fsh yüksek olup hamile kalan varmı.....

Kizlar konu uzerinden zaman gecmis ama bisey ogrenmek istiyorum. Hayıt otunu icerken korundunuz mu? Hamile kaldigimizi bilmeden icersek gebelige zarari dokunmaz mi?? Benim de fsh degerim 9.74 cıkti :KK43: henuz doktoruma sonuclarimi gostermedim.. ama benim durumum cok garip. Soyle ki, ben korunmayi biraktigim 2.ayda hamile kalabilmistim. Ama gelismedigi icin 7.haftasinda kurtajla aldilar. Ne olduysa ondan sonra oldu... kurtaj uzerinden 5 ay gecti ve ben adetlerimi eski yogunlugunda olamiyorum.. adetlerim de azaldi.. cok korkuyorumm

Kizlar konu uzerinden zaman gecmis ama bisey ogrenmek istiyorum. Hayıt otunu icerken korundunuz mu? Hamile kaldigimizi bilmeden icersek gebelige zarari dokunmaz mi?? Benim de fsh degerim 9.74 cıkti :KK43: henuz doktoruma sonuclarimi gostermedim.. ama benim durumum cok garip. Soyle ki, ben korunmayi biraktigim 2.ayda hamile kalabilmistim. Ama gelismedigi icin 7.haftasinda kurtajla aldilar. Ne olduysa ondan sonra oldu... kurtaj uzerinden 5 ay gecti ve ben adetlerimi eski yogunlugunda olamiyorum.. adetlerim de azaldi.. cok korkuyorumm
Canım fsh senin çok yüksek çıkmamış ki. benim ilk 13 çıktığını öğrendiğim günden itibaren sabah akşam testere dişli aslan pençesi çayı içtim. bi daha ki kontrolümde 6 ya düşmüştü. bende ilk gebeliğimde düşük yaşadım. şimdi Allaha şükür 19 haftalık hamileyim. bu aslan pençesi çayını sende iç çok faydasını göreceksin. İbrahim saraçoğlundan dinlemiştim ben.

Canım fsh senin çok yüksek çıkmamış ki. benim ilk 13 çıktığını öğrendiğim günden itibaren sabah akşam testere dişli aslan pençesi çayı içtim. bi daha ki kontrolümde 6 ya düşmüştü. bende ilk gebeliğimde düşük yaşadım. şimdi Allaha şükür 19 haftalık hamileyim. bu aslan pençesi çayını sende iç çok faydasını göreceksin. İbrahim saraçoğlundan dinlemiştim ben.

Canım, cevabın için çok teşekkür ederim. Peki ilk kaybından ne kadar süre sonra tekrar hamile kalabildin? Bir de hamile kalmayı planlarken bu tür çayların zararı olmaz mı? Bilmeden hamile kalırsak falan? Yumurtalık takibi yada Amh testi istediler mi senden canım? Nasıl bir yol izlemeliyim bilmiyorum.

benim de önce 6.42, sonrasında 9.48, en sondakinde ise 7.79 çıktı. adetlerim 3 günde bitiyor. bende korkuyorum ama doktorlar doğru dürüst yardımcı olmuyor

Canım, cevabın için çok teşekkür ederim. Peki ilk kaybından ne kadar süre sonra tekrar hamile kalabildin? Bir de hamile kalmayı planlarken bu tür çayların zararı olmaz mı? Bilmeden hamile kalırsak falan? Yumurtalık takibi yada Amh testi istediler mi senden canım? Nasıl bir yol izlemeliyim bilmiyorum.
Canım ben düşük yaptıktan sonra çayı içmedim. kürtaj olmadım kendi düştü. kanamam bittikten sonra da hiç korunmadık. çok şükür iki ay sonra normal yolla hamile kaldım. ama bu çayın zararından çok faydası olduğunu düşünüyorum. benim yumurtalık rezervimde çok değildi onun testini de yaptırmıştım. ama Allah büyük. stres olma yeter canım. kendiliğinden gelişiyor herşey. inşallah tez zamanda hamile kalıp bebeğini kucağına alırsın canım.

Canım ben düşük yaptıktan sonra çayı içmedim. kürtaj olmadım kendi düştü. kanamam bittikten sonra da hiç korunmadık. çok şükür iki ay sonra normal yolla hamile kaldım. ama bu çayın zararından çok faydası olduğunu düşünüyorum. benim yumurtalık rezervimde çok değildi onun testini de yaptırmıştım. ama Allah büyük. stres olma yeter canım. kendiliğinden gelişiyor herşey. inşallah tez zamanda hamile kalıp bebeğini kucağına alırsın canım.

Aminn canim cok tesekkur ederim. Insallah. Allah isteyen nerde varsa nasip etsin evlat sahibi olmayi.. insan bu tarz sonuclarla tahlillerle stres olmayavagi varsa bile oluyor.. elinde olmadan takinti haline geliyor cunku. Bir becerebilsem rahatlamayi keskee.

merhaba arkadaşlar benim de fsh çok çok yüksek çıktı saraçoğlunun kürlerine başladım aslan pençesi hayıt tohumu içiyorum.bakalım bir iki ay sonra tekrar test yaptıracağım.dhea öneriyorlar bi de kullanan var mı acaba.artık neye elimi atacağımı şaşırdım .38 yaşındayım ve menapoza giriyorsun artık çocuğun da olmaz dedi dr nasıl ağlamıştım o gün.bir tane kızım var ama bu yaşta menapoza gimrek istemyorum Rabbim bir tane daha evlat versin istiyorum.Şi,mdi otları kullanıyorum ama hala korkuyorum...testi yaptırmaya korkuyorum

Merhaba ben 1 buçuk yıl önce burda ağlaya ağlaya yazmıştım. Size umut olması için yazıyorum şimdi. 138 fsh sonra 150 sonra 160 görmüş biriyim. Yumurtalıklarım kalmamıştı. Kaç dr gittim ise yumurta nakli olmam söylendi. Ama ben umudumu kaybetmedim ısrarla tedavi olmak istedim. Ve şuan 50 günlük kiz bebek sahibiyim. Kızımı kucağıma aldim.vazgecmeyin. dr lara göre mucize bebekmis. Darısı başınıza

Merhaba ben 1 buçuk yıl önce burda ağlaya ağlaya yazmıştım. Size umut olması için yazıyorum şimdi. 138 fsh sonra 150 sonra 160 görmüş biriyim. Yumurtalıklarım kalmamıştı. Kaç dr gittim ise yumurta nakli olmam söylendi. Ama ben umudumu kaybetmedim ısrarla tedavi olmak istedim. Ve şuan 50 günlük kiz bebek sahibiyim. Kızımı kucağıma aldim.vazgecmeyin. dr lara göre mucize bebekmis. Darısı başınıza
Maşallah sağlıkla buyutun inşallah,yaptığınız özel bir şey var mıydı?tüp bebek denemiş miydiniz doğal mi oldu?

Merhaba canım hiç canını sıkma benimde fsh ım 26 çıkmıştı ve inan aylarca hayat küstüm çok ağladım çok üzüldüm . Ama moralimi yüksek tutup tedaviye başlamaya karar verdim ve şuan 14+2 haftalık hamileyim . her zaman olumlu düşün lütfen tavsiyem kuru incir ve hayıt suyuda iç umarım ben gibi sende olumlu haberler alırsın. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.
Canım ilaçları tedavi oldun yoksa hayıt tohumu falan mı içtin

Merhaba kizlar.Bundan yaklasik 10 ay once adetlerim teklemeye basladi.Stresten diye dusunup cok ustune dusmedim.Durum boyle devam edince 5-6 ay sonra doktora gittim.Ve dunyam basima yikildi.Fsh 64'tu.Yas 36 ve erken menopoz dediler.Doktor menopoz ilaci yazdi ama kullanmadim.Bitkisel olarak desteklemek istedim.Forumlarda gece gunduz arastirma yaptim.22 gun Cemil Efendi hayit suyu ekstrati ictim.Fsh 10'a dustu.Bu arada iyi beslendim.Bal,pekmez,kuruyemis,meyve eksik etmedim.Ancak 3 kist olusmustu.Dr ostrojen yukselmjs,hormon duzensizliginde normal dedi,sonra hayit suyunu biraktim.1 ay sonra kistler adetle atildilar.Adetler duzene girdi.Aksu Vital marka ari sutu,bal,polen,ginseng karisimi yemeye basladim.Esim de yedi bu karisimdan bir de keciboynuzu pekmezi.Ayni zamanda duzenli beslenmeye devam ettim.Hem erken menopoz belasindan kurtulmak hem de oglumun bir kardesi olsun istedim.Bir sonraki ay fsh 6 idi😊Aynen devam ettim.Yumurta kalitesini arttirmak icin 5 gun femara kullandim ve ilk deneme ayimizda hamileydim😁Dr bu bir mucize dedi.Su an 8 haftalik hamileyim.Umarim saglikla kavusabiliriz ve umarim bu mucizeyi yasamak isteyenlere biraz olsun faydam dokunabilir. Inanmaktan vazgecmeyin ve iyi bakin kendinize.Isteyen herkesin bu guzel duyguyu tatmasi dilegiyle...

Merhaba! Arkadaslar bende 9 senelık evlıyım bende 7gene once menıpoza gırdım cok kotu bı duygu sızlerı cok ıyı anlıyorum 3 defa yumurta donasyonu yaptırdım ama sonuc alamadım allahım herkeze hayırlısıla evlat sahıbı yapsın ıns rabbımın dedıgın olur

evet ben 45 fsh ile doğal yollardan hamile kaldım. doktorda çok şaşırdı.
3 ay cyclo progyonava kullandım hiç düşmedi. ilacı bıraktım 1 ay sonra 45 fsh ile hamile kaldım. canım hiç üzülmemek ve oluruna bırakmak morali olmak ben böyle yaptım. doktor çok şaşırdı. sanıyorum insan vucudu çok az biliniyor. tıp endüsrisinin tuzaklarına düşmemek lazım. genede tüp bebek vs öneririm. inşallah her şey istediğn gibi olur
45 fsh ile adet görüyor muydunuz

X