tüpleri tıkalı olanlar rahim filmi çekenler yardım!!!!

slm bende kanal filmi cektirdim ve tıkalı cıktı ama öncelikle sunu söylüyüm bende agrı olmustu cünkü basınclı verdikleri için sag tüp tamemen tıkalı cıkmıstı sonra aradan 5 ay gecmesine ragmen diger tüpümüde tıkanmıstı bundan 1 bucuk ay önce laparoskopi yapıldı ve kanallrım acıldı kanal tıkannıklıgından dolayı yumurtalıklarımı benek benek kistler kaplamıstı dr onlarıda yakmıs ve bende yumurtlama sorunu var hiç yumurta olmuyo ilaclarla oluyo bakalım bu ay herhalde asılama diyicek allah hepimize sabırlar versin ama sunuda unuttma bu film cok faydalı sorunu olmayan bi kisi yada film cekildigi anda kanallrında ufak sorunlar bile gideriliyosa hemen hamile kalıyosun erteleme derim ben hepimize bol sanslarlaelaelaelaelae

canım bende bu ay iaşllah laparoskopi olacağım!Sağ tüpüm tıkalı.Umarım açılır.Senin laparoskopi ameliyatın nasıl geçti?Bana önerebileceğin şeyler var mı?

slm güley öncelikle bol sanslar diliyorum canım benim ameliyatım basarılı gecmişti cok sükür şimdi hiçbi sorunum kalmadı hiç endişelenme canım cok basit bi operasyon dilerim sende hayırlsı haberler alırsın benimde sag tüpüm tıkalıydı canım sana önereceklerim ameliyattan sonra kendine cok iyi bak sıcak tut kendini banyo harici cok suya temaz etme canım dr bi ellerden bide ayaklardan cok kapaılıyor demişti ameliyatan cıkınca omuz agrıların olucak 3 gün ilk gün idrara zor cıkıcaksın canım ama inan sonuclaro cok iyi olucak bu acıların sunuda söylüyüm dr dedigi kadarıyla ameliyattan cıktıgın ay hamiş kalabiliyomusun dikkat et kendine canım bol sans sana hayırlı haberler veririsin inş.canım:hooray:
b.gif
o.gif
l.gif
a.gif
n.gif
s.gif
l.gif
a.gif
r.gif

slm güley öncelikle bol sanslar diliyorum canım benim ameliyatım basarılı gecmişti cok sükür şimdi hiçbi sorunum kalmadı hiç endişelenme canım cok basit bi operasyon dilerim sende hayırlsı haberler alırsın benimde sag tüpüm tıkalıydı canım sana önereceklerim ameliyattan sonra kendine cok iyi bak sıcak tut kendini banyo harici cok suya temaz etme canım dr bi ellerden bide ayaklardan cok kapaılıyor demişti ameliyatan cıkınca omuz agrıların olucak 3 gün ilk gün idrara zor cıkıcaksın canım ama inan sonuclaro cok iyi olucak bu acıların sunuda söylüyüm dr dedigi kadarıyla ameliyattan cıktıgın ay hamiş kalabiliyomusun dikkat et kendine canım bol sans sana hayırlı haberler veririsin inş.canım:hooray:
b.gif
o.gif

canım çok teşekkür ederim!!Hem annelerimiz derdi aman ayağını sıcak tut!Baksonra çocuğun olmaz diye..Onu dinlemediğime çok pişmanımsenağlama
Laparoskopiden sonra hemen çalışmalara başlayabiliriz demek!!Zaman kaybettikçe iyice üzülüyorum yaw :(Ama allahım sabrımı sınıyor sanırım.

çok geçmiş olsun canım.ancak ben de bu yorumları okuyunca hayal kırıklığı yaşadım şimdi.rahim filmimde 2 tüp te açık çıktı ama bazı arkadaşların bir kaç çekimde farklı sonuç verebiliyormuş demeleri beni düşündürdü.ben de boş yere mi sevindim acaba..:çok üzgünüm:eek:fff..Allaha karşı gelmek olmuyor ama...

Canım merak etme!Zaten ameliyetta tüplerine de bakarlar!Eğer bir tıkanıklık varsa hemen orada hallederler..Bu konuyu doktorunlada konuşursun için rahatlar!Tek tüpü tıkalı olup hamile kalanlar hiç de az değil mesela..

canım üzülme sükret canım mevlam bizide bunla imtihan ediyo allh dermansız dert vermesin inş. bigün hepimizin bebekleri olucak isyan ettirmeden naspi eder bize yeni yılda yeni umutlar sevinçler cevremde o kadar sorunlu daha dogrusu tedavisi mümkün olmayan kişilerden rastgeliyorum ve allahıma binlerce sükrediyorum inş. sende hayırlısında olur ve hayırlı haberler verirsin CANIM

s.gif
u.gif
y.gif
u.gif
m.gif

hiçbir belirti olmuyormuş doktor bana böyle söylemişti ben de ay sonuna doğru çektireceğiim çektirenler çok acı veriyor mu nasıl anlatırsanız rahatlarız
sevgiler

kanal filmi o kadarda korkulacak bişey degil canım takma kafana biliyorum şimdi sana zor gelicek ama ilk gittigimde daha dogrusu dr söyledigi andan beri korkudan uyku uyuyamadım ama o kadarda degilmiş canım ilk işte film cektirecegin merkeze gidiyosun seni ilk önce alttan muane ediyolar yumurta var mı yokmu diye sonra film cekme odasına alıyolar düz bi evlam üzerine yatırıyolarilk önce spekulum diye bi aleti yerlestiri genişletiyolar sonra igne yardımıyla ilacı veriyolar o acıda sinek ısırması gibi eger tıkanıklık varsa basınclı veriyolar ilacı verdikten sonra film cekiyolar eve gönedriyolar 2 saat sonra tekrar istiyolar karın üstünden tekrar film cekiyolar tabi işlem felan yapılmıyosonra biraz bel agrısı oluyo adet olmus gibi canım işlem bu kadar canım yani takma kafana inş. bi sorun cıkmaz sevinçli haberler alırsın ve o ayda hamiş kalırsın a.s

file:///C:/Documents%20and%20Settings/R%FCyaG%FCl/Belgelerim/Resimlerim/babycutegrinweesa233223pw4.gif

canım üzülme sükret canım mevlam bizide bunla imtihan ediyo allh dermansız dert vermesin inş. bigün hepimizin bebekleri olucak isyan ettirmeden naspi eder bize yeni yılda yeni umutlar sevinçler cevremde o kadar sorunlu daha dogrusu tedavisi mümkün olmayan kişilerden rastgeliyorum ve allahıma binlerce sükrediyorum inş. sende hayırlısında olur ve hayırlı haberler verirsin CANIM

Evet kesinlikle isyan etmiyorum Allahıma!!Hiç olmazsa dermansız dert vermedi şükürler olsun ona!İşallah birlikte hayırlı haberler veririz canım benim...:1hug:

angelll merhaba canım nasılsın?ameliyattan sonra nasıl oldun?ağrıların var mı yinee?rabbim seninde yüzünü güldürsün.tüm dileklerinin yerine gelmesi dileğiyle...

slm arkadaşlar sonunda bende dün şu meşhur hsg filmini çektirdim.doktor acı duyabilirsin dediği halde bile hiç bişey hissetmedim.kendimi kasmadım sürekli derin nefes aldım ve çok kolay oldu.en önemlisi aletlere kesinlikle bakmadım.sadece sıvı gönderim esnasında adet sancısı oldu ama oda benim her ay çektiklerimin yanında hiçbişeydi.bence korkulacak bişiy yokmuş bunu anladım.

hsg filmi çektirenlere bide sorum olucak.bana doktor bir hafta ilişki yasağı bir ayda hamile kalmıycaksın koruncaksın dedi.(bu arada tüpler açık çıktı) neden diye sorduğumda çektikleri film radyasyon içerikli olduğundan bir ay içerisinde oluşacak bir gebekte bebek anormal olabilirmiş.sizede böyle diyen oldumu?

hsg filmi çektirenlere bide sorum olucak.bana doktor bir hafta ilişki yasağı bir ayda hamile kalmıycaksın koruncaksın dedi.(bu arada tüpler açık çıktı) neden diye sorduğumda çektikleri film radyasyon içerikli olduğundan bir ay içerisinde oluşacak bir gebekte bebek anormal olabilirmiş.sizede böyle diyen oldumu?

CANIM BENDE ŞİMDİ GELDİM HSG ÇEKİLDİ TÜPLERİM AÇIK ÇIKTI ÇOK ŞÜKÜR DR SADECE 2 GÜN İLİŞKİ YOK DEDİ SEN FİLİMİNİ NEREDE ÇEKTİRDİN BENİM HİÇ SANCIM OLMADI HERŞEY ÇOK YOLUNDAYDI ŞU AN ÇOK AZ 1-2 DAMLA KANAMA OLDU O KADAR AMA DEDİĞİM GİBİ DR 2 GÜN İLİŞKİ YASAK DEDİ SONRA HERŞEY SERBESTMİŞ HER DR KENDİ BİLDİĞİNE GÖRE HAKREKET EDİYOR SANIRIM HAYIRLISI ALLAHTANBEBİŞLERİMİZİN YOLU AÇIK ÇOK ŞÜKÜR BİR AN ÖNCE GELİRLER İNŞALLAH ALLAHIM HİÇ KİMSENİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN

yadecim ameliyatım cok iyi gecti canım ameliyattan 3 gün sonra bişeyim kalmadı sadece biraz kasık agrıları oda herzamanki gibi yani normal hayatıma döndüm kalktım alısverişime gittim yemegimi yaptım sadece 3 gününü veriyosun ameliyattan sonra zaten dr ameliyattan sonra esinle birlikte olabiliyosun dedi o esnada bile hiç acı olmuyo gayet hersey normal oluyo canım gene söylüyorum o ay hamile gene kalıyomusun cünkü dr tam yumurtalama günüde yapıyo ameliyatı benim olmadı arkadasım cünkü bende yumurtalam sorunu var umarım seninde güleyinde iyi haberlerini alırız canlarım

y.gif
e.gif
t.gif
e.gif
r.gif
k.gif
i.gif
g.gif
e.gif
l.gif

Angell Canim Senin Adina çok Sevindim...hayirlisiyla Iyi Haberlerinide Alicam Canimmm...rabbim Kimsenin Kucağini Boş Birakmasin...

korkulcak bişey yok canım ben çok korkmuştum ama boşunaymış adet sancısı gıbıbır şey allah yardımcın olsun

saol yadecim inş. seninde iyi haberlerin gelir bitanem hiçbişeyi takma canım kafana unutma hersey olucagına varır tedbir bizden takdir allahtan canım allah asılmayıcak dert vermesin canımŞeniz

sudenaz ben bunu senden duydum canım iananki benim dr hiç öyle bişey demedi zaten 1 gün kanama geliyo sonra normale dönüyo bilakis dr ilişkide bulunun dedi kanallrı acıkken daha kolay olur gebelik dedi canım genede sen dr dediğine bak canım belki bi bildigi vardır canım....

kugum mucizelere inan canım hele allahtan gelenlere kendini tamamen bagla canım bence ilk önce hayatından keskeleri cıkartmakla basla canım....

canım çok geçmiş olsun.benim de 2 tüp açık çıktı.ancak dr um bana ilişki yasağı getirmedi nedense.bu konuda hiç bir şey söylemedi:sm_confused:

valla bende anlamadım ama dr uma çok güveniyorum üstüne basa basa söyledi mutlaka bu ay korun diye öncelikle bir hafta ilişki yasağını gönderdikleri sıvının ilişki sırasında vücuttan tam atılmadığından enfeksiyona yol açabilir dedi.hatta 3 gün kullanmam için herhangi bir enfeksiyona karşı tedbiren bi ilaçta verdi.bu ay korunmamıda filmin radyasyon içerikli bir filmmiş oluşacak herhangi bir gebelikte anormal bi bebek oluşabilirmiş dedi tedbiren mutlaka korunmamı istedi

X