Genital Bölgeme Epilasyon Aleti Kullandım Sivilce İçinde Kaldım !

:KK9: alışan için çokta zor değil
ben yıllardır kullanıyorum çokta kısa sürüyor
tutam tutam yoluyorum :KK4:
sonrası miss
sonrasınada limon tuz
mucize beklemeyin ama yıllardır kullandığım bu yöntemle tüylerim yarı yarıya azaldı
ilk eldivene başladığımda ormandı şimdi çok rahatım
bazen acelem varsa eldivenle hızlı hızlı aldıktan sonra kalanları epilasyon aletiyle alıyorum eldivenden epilasyon aletine geçince hiç acı olmuyor sanırım uyuşuyor sonrası bir ay rahatlık
birde bazıları çok uzatmak gerektiğinden bahsetmiş
eldivenleriniz yeni ve biraz kaliteli olursa azıcık uçları çıksada alabiliyorsunuz :KK16:

ay ben kesinlikle yaamam ya ablam falan bazen bacağından bir tüy koparır ben onda bile komaya girerim siz çok şanslısınız valla ..

:KK9: alışan için çokta zor değil
ben yıllardır kullanıyorum çokta kısa sürüyor
tutam tutam yoluyorum :KK4:
sonrası miss
sonrasınada limon tuz
mucize beklemeyin ama yıllardır kullandığım bu yöntemle tüylerim yarı yarıya azaldı
ilk eldivene başladığımda ormandı şimdi çok rahatım
bazen acelem varsa eldivenle hızlı hızlı aldıktan sonra kalanları epilasyon aletiyle alıyorum eldivenden epilasyon aletine geçince hiç acı olmuyor sanırım uyuşuyor sonrası bir ay rahatlık
birde bazıları çok uzatmak gerektiğinden bahsetmiş
eldivenleriniz yeni ve biraz kaliteli olursa azıcık uçları çıksada alabiliyorsunuz :KK16:
canım limon tuz karışımını genital bölgene mi sürüyorsun??limon tuz karışımı başlığında sordum genital bölgeye sürülür mü diye kimse cevap vermedi.umarım cevap verirsin:KK16:

Genital ve bikini bölgesini epilasyon aleti ile alanlar,hangi marka ürün kullanıyorsunuz..ben eldivenle alıyorum ama off çook uzun sürüyor tansiyonum düşüyor eğilmekten daralıyorum valla..

ben bikini bölgeme ılık ağda yapıyorum çoğaltır dediler benimkiler azaldı ve hiç acımıyo

Kızlar garipsemeyin ama :KK43: o dudk tarflarını nasıl alıyosunuz ağdayla epilasyonla veya eldivenle :KK17::97::78:

X