tüpleri tıkalı olanlar rahim filmi çekenler yardım!!!!

CANIM BENDE ŞİMDİ GELDİM HSG ÇEKİLDİ TÜPLERİM AÇIK ÇIKTI ÇOK ŞÜKÜR DR SADECE 2 GÜN İLİŞKİ YOK DEDİ SEN FİLİMİNİ NEREDE ÇEKTİRDİN BENİM HİÇ SANCIM OLMADI HERŞEY ÇOK YOLUNDAYDI ŞU AN ÇOK AZ 1-2 DAMLA KANAMA OLDU O KADAR AMA DEDİĞİM GİBİ DR 2 GÜN İLİŞKİ YASAK DEDİ SONRA HERŞEY SERBESTMİŞ HER DR KENDİ BİLDİĞİNE GÖRE HAKREKET EDİYOR SANIRIM HAYIRLISI ALLAHTANBEBİŞLERİMİZİN YOLU AÇIK ÇOK ŞÜKÜR BİR AN ÖNCE GELİRLER İNŞALLAH ALLAHIM HİÇ KİMSENİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN

canım ben bodrumda yaşıyorum burda çok meşhur diyebilirim özel bi hastanenin dr una gidiyorum sürekli.benimde kanamam oldu ama onun için korkulcak bişey yok normal dedi.gönderdikleri sıvının oluşturabilceği enfeksiyona karşı 1 hafta ilişki yasağı koydu hatta buna karşın ilaçta yazdı herhangi bir enfeksiyona karşı tedbiren.hsg filmi radyasyon içerikli bir filmmiş ve bu ay içinde oluşcak herhangi bir gebelikte anormallik oluşabilir dedi tedbiri elden bırakmamak adına mutlaka korun dedi.ben kendisine çok güveniyorum işini çok iyi yapıyor kadın sağlığına çok önem veriyor.

bebişim seni bir ay erteliyorum sonra benimsin :emir_bebek::emir_bebek: sabırsızlıkla bekliyorum seni

ALLAH sen isteyenlerin kucaklarını boş çevirmesin

bana antibiyotik bile önermedi,gerek yok dedi..Allah allah..her dr farklı bir şey söylüyor.sonumuz hayırlı olur inşallah..:sm_confused:

ilginç aslında yani biz kadınların sağlığı çok önemli doktorlar mutlaka bunu düşünerek hareket etmeli.doktorumun söyledikleri bana çok mantıklı geldi.hiç bişeyi riske atamayız diyor.

merhaba arkadaşlar bende 2 ay sonra sanırım rahim filmi çekileceğimi söyledi doktorum şimdilik tedavi aşamasındayım çok korkuyorum umarım 2,3 ay içinde gebelik oluşurda çektirmeme gerek kalmaz çektiren varsa yazınısı bekliyorum

Selam bende yeni üyelerdenim mesajlari görünce yanliz olmadiğimi anladim banada 3 ay sonra uygulanacak hamile kalamassam nasil bir şeydir bilmiyorum ama sanirim pek iç açici bir durum değil allah hepimizin yaprdimci olsun bebişlere değer diyorum umarim herkez bebeğine kavuşur mesajlariniz bekliyorum

X