Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesi-Saçını Sabunla yıkayanların yorumları?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
evet aktardan alcaksınız mümükünse köyden fln akrabanız komşunuz getitirsin

he sakın rengi yeeşilse almayın

cnm bişey sormak istiyorum sana sabun yağlandırıyo demişsin ciddi misin?sabun çünkü yağlandırmaz aksine kurutur diye biliyorum merak ettim cidden.bu arada ben de sizin gibi şampuan kullanımını çok azalttım sabun kullanıyorum bende sabun kullandığım zaman saçlarım daha hacimli oluyo.benim saç da senin gibi aynen ince telli ve seyrek çok kötü bi durum gerçekten hiç şekil almıyo az görünmesi de cabası:KK43: ben defneli bi sabun kullanıyorum artık şampuanı çok çok az kullanıcam.

canımcım ben normal sabun kullanmıyorumki zeytinyağlı sabun hani varya yeşil renkte oluyo aktarlarda satılıyo ondan..ben 2 senedir kullanıyorum çok süper oldu normal direk ve yalnız şampuan kullanırsam ıyy çok kötü oluyo..ben o yüzden dedim yani zeytinyağlı olduğu çabuk yağlandırıyo diye ama hacimli ve çok görünüyo sürekli kullanırsanda saçı çoğaltıyo bizzat ben deneyimliyim..Normal banyoda ben sabunu kulanıyorum sonra en sonunda şampuan kullanıyorum ama bitkisel olanından sende öyle yap öneririm :dance:

canımcım ben normal sabun kullanmıyorumki zeytinyağlı sabun hani varya yeşil renkte oluyo aktarlarda satılıyo ondan..ben 2 senedir kullanıyorum çok süper oldu normal direk ve yalnız şampuan kullanırsam ıyy çok kötü oluyo..ben o yüzden dedim yani zeytinyağlı olduğu çabuk yağlandırıyo diye ama hacimli ve çok görünüyo sürekli kullanırsanda saçı çoğaltıyo bizzat ben deneyimliyim..Normal banyoda ben sabunu kulanıyorum sonra en sonunda şampuan kullanıyorum ama bitkisel olanından sende öyle yap öneririm :dance:

sedacığım ben de sadece sabun kullanıyorum.Sen bitkisel şampuan demişsin özellikle kullandığın var mı?

vereyim yasemin limon otu özlü adı..ya varya benim şu 2 senede saçlarıma yapmadığım kalmadı normalde benimkiler ince tellidir.2 sene önce saçlarıma bi röfle yaptırayım dedim afedersin içine ettiler saçlarımın yaptılar baktım aynaya sapsarı iğrençti sonra tekrar boyattım aynı anda sonra olmadı açık oldu tekrar aynı anda defalarca işlem gördü saçım mahvoldu anlıcan sonra 2 senede toparlaya kadar ne çektim dayanıklı olsa neyse ama zateb ince telli mahvettiler sonrada yapa yapa uzmanı oldum hala da yapıyorum en son şimdi enteleyi kullanıyorum..

vereyim yasemin limon otu özlü adı..ya varya benim şu 2 senede saçlarıma yapmadığım kalmadı normalde benimkiler ince tellidir.2 sene önce saçlarıma bi röfle yaptırayım dedim afedersin içine ettiler saçlarımın yaptılar baktım aynaya sapsarı iğrençti sonra tekrar boyattım aynı anda sonra olmadı açık oldu tekrar aynı anda defalarca işlem gördü saçım mahvoldu anlıcan sonra 2 senede toparlaya kadar ne çektim dayanıklı olsa neyse ama zateb ince telli mahvettiler sonrada yapa yapa uzmanı oldum hala da yapıyorum en son şimdi enteleyi kullanıyorum..

canım geçmiş olsun maalesef her kuaföre güven olmuyor.Ayrıca teşekkür ederim bu bölümde beni yalnız bırakmadın.Anlaşılan ikimizin tek saç sorunu varmış.Herkesin beline kadar ,gür,ipek gibi saçları var galiba.tatlicadiarzu
Keşke diğer arkadaşlarda bir bakıp tecrübelerini paylaşsa.
Desteğin ve cevapların için sana rep gönderiyorum.a.s.a.s.a.s.

canım geçmiş olsun maalesef her kuaföre güven olmuyor.Ayrıca teşekkür ederim bu bölümde beni yalnız bırakmadın.Anlaşılan ikimizin tek saç sorunu varmış.Herkesin beline kadar ,gür,ipek gibi saçları var galiba.tatlicadiarzu
Keşke diğer arkadaşlarda bir bakıp tecrübelerini paylaşsa.
Desteğin ve cevapların için sana rep gönderiyorum.a.s.a.s.a.s.

Canım benim çok teşekkür ediyorumŞeniz..evet ben bilgilerim paylaşmak ve bişeyler öğrenebilmek için üye oldum bu siteye..Canım dediğim gibi sen o sabunu al kullan saçlarını fazla fönleme 15 günde bi kez yeter şampuan çok kullanma..saçların yağlıysa saç bakım yağlarınada gitme fazla..birde sığır iliği öneirirm ben ok oda güzel oluyor

bende iki ay boynca bu sabundan kullandım saçlarım çok dökülüyordu haklısın çokiyi geliyor bende tavsiye ediyorum

ya bende defne sabuu kullandım çok iyi dediler içinde zeytin yağı falan var heralde ama ilk yıkadığımda berbat oldu saçlarım o yüzden bıraktım sanada aynısı olmuş ilk yıkamada bende bi kaç sefer deniyim bakalım nasıl olacak

sabunun adı zeytinyaglı sabunmu tam olarak... benimde kel kalcam diye korkuyorumda...

canım evet benim aldığım sabunun üzerinde sadece zeytinyağlı yazıyor.Tüm saç tipleri için var.Benimki kuru ve boyalı olduğu için buna uygun olanı aldım.Aktara saç tipini söyle o verir.

arakdaşlar bu sabun ambalajlı falan değil yani benim kullandığım öyle değil aktarlarda satılıyo açıktan..rengi yeşil sarı arası bişey..

X