Sayfa: 1/21 12311 ... SonSon
Toplam 207 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
  1. Konu Sahibi : sipru #1

Ufak bir soru ? Vajinal kokuyu gidermenin yolu ?

Sevgili arkadaşlar... Benim sorunum vajina kokusu :utangac: 2 günde bir banyo yapıyorum, sebamed'in vajinal bölge temizleyici jelini kullanıyorum, banyo yapmadığım her gün, sabah, gün içinde, akşamları yatmadan önce ıslak mendille devamlı silmeme rağmen, mesela külot değiştiriyorken falan burnuma bi koku geliyor senağlama vajinadan gelen akıntı gibi bir sorunum da yok, siğil falan da hiçbir şey yok ama bu kokunun nedenini bulamadım. Sizce çözüm yolu var mıdır??? :uhm:

2. Konu Sahibi : sipru #2
    Ben günlük pedlerden kullanıyorum, her değiştirdimde temiz hissediyorum kendimi, vajinanın doğal bir salgısı ve kokusu olması normal bence, çok fazla temizlemek de vajinanın ph dengesini bozar ve bakterilere karşı savunmasız bırakır. Uzmanlar çok sık olmamak şartıyla sabun ve suyla yıkamanın, bazen de suyla karıştırılmış sirkeyle yıkamanın iyi olduğunu söylerler.

3. Konu Sahibi : sipru #3
    günlük pedlerin kokulu olanları var. mesela kotexin var,lavantalı falan.çok güzel kokuyolar ama 1-2 saat. sonrasında gidiyo,pek bi işe yaramıyo. bide zararlılar,mantar falan yapıyolar.. ben kullanmıyorum walla..

4. Konu Sahibi : sipru #4
    Giriş tarihi
    Oct 2007
    Slm Miss, Rebacıd diye bi sıvı sabun var eczanede. Onu kullan bakterilere karşı çok ii. Zaten sanırımkokuyu da bakteriler yapar. Bi de pamuklu çamaşır giy. Hergün değiştirmek kaydıyla. Sakın naylon çamaşır giyme olur mu? Hoşçakal...

5. Konu Sahibi : sipru #5
    bendede bir ara ole bir sorun vardi .doktora gitmistim bana bir fitille bide antibiyotik vermisti kullandiktan sonra kokudan eser kalmadi. fitilin adi neo-penatron ole bisiydi antibiyotikte hatirlamiyorum.

6. Konu Sahibi : sipru #6
    Alıntı Desibel kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Slm Miss, Rebacıd diye bi sıvı sabun var eczanede. Onu kullan bakterilere karşı çok ii. Zaten sanırımkokuyu da bakteriler yapar. Bi de pamuklu çamaşır giy. Hergün değiştirmek kaydıyla. Sakın naylon çamaşır giyme olur mu? Hoşçakal...

Ben sebamed'inkini kullanıyorum ama bir de senin dediğini denerim tabii... Naylon çamaşır dedin de ben de hep öyle giyiyorum acaba ondan mı oluyor? Şu korseli külotlardan giyiyorum. Pamukluya mı dönsem acaba yine kafamçokkarıştı

7. Konu Sahibi : sipru #7
    Alıntı miss_tevtidze kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Ben sebamed'inkini kullanıyorum ama bir de senin dediğini denerim tabii... Naylon çamaşır dedin de ben de hep öyle giyiyorum acaba ondan mı oluyor? Şu korseli külotlardan giyiyorum. Pamukluya mı dönsem acaba yine kafamçokkarıştı
    Canıııımmm! Onları sakın giyme. hem mantar olur,hem nemini almaz o çamaşırlar. terlersin terini almaz ve koku yapar. onları kullanmayı hemen kes. Penye-pamuklu çamaşır giy..

8. Konu Sahibi : sipru #8
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    koku için değil ama o bölgenin temizliği için doktor numis med yazmıştı ben duşta onu kullanıyorum diğer zamanlar sadece su

9. Konu Sahibi : sipru #9
    Alıntı CaRMiN kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Canıııımmm! Onları sakın giyme. hem mantar olur,hem nemini almaz o çamaşırlar. terlersin terini almaz ve koku yapar. onları kullanmayı hemen kes. Penye-pamuklu çamaşır giy..

Evet haklısın galiba... Ter olayı hakikaten doğru, bacak aralarım hep terli oluyor, bugünden itibaern bıraktım zaten bakalım bi gelişme olacak mı :)

10. Konu Sahibi : sipru #10
    EU1 Guest
    canım kesinlikle pamuklu iç çamaşırı giy.
    ve priflamenin intimate yıkama jeli ile temizleme mendili var annemde de vardı bire bir geldi kesinlikle tavsiye ederim hem indirime girdimi 10 ytl felan çokta uygun hemen kulanmaya başla şiddetle tavsiye ediyorum....

Sayfa: 1/21 12311 ... SonSon