Cilt Bakımı Ürünleri Kantoran Yaği Ve Hametan Krem ile sivilce sorununa çözüm

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

bilgisayarcxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
54
1
Selam Arkadaşlar. Bu Sitede Kantoran Yaği Ve Hametan Kremin -ayri Ayri Tabi Bunlar- Sivilce Izlerine Iyi Geldiğini Okuyunca Bende Dün Ikisinide Aldim. Gece Yatmadan önce Yüzümü Güzelce Yikayip Bir Tarafima Hametan Diğer Tarafa Da Kantoran Yağini Sürdüm Benim Sadece çene Bölgemde Var Izler. Zaman Içerisinde Sonuçlari Paylaşirim. Denemek Isteyenlerde Olabilir çünkü. Benim Cilt Yapim Karma Yağliya Dönük Bir Cilt. Sivilceler Bitse Izleri Bitmiyor Malesef:KK43: Umarim Iyi Gelir Cildime...

arkadaşım Allah razı olsun çok sağol..
bende dün akşam hametan krem aldım.. yüzümün hepsine sürmedim çünkü ize dönüşmemiş yani kurumamış sivilcelerim var..

sadece hametan ı 1 yıllık izimin kaldığı yere sürdüm.. sivilce izi beyaz tende kırmızı ve geniş bi alan..

seni takip edecek olanlar arasında bende varım..

inşaallah faydasını görürüz..

sevgiyle kalın

Selam Arkadaşlar. Bu Sitede Kantoran Yaği Ve Hametan Kremin -ayri Ayri Tabi Bunlar- Sivilce Izlerine Iyi Geldiğini Okuyunca Bende Dün Ikisinide Aldim. Gece Yatmadan önce Yüzümü Güzelce Yikayip Bir Tarafima Hametan Diğer Tarafa Da Kantoran Yağini Sürdüm Benim Sadece çene Bölgemde Var Izler. Zaman Içerisinde Sonuçlari Paylaşirim. Denemek Isteyenlerde Olabilir çünkü. Benim Cilt Yapim Karma Yağliya Dönük Bir Cilt. Sivilceler Bitse Izleri Bitmiyor Malesef:KK43: Umarim Iyi Gelir Cildime...

canım ya tam benim sorunum sonuçlarını mutlaka yaz tamamı iyi gelirse bende kullanıcam

bi tarafına hametan diğer tarafına kantaron ha...:1shok:
kız Allah iyiliğini versin :roflol:
süper zekanı seviyim ben senin Şeniz

aradan nerdeyse 1 sene geçmş nedir son durum hiç birşey yazmamışsın kafamçokkarıştı

X