Rahim Filiminden Sonra Normal Yolla Hamile Kalan Varmi??????

E.L.XIX.F.T.G.

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2007
370
3
Arkadaşlar Bazilari Rahim Filiminden Sonra Kendiliğinden Yani Herhangi Bir Ilaç Tedavisi Olmadan Hamile Kaldiklarini Söylüyorlar Aranizda Ilaçli Rahim Filimi çektirim Sonra Hamile Kalan Varmi Veya Filimden Sonraki Ay Ilaçla Kalan Varmi Aklim O Kadar Karişikki Ne Yapacağimi Bilmiyorum Benim Dr Ilaçli Filimden Sonra Aşilama Dedi Acaba Aşilama Olmasamda Biraz Beklesem Mi

canım senin sorunun ne?bende film çekildim geçen sene ama benim kanallarımın ikiside tıkanık çıktı.2 ay öncede laparoskopi oldum açıldı.şimdi bende tedeviye başlıcam.ben yazın aşılamada oldum ama tutmadı o zaman kanallarım tıkanıktı.ama aşılama korkulacak birşey değil.doktorun dediyse bir bildiği vardır canım.

Canım rahim filmi küçük yapışıklıkları açar ve bu şekilde rahim filmi çektirenlerin %10 u doğal yolla hamile kalırmış.
Ama sen yine de doktorunu dinle çünkü baktım artık yaşın 37 olmuş.
beklemeye gerek yok......

canım senin sorunun ne?bende film çekildim geçen sene ama benim kanallarımın ikiside tıkanık çıktı.2 ay öncede laparoskopi oldum açıldı.şimdi bende tedeviye başlıcam.ben yazın aşılamada oldum ama tutmadı o zaman kanallarım tıkanıktı.ama aşılama korkulacak birşey değil.doktorun dediyse bir bildiği vardır canım.

ASLINDA SORUN MU BİLMİYORUM AMA 3 DEFA YUMURTLAMA TAKİBİ YAPILDI HERŞEY ÇOK YOLUNDAYDI AMA BİRTÜRLÜ GEBELİK OLUŞMADI DR ŞİMDİ RAHİM FİLİMİ İSTEDİ SONRA BELKİ BİR AY DİNLENİR SONRADA AŞILAMA YAPAR BİLMİYORUM BUNLAR ARTIK HAFTAYA BELLİ OLACAK YANİ 2008 İNŞALLAH ŞANS GETİRİR BANA VE BENİM GİBİLERE

canım ben bir uzmanı tv.de izlemiştim.rahim filmi çekilen hastalara 6 ay herhangibir tedavi yapmıyorlarmış.bunun adı bekleme tedavisiymiş.rahim filminden sonra kanallar açıldığı için bu hastaların %50 si kendiliğinden gebe kalıyormuş.yani senin sorunun cevabı filmden sonra hastaların %50si herhangibir tedavi olmadan gebe kalabiliyormuş.hayırlısıysa sende inşallah gebe kalırsın.
müjdeli haberlerini bekliyoruz...

s.gif
e.gif
y.gif
r.gif
a.gif

canım ben bir uzmanı tv.de izlemiştim.rahim filmi çekilen hastalara 6 ay herhangibir tedavi yapmıyorlarmış.bunun adı bekleme tedavisiymiş.rahim filminden sonra kanallar açıldığı için bu hastaların %50 si kendiliğinden gebe kalıyormuş.yani senin sorunun cevabı filmden sonra hastaların %50si herhangibir tedavi olmadan gebe kalabiliyormuş.hayırlısıysa sende inşallah gebe kalırsın.
müjdeli haberlerini bekliyoruz...

s.gif
e.gif
y.gif
r.gif
a.gif

İNŞALLAH CANIM YA SAĞOL BİLGİLER İÇİN O ZAMAN BENİM DR HEMEN AŞILAMA FELAN YAPMASIN BELKİ KENDİLİĞİNDEN HAMİŞ KALIRIM VE KENDİLİĞİNDEN KALMAYI ÇOK İSTİYORUM

Ben rahim filmi çektirdikten 6 ay sonra hamile kaldım ama düşük yaptım. 2 sene geçti uğraşıyoruz fakat hamile kalamadım......

elif hiç bekleme canım aşılama yaptır yaşın 38 .35 yaş üstü beklemek zaman kaybı dr beklemiyor.dr. ne derse yap bence aşılama ve tüp bebek için ısrar et.yumurtalık kapasiten 35 üstünde azlıyor ve yavaşlıyor bunu unutma

:1rolleyes:elif hiç bekleme canım aşılama yaptır yaşın 38 .35 yaş üstü beklemek zaman kaybı dr beklemiyor.dr. ne derse yap bence aşılama ve tüp bebek için ısrar et.yumurtalık kapasiten 35 üstünde azlıyor ve yavaşlıyor bunu unutma

yaaa hiç kimsemiii rahim filminden sonraa hamilee kalmadııı.???????ve lütfeeeeen rica ediyoruuuum şu düşük olaylarını yazmayııııın lütfeeen kaç arkadaşıım ve ben inanın çok etkilendik busefeer hamile kalırdaa ya çocukta düşerseee diye düşünmeye başlıyoruuuz bu çok kötü bi duyguu..ALLAH hepimiziin evlat sahibi olmamızaa nasib etsin:)bende rahim filmi çekindim ilk ay adet gördüm meğersee normalmiş kızlar temizleniyo hem kanallar şimdide doktorum serephone verdi benim ayrıca rahmim üsten çok az çökük ayrıca sol tüpümde kapalı ona rağmen doktorum şansılısın dedi birinin açık olması yeterliymiş ama yinede hamilelik boyunca sürekli dikkatli olmam gerektiğini söyledi..normal bi kadında %9 iken rahmi sorunlu olan kadınlarda ise %20 miş düşük oranı..o yüzden inşallah bu ay hamiş oluruum hem sizi sevindiririim hemde umutlandırırım:))))noluuur dua ediin allah hepimizi tez günde sevindirsiin:)

Rahim Filmi çektirip Hamile Kalani Sadece Duymuşuz Kimse Ben Bu şekilde Hamile Kaldim Diyemiyor Ay Allahim Ne Olur Yardim Et

güzelim benim kardeşim kadar sevdiğim bir arkadaşım rahim filminden sonra hamile kaldı hatta film çekiliken ona destek olmak için ben de yanındaydım çok korkuyordu çünkü doktorda eşimin samimi bir arkadaşı olduğundan izin verdi orda bulunmama tüpleriin teki tıkalı görünüyordu dr film çekimi esnasında açılabileceğini söylemişti yalan olasın 1 ya da 2 ay sonra arkadaşım hamile kaldı şu anda yeğenim 25 aylık koca bir delikanlı Allah sana da nasip etsin inşallah ama doktorumuz kesinlikle açılır demiyorum açılabilir diyorum demişti yapışıklığın derecesine filan bağlıymış sanıyorum

slm arkadaşlar bende rahim filmmi çektirdim ocak ayında tek tüp tıkalı çıktı ilaç vermediler olur zamanla dediler bende şimdi 8 haftalık hamileyim filmden sonra 3 ay sonra kaldım allahım herkeze nasip etsin bu mutluluğu

X