Genital Bölgeme Epilasyon Aleti Kullandım Sivilce İçinde Kaldım !

ben agdayı demeye korkuyorum ya su yapıştır cekleri denesem o bölgeme cok cnm yanarmı acepppp

kesinlikle ameliyat eldivenii süper yaa azcık ter dökceksiniz ama işte harika yapıo jilet 2 günde çıkartırken bu 3 hafta filan..

iki aya kadar hep jiletle temizliyordum sonra kendimi zorlaya zorlaya ağdaya geçtim kendim yapıyorum ama ne rahatlıkmış ya hem bi azaldı bi zayıfladı allah razı olsun bu sir aüdayı bulandan ilk yaptığımda sivilce doldu hep ama sonrakilerde öyle bişey olmadı ama aldıktan sonra 4-5 gün sürekli pudra sürdüm hem tahriş etkilerini hemde sivilceyi önlüyor makineyle denemiştim acaip acımıştı tek tek alıyoya daha çok acıtıyor ağdada büyük bi bölgeyi bi anda aldığın için öyle işkence gibi olmuyo ilk aldığımdaki acı da yok artık

kesinlikle ameliyat eldivenii süper yaa azcık ter dökceksiniz ama işte harika yapıo jilet 2 günde çıkartırken bu 3 hafta filan..

vallahi bi yaşıma daha girdim nasıl kaçırmışım ben böyle bişeyi :1shok:

peki kızlar bu ameliyat eldiveni nerde satılıyor hiç almadım da :sm_confused:

nerden alabilirimmmmmmm

bu arada ben de epilasyon cihazı kullanmıştım,genital bölgem hala sivilce içinde,bıraktım ama ara ara iltihaplı şekilde sivilce olup olup geçiyor
sinir oluyorum yaaaaaaaaa tamamen neden geçmiyor bunlar yaa

vallahi bi yaşıma daha girdim nasıl kaçırmışım ben böyle bişeyi :1shok:

peki kızlar bu ameliyat eldiveni nerde satılıyor hiç almadım da :sm_confused:

nerden alabilirimmmmmmm

bu arada ben de epilasyon cihazı kullanmıştım,genital bölgem hala sivilce içinde,bıraktım ama ara ara iltihaplı şekilde sivilce olup olup geçiyor
sinir oluyorum yaaaaaaaaa tamamen neden geçmiyor bunlar yaa

eczanelerden alabilirsin canım :):) ben de kullanıcam ameliyat eldivenini ama acır diye korkuyorum ama mutlaka denicem :1rolleyes:

ufff işgence resmen epilasyon aleti mahvoluyorum ağdada zor acımayan bişe olsa yaaa şöle bişey olsa acıtmadan yok etse bi ay çıkmasa ohhh keşke öle bişe varmıdırki

kızlar bende dun emla aldım ve onunla agda kullandım genital bölgemde hic acı duymadım ama sabah biraz acıyla uyandım simdi kaşanıyo karınca yagı kullanıyorum

kızlar epilasyon aleti bacaklarımıda mahvetti bikini bölgemide... sadece koltuk altı için kullanıyorum.aslında en iyisi ağda..

mikrop kaptırmayacaksınız hanımlar oraya. ben onun içinde cilt doktoruna gitmiştim kaydirigubbakcemile3 doktorum mikrop kaptırmışsın ondan sivilce olmuş demişti.sonra da krem kullandım geçti

Kızlar ben de epilasyonla alıyorum... Kökleri kalın olduğu için ağda yapamıyorum. Ağdayı yapıştırınca çekemiyorum daha.. o yüzden yıllardır bunu kullanıyorum.. Sorunlar oluyor tabiki ama.. :KK43:

valla bence cildin hassasiyetine bagli annem ve kizkardesim yillardir kullaniyolar epilasyon aletini genital bölgelerine ve suana kadar hic bir sorun yasamadilar ben canim kiymetli oldugundan ve aciya dayanamadigimdan agdaciya gidiyorum ama onlarada imreniyorum kendileri aldiklari icin

Ben her yerimi genelde epilasyon aleti ile alıyorum acıyo ama güzel oluyo.Bazende ağda ile alıyorum.Tüyleri uzatamıyorum uzatsam eldiven en mantıklısı aslında:1closedeyes:
Benimde epilasyon aleti koltukaltımı tahriş yapıyoo:gitme: Ama en kolayı epilasyon aleti kaydirigubbakcemile3

en guzeli sir agda 1 ayda bile tam cıkmıyor ve alındıgında kıl kokleri bile gozukmuyor pürüzsüz oluyor

sir ağda yaptırıp mutlu olan çok kişi var ama bni mahvetti resmen
lazer yda iğneli epilasyon yaptrmadım hiç ama bence en iyi yöntem o,bu sne denicem inş bnde:S

eldivenle nasıl yapıyorsunuz bunu ben düşünürken bile kendimden geçtim ya :18:

Son düzenleme:
sir ağda yaptırıp mutlu olan çok kişi var ama bni mahvetti resmen
lazer yda iğneli epilasyon yaptrmadım hiç ama bence en iyi yöntem o,bu sne denicem inş bnde:S
sir ağda geçen haftadan beri acısı geçmedi kızardı ay ne zormuş ya :KK43::KK43:

eldivenle nasıl yapıyorsunuz bunu ben düşünürken bile kendimden geçtim ya :18:

:KK9: alışan için çokta zor değil
ben yıllardır kullanıyorum çokta kısa sürüyor
tutam tutam yoluyorum :KK4:
sonrası miss
sonrasınada limon tuz
mucize beklemeyin ama yıllardır kullandığım bu yöntemle tüylerim yarı yarıya azaldı
ilk eldivene başladığımda ormandı şimdi çok rahatım
bazen acelem varsa eldivenle hızlı hızlı aldıktan sonra kalanları epilasyon aletiyle alıyorum eldivenden epilasyon aletine geçince hiç acı olmuyor sanırım uyuşuyor sonrası bir ay rahatlık
birde bazıları çok uzatmak gerektiğinden bahsetmiş
eldivenleriniz yeni ve biraz kaliteli olursa azıcık uçları çıksada alabiliyorsunuz :KK16:

X