Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesi-Saçını Sabunla yıkayanların yorumları?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
kızlar bende yağ bakımdan sonra sabun kullanıyorum.. ısırgan özlü.. saç dökülmesini önler dediler ama 4-5 defa oldu daha çok dökülmeye başladı.. ilk seferler olur dediler sonradan düzene girecekmiş ... ama ısırgan özlü sampuan o kadar sertleştiriyoki saçı anlatamam bende ardından 1 kez şampuan 1 kez de krem sürüyorum ( uçlara tabiki) ondan sonra pamuk gibi oluyo saçlarım... krem ve şampuan kullanmandan pamuk gibi yapacak sabun arıyorum doğal bilgi verirseniz sevinirim.. öpüyorum hepinizi... habide unutmadan sabun saça çok zararlı diyede duydum doğrumudur acaba ???? SABUNMU -- ŞAMPUAN MI????olumunekankayizsmileopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ısırgan özlü şampuan yazmışım özür bilmiyorumkismile ısırgan özlü sabun..

slm kızlar aranızda kefir sabunu kullanan var mı? Ben bitkidermanın menengiçli sabununu kullanıyordum ama şimdi ahmet marankinin önerisiyle kefir sabununu aldım ama kafam çok karışık

arkadaşlar bende artık şampuan kullanmayı bıraktım ve hataydan getirttiğim el yapımı defne sabunlarını kullanmaya başladım, ilk hafta biraz sertleşir gibi oldu saclarım ama yıkadıkça güzelleşti şimdi ipek gibi yumuşacık. ayrıca minik şeftali tüyleri çıkmaya başladı.,

kızlar bende yağ bakımdan sonra sabun kullanıyorum.. ısırgan özlü.. saç dökülmesini önler dediler ama 4-5 defa oldu daha çok dökülmeye başladı.. ilk seferler olur dediler sonradan düzene girecekmiş ... ama ısırgan özlü sampuan o kadar sertleştiriyoki saçı anlatamam bende ardından 1 kez şampuan 1 kez de krem sürüyorum ( uçlara tabiki) ondan sonra pamuk gibi oluyo saçlarım... krem ve şampuan kullanmandan pamuk gibi yapacak sabun arıyorum doğal bilgi verirseniz sevinirim.. öpüyorum hepinizi... habide unutmadan sabun saça çok zararlı diyede duydum doğrumudur acaba ???? SABUNMU -- ŞAMPUAN MI????olumunekankayizsmileopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

sabunun saça hiç bi zararı yok kimyasal yok içinde ama şampuan kimyasallardan yapılan birşey babaannnem ve halam saçlarını hep sabunla yıkıyolar bi kere bile sürmemişler saçlarına şampuan okadar gür ki saçları ikisininde bi tek tararken saçları akıyo oda malum sert yapıyo saçı tararken zorlayınca akıyomuş ondan sonra bir daha hiç akmıyomuş

Arkadaşlar bende saçımı kırlangıçın zeytinyağlı sabunuyla yıkamaya başladım gerçekten saçlarım hacim kazandı ince telli ve az saçım var normalde ama sabunla yıkayınca dolgunlaştı ben çok memnun kaldım bu sabun işinden artık şampuana elveda :KK34::KK52:

benimde saçlarım hem dökülüyor hemde çokk yağlanıyor . hiçbir şampuan fayda etmedi pahalısı bile şimdi sarımsaklı sabunla yıkıyorum kozmetikçiden aldım ama sarımsak kokusu yok .naturel sabunmuş bakalım onla devam etcem şimdilik

Arkadaşlar ben de bir çok şampuan denedim en son yakın arkadaşımla sabunu bir deneyelim deyip dalan defne sabunu aldık saçlarımızı ilk yıkamamızda yumuşacık oldu ben bir de sonra 1 kere şampuanla yıkadım çok da kolay tarandı ve saçıma ilk kez sabun sürdüm hiç öyle saçım kazk gibiolmadı devam etmeyi düşünüyorum.

Arkadaşlar sarımsak birde saç uzatır saç dökülmeyi giderir diyorlardı aksine sarımsaklı sabun kullanınca daha çok döküldü tam bir fiyasko

Arkadaşlar sarımsak birde saç uzatır saç dökülmeyi giderir diyorlardı aksine sarımsaklı sabun kullanınca daha çok döküldü tam bir fiyasko

ben gidip sizler gibii aktardan sabun almadım evdeki hacı şakirle yıkadım :KK70: saçlarım yağlanıyordu yıkadığım günün akşamına sönmeye baslıyodu simdi 2.günün aksamına sönmeye basladı ama bir şey farkettim kimsenin kulağının arkasında saç yok ama sanki dipleri seyrekleşmeye baslamıs yada bana öyle geliyor kendimi kel hissediyorum :S acaba saçlarımımı döküyor!

Ben de zeytin yagli ve defne yagli sabun kullandim bir kac kez, harika kokuyor defneli olan ama saclarim hem sert hem de yagli yagli sanki hic yikanmamis gibi oluyor sabunla yikayinca !sanirim boyali saclara gore degil sabun kullanmak :KK43:

kızlar sabun saça iyi gelmez, inanmayın böyle şeylere, sabunun içeriğinde çok fazla tuz var ve saçı mahveder, ben tuz var diye tuzsuz şampuanlar kullanmaya başladığımdan beri dökülme sorunlarımda azalmalar oldu.

kızlar sabun saça iyi gelmez, inanmayın böyle şeylere, sabunun içeriğinde çok fazla tuz var ve saçı mahveder, ben tuz var diye tuzsuz şampuanlar kullanmaya başladığımdan beri dökülme sorunlarımda azalmalar oldu.

ilginç ben 3aydan fazla zamandır seytinyağı sabunu kullanıyorum.Benim saçlarımı muhteşem yaptı.Köylülerin sattığı yamuk yumuk rengi kreme kaçan zeytinyağı sabunu kullanıyorum.Üstelik şampuanı hayatımdan bu süre içinde çıkardım.Asla şampuan kullanmakta istemiyorum.Saçlarımda ne bir yağlana ne de kepeklenme olmadığı gbi günde yaklaşık yüz tel dökülen saçım anca on tel dökülüyor.Kendim denemesem bu sabuna inanmazdım.Ama saçlarım eskisinde binlerce kat sağlıklı.

X