Saç Rengi ve Saç Boyama Merak Ettiginiz SAÇ RENKLERİNİ Burdan Paylasiniz ...

Kızlar bu saç rengi ne oluyor? $Resident-Evil-milla-jovovich-23561196-900-506.jpg $Resident-Evil-milla-jovovich-23562344-900-506.jpg $Resident-Evil-milla-jovovich-23562242-900-506.jpg
Saçımı ya böyle yapıcam yada Gizem Karaca'nın eve düşen yıldırım dizisindeki gibi.Onun saçı için açık küllü kumral üzerine altın sarısı balyaj denmiş.Aynını yaptıracaktım ama bu forumda gördüğüm kadarıyla altın sarı boyada turunculuk oluyor.Gizem Karaca'nınki öyle durmuyordu ama turunculuktan nefret ettiğim için bunu okur okumaz vazgeçtim.Bu kızın saç rengi nedir?Yada açık küllü kumral üstüne kolestonun sedef sarısı nasıl olur bilen boyayan var mı sedef sarısına??

Ya benımde kendı sac rengım koyu kestane ama ben kullu kumral ,kullu acık kumral tonlarında falan ıstıyorum kuafore boyatıyorum suan da ve bıldıgınız bakıra calan bır renk oluyor her seferınde nolur yardım edın kızlar 😔

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu sac rengini cok merak ediyorum bileniniz varmi acaba ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1405246487607.jpg
    $1405246487607.jpg
    14,1 KB · Görüntüleme: 559
benim saçım orta koyulukta kumral.10senedirde sarı röfle kullanıyorum.artık hem sıkıldım hemde cevrem değiştirmemi söylüyor.sıkılsamda sarı saçımda mutlaka olmalı gibime geliyo yani seviyorumda yakıştırıyorumda sadece monoton renk..
karar veremiyorum koyu renk altına sarı ombre veya başka birşey???Eki Görüntüle 1173339

birde herzaman hayranı olduğum ama hiç elde edemedğim bir renk var.küllü kumral sarı arası galiba:) bunu kuaförler elde edemiyorlar sanki...Eki Görüntüle 1173341 Eki Görüntüle 1173342

bunlarla ilgili fikirlerinizi bekliyorum.
ayrıca farklı fikri olan varsa yazabilir lütfen karar vermeme yardımcı olun:)

Bu küllü renk doğal sarışınlarda tutuyor canım. Doğal sarı saça röfle atılınca oluyor. Kuaförlerin elde ettiği buna yakın tonlar maalesef güzel olmuyor, yapay duruyor

Bu küllü renk doğal sarışınlarda tutuyor canım. Doğal sarı saça röfle atılınca oluyor. Kuaförlerin elde ettiği buna yakın tonlar maalesef güzel olmuyor, yapay duruyor

Evet malesef oyleymis...napacagim karar veremedim hic sac rengim fotoda var canim ne onerirsin rofle harici,icinde sarida olan

Evet malesef oyleymis...napacagim karar veremedim hic sac rengim fotoda var canim ne onerirsin rofle harici,icinde sarida olan

Ben her renk saçı denedim. Ama uzun zamandır kullandığım renk loreal majirel 8.34 ama bu boyayı yüzde 12lik oksidanla karıştırıp yapıyporum. Turuncumcu bir sarı oluyor. Bazıları açık karamel diyor. $IMG_4677.jpg $IMG_4730.jpg

ay arkadaşlar kuaföre gitmeden saçımı küllü sarı nasıl yaparım sizce tek boya kullandım olmuyor...karıştırmak lazım da hangsini karıştırsam.bilemedim

10300245_10152760539214307_270748850106740173_n.jpg
kızlar saçlarımı böyle yaptırmak istiyorum kısa saçlıyım düz renk kullanmaktan çok sıkıldım ama modelin balyaj altı renginin ne olduğunu anlayamadım sizce balyaj alt rengi hangi renk ?

Kızlar kocamın ailesi diizisinde selen seyven'in saç rengi ne kızlar sanırım birkaç renk var balyaj ya da gölge gibi

Eklentiler

• se..jpg
    se..jpg
    5,8 KB · Görüntüleme: 215
  • seln..jpg
    seln..jpg
    6,6 KB · Görüntüleme: 240
  • seln.jpg
    seln.jpg
    7,2 KB · Görüntüleme: 249
Kızlar kocamın ailesi diizisinde selen seyven'in saç rengi ne kızlar sanırım birkaç renk var balyaj ya da gölge gibi
kimse bilmiyormu ben de o renk yaptırmak istiyorum saçlarım koyu kahve siyah gibi duruyor daha çok ve buğday tenliyim böyle yaptırsam bana yakışırmı ki acaba ten rengime gidermi? ay kızlar bi yardım edin çook önemli bu ay sonuna kadar saçlarımı boyamam değişmem lazım :)

kızlar demet akalın şu rengi nedir ???

Eklentiler

• 23595942-jpeg_preview_medium.jpg
    23595942-jpeg_preview_medium.jpg
    6,7 KB · Görüntüleme: 247
boya kutularının üzerinde çok çok açık doğal sarı diye bi renk var onun gibi duruyor :) bkn loreal 01, tabii resim boyutu epey küçük buna benzettim kendimce.

X