İlişkiden sonra neden kanama olur bilgisi olan varsa yardımcı olurmusunuz

benim böyle bir şey başıma gelmedi ama bencede bir an önce doktora gidin.

önemli bir hastalığın habercisi olablir..bir an önce doktora gitmelisiniz...yok önemli bişey yoksada içiniz rahatlamış olur....

sanırım kılcar damara denk geliyo fazla zorlayınca oluyo galiba ama tedavisi var biliyom

kızlar merhaba benim bir yegenim var yeni evli yani 6 aylık falan adet kanması bittikten sonra ilişkiye girdiğinde tekrar kanamsı oluyormuş ve parca şeklinde bir gün kanamasıda devam ediyormuş.Doktora gidecegiz ama bilgisi olan varsa bilgilendirimisiniz lütfen

aylın yara vardır büyük ihtimalle dondurma veya yakma işlemi ile kurtulabilir fazla ertelemesin sakın ilerlemesi ciddi problemlere neden oluyor

adetten 2 yada 3 gün önce ve sonra bu kanamalarin olmasi normalmis demisti doktorum.ama cok oluyrsa devamli oluyorsa doktora gitmesi en dogrusu.gecmis olsun

Bir çok sebepten olabilir.Arkadaşların dediklerinin hepsi doğru ben çoğunu yaşadım bunların.Dr. kontrolü sonrası kesinlik kazanır.Önemli birşey çıkmaz umarım.Geçmiş olsun.

büyük bir ihtimalle yara vardır.ihmal etme bencede

Kızların dediği gibi düşük de olabilir ama rahimde yara olma olasılığı daha yüksek..Kesinlikle ihmal etmeyin gitmişken smear testini de alın.Geçmiş olsun.Haberdar edin bizi de buradan..

walla aynı durumdan muzdaribim....bende aynı şeyi defalarca yaşıyorum ancak şöle bişi var...var yumurtlama döneminde yaşıyorum acaba bu yüzdenmi hamile kalamıyorum?
Normal şartlardaki ilişkilerimde olmuyo ancak yumurtlama dönemimdeki tüm ilişkilerimde oluyo...dr kontrolu altında çocuk yapmaya çalışıyoruz ama malesef hamile kalamıyorum...dr uma bu kanamadan söz ettiğimde normal olduğunu söylüyor....:KK43:((((

canım benim en yakın arkadasımda oluyordu bu problem her ilişkide kanaması oluyormus.doktora gitmiş önünde ve arkasında 1.5 ve 2 ser cm yırtık olduğunu öğrenmiş.hamile kalamıyordu 7 ay sonra hamile kaldı ama bebeği bu yüzden düştü.doktor demiş sakın hamile kalma bebeğin düşer diye.sonra yine hamile kaldı oda kanamalı olduğu için bebeğini sonlandırmak zoruda kaldı.doktor ameliyat ve ilaç tedavisnden baska bişey seni kurtarmaz demiş.sizin belki böyle bişeyiniz yoktur ama bu normal bi durum değil bence bi doktora gözükmenizde fayda varrr

canım aynı konuyu geçen radyoda konuşuyorlardı dikkatimi çekti. bu tür kanamalarda mutlaka doktora gidilmesi gerektiğini söylediler tedavi edilmezse önemli rahatsızlara sebep oluyormuş

kızlar merhaba ben mehal eşimle adetimin bittiği günün ertesi günü ilişkiye girdim ilişki sonrasında kanamam oldu ve bu kanama bir gün boyunca sürdü. çok korkuyorum ne yapmam lazım. cevaplarınızı hızlı bir şekilde bekliyorum tercübelerinizi benimle paylaşmanızı istiyorum tşk ederim şimdiden...

X