ve her ona baktikca düsürdügüm bebisim aklima geliyor.. ama yinede kismet diyorum.... umarim sende biraz sabirli olduktan sonra tekrar hamile kalacaksin.. ama kendine simdikten cok iyi bakmalisin....

1 hafta oldu düşük yapalı allahım kimseye yaşatmasın bu duyguyu bu hafta kontrolum var.. Hemen istiyorum hamile kalmayı 1 adet dönmi nasıl geçicek diye bekliyorum. Inş. Doktor 3 ay bekle demez.

1 hafta oldu düşük yapalı allahım kimseye yaşatmasın bu duyguyu bu hafta kontrolum var.. Hemen istiyorum hamile kalmayı 1 adet dönmi nasıl geçicek diye bekliyorum. Inş. Doktor 3 ay bekle demez.

merhabalar eyluul,

bende 13 eylülde düşük yaptım.

merak ettim hamile kaldın mı?

yada ilk adetini ne zmn gördün?

bilgi verirsen sevinirim cnm :KK3:

X