Lekeler, Çiller Morluklara basur kremi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
B

Beltin

Ziyaretçi
MORLUKLARA BASUR KREMİ

Pürüzsüz bir cilde sahip olan sunucu Ebru Akel ise gözaltında oluşan şişlik ve morlukları gidermek için hemoroit (basur kremi) kullandığını söyledi. Akel, bu kremi, kullananlar arasında Çağla Şikel, Şenay Akay ve Özlem Yıldız gibi ünlü simaların olduğunu da sözlerine ekledi. Tuğba Özay'ın güzellik sırrı ise keçi boynuzu pekmezi, nar suyu ve çikolatada gizli.

valla problemi olan arkadaşların işine yaraya biliryerimseniben

Bunu bende eczaneye gelen bir hastamızdan duymuştum o da kullanmış işe yarıyor dedi.birde göz altında yağ bezeleri olurya onada iyi geliyormuş..

MORLUKLARA BASUR KREMİ

Pürüzsüz bir cilde sahip olan sunucu Ebru Akel ise gözaltında oluşan şişlik ve morlukları gidermek için hemoroit (basur kremi) kullandığını söyledi. Akel, bu kremi, kullananlar arasında Çağla Şikel, Şenay Akay ve Özlem Yıldız gibi ünlü simaların olduğunu da sözlerine ekledi. Tuğba Özay'ın güzellik sırrı ise keçi boynuzu pekmezi, nar suyu ve çikolatada gizli.

Beltincim;

paylaşımın için teşekkürler...bende bikaç sene önce duymuştum ama cesaret edemedim acıkcası kullanmaya ya daha kötü yaparsa diye cunku cildin en hassas bölümü göz cevresi:1no2:
Kullandıkları kremin markası hakkında bir bilgin varsa paylaşırmısın lütfen

canım üzgünüm ama bilgim yok eczaneye sorsan iyi edersin.
sadece faydalı olur die netten bulmuştum

Kuzenle gaza gelip aynı markayı denemiştik. Çok mentollü bir ilaçtı, gözümüzün içine vicks sürmüşüz gibi. Hevesimizi aldık, oturduk. Yalan dolan, reklam kokan hareketler bunlar...

merhaba arkadaşlar buna kesin çözüm yokmu ya:KK43: prof. ömer çoşkun kudret narı yağı demiş acaba doğrumu? Bilgisi olan duyan bi fikri olan nolur yazsin...

MORLUKLARA BASUR KREMİ

hehe tugba ozayın goz altı halkaları korkunç yalnız demek ki saydıkları en azından o işe yaramıyor:)
ayrıca hemoro krrem de yaramıyor maalesef..

X