eskişehir'dekiler, hangi hastane/hangi doktor

zullall

Nirvana
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2007
404
455
Merhaba arkadaşlar, İnşallah benim de bebeğim haziranda olacak, şuanda işim nedeniyle Van'dayım, ama doğumu memlekette yapmayı düşünüyorum. Eskişehir'de doğum yapabileceğim iyi hastane ve doktorlar kimler. Yardımcı olursanız çok sevinirim, çünkü ancak doğumdan 8 hafta önce izne çıkabileceğim ve o zaman Eskişehir' e gidebileceğim.

ben diş hekimiyim belkide sağlıkla ilgili olduğum için doktor seçimim meşakatli oldu. 2 aylık hamileyim ama yaklaşık 3 yıldır eskişehir özel ümit hastanesinden kadın doğum uzmanı abdurrahman akçay bey in kontrolündeyim ve memnunum. hamileliğim kanamalı ve ağrılı geçiyor ama doktorum sayesinde düşük tehlikesini atlattım sayılır.kendisinden randevu almak istersen erken davranmalısın hastanenin telinden randevu alabilirisn Allah yardımcın olsun

abdurrahman akçay geçen sene bana üç gün boyunca kabus yaşattı. yumurtalığında portakal büyüklüğünde kist var dedi. dopplere yönlendirdi. doppler temiz dedi, doppler çeken hoca beni abdurrahman hocaya geri yolladı. doppler sonucunu görünce hımm hımm yapıp yeniden ultrasona soktu beni. 5 dakika baktıktan sonra yaptığı açıklama şu FAZLA BASTIRINCA YUMURTALIĞIN ARKADAKİ BAĞIRSAĞA GÖMÜLMÜŞ, BEN ONU KİST SANMIŞIM. KUSURA BAKMA. SORUN YOK . TEMİZ.
kendisini saygıyla!!!!!!!!! anıyorum..

Son düzenleme:
X