Çerkezköyde kiralık Ev

K

kraker kız

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kraker kız
Çerkezköyde 3 oda 1 salon sobalı ev kiralıktır.karşısında çocuk parkı var.sessiz sakin bir yerde gürültden uzak bahçeli büyük bahçesinde meyve ağaçları var.düşünen olusa yardımcı olabirim

• Konu Sahibi kraker kız
Çerkezköyde 3 oda 1 salon sobalı ev kiralıktır.karşısında çocuk parkı var.sessiz sakin bir yerde gürültden uzak bahçeli büyük bahçesinde meyve ağaçları var.düşünen olusa yardımcı olabirim

kraker evin hakkında biraz bilgi verirmisin ev müstakilmi okul, market, ulaşıma yakınmı kira ne düşünüyorsun yada satmayı düşürmüsün?cvb bekliyorum, sevgiler cnm

• Konu Sahibi kraker kız
ev müstakil canım 4 katlı 3 katında ben oturuyorum.ilk katı kiraya verdim şimdi 2 inci katı kiralık mutfaktavana kadar fayans mutfak dolapları ve tezgahı temiz durumda,yerler parke,kartonpiyerli,doğalgaz gelmiş durumda,banyoda duşakabin mevcut şehir içine yakın mesafede dediğim gibi büyük geniş bir bahçesi var mahhele içinde gürültü yok ses yok kafa dinlemek için ideal özellikle bahar aylarında bahçenin zevki bir başka oluyor.satmayı düşünmüyorum pek annemden ve babamdan bir tek burası kaldı bana kira olarak 350 düşünüyorum.

• Konu Sahibi kraker kız
ilan süresi 3 ayı geçen mesajlar kapatılır.

X