Rahim Filiminden Sonra Normal Yolla Hamile Kalan Varmi??????

mrh arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum 23 yaşındayım 1,5 senelik evliyim endometrium çıktı geçen sene ekim ayında biopsi yaptırdım ilaç kullandım 6 aydırda korunmuyorua ama olmadı dr a gittim ayın 25 inde yara var dedi tedavi oluyorum fitil hap filan verdi ama acaba bu işlemlerle birlikte aklımda kalmasın rahim filmi çektireyim diyorum bendede var biraz pipiriklilik nasıl zor bişeymi? dr kendisimi çektirmemizi istiyo yoksa isteyen kendide çektirebiliyormu? bidenerelerde çekilyo bu film ücreti nedir ssk karşılıyomu? bilğilendirirseniz sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim

valla canım benim kötü geçti agrım sancım yürüyemedim bile benim doktorum istedi 1 yılı geçince bu testler yapılıyormuş evet ben görüntülem merkezinde çektirdim 350 ytl ödedim allah yardımcın olsun..

ben özel bir hastanede dün 128 ytl ye çektirdim. makineleri dijitaldi.çektirirken biraz bir ağrı duydum adet sancısının biraz kuvvetlisi.o an ayağa kalktım yarımsaat sonra acıdanbaygın bir şekilde eşim beni hastaneye geri götürdü. sancıya dayanamadım kasıklarım patlayacakmış gibi oldu ama korkmayın arkadaşlar çekim basit benim bayılmamın sebebi şiddetli griptim ve aç karnına gittim sabah.bütün hepsi stres açlık ve grip birleşince bende bu etkiyi yaptı.çekim anlattıkları gibi korkunç ve dayanılmaz değil arkadaşlar.bilgilerinize..

Arkadaşlar Bazilari Rahim Filiminden Sonra Kendiliğinden Yani Herhangi Bir Ilaç Tedavisi Olmadan Hamile Kaldiklarini Söylüyorlar Aranizda Ilaçli Rahim Filimi çektirim Sonra Hamile Kalan Varmi Veya Filimden Sonraki Ay Ilaçla Kalan Varmi Aklim O Kadar Karişikki Ne Yapacağimi Bilmiyorum Benim Dr Ilaçli Filimden Sonra Aşilama Dedi Acaba Aşilama Olmasamda Biraz Beklesem Mi
43 yaşındayım ve çocuk istediğim için doktor Rahim filimi istedi benden. Rahim filmi çektirdikten 3 ay sonra hamile kaldım . ( Fakat malesev ki bazı doktorlar insanlara yanlış empoze etikleri için ,insan ne yapacağını şaşırır. Bende yaşınız 43 hamile kalmanız imkansız dedikleri için ben rahim filimi çektirdim ve bir sorunum olmadığını söylediler Fekat beyini'mi okadar bloke ettiler ki bende hamile kalmam mümkün değil diye ilaç de kullandım hiç dikkat etmedim ve tabiki düşük la sonuçlandı durum. ) Buradan hamile kalmak isteyen hemcinslerim hamilelik için hazır olduğunuzda ve planlı olması yen güzel.

X