Bel ağrısı hamilelik belirtisi olabilir mi?

selvvimm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2007
35
0
Çok üzgünüm çoookherkese selam,ben aranıza yeni katıldım sayılır.2 yıllık evliyim.5 aydır korunmuyoruz ama olmadı.normalde bugün adet günümdü,dünden beri felaket bel ağrısı çekiyorum,tatlı vazgeçilmezimdi,şu an çok tuhaf ama tiksiniyorum.kendimi yine umutlandırmak istemiyorum ama nolur cevap yazın bunu yaşayan hamişler varmı aranızda?

neden bır test alıp kendini rahatlatmıyorsun??

bence boyle dusunmetense bır test alıp yapmak en güzeli...

Haklısın canım ama henüz test doğru çıkmaz sanırım.doğrusunu istersen tek çizgi görmekten korkuyorum.

Canım testte büyyük ihtimalle çıkar bence bir test al ve meraktan kurtul hamilelik belirtileri kişiden kişiye değişir kiminin beli ağrık veya kasıkları kiminin uykusu gelir inşallah hamişsindir

şüko cum çok saol canım.kasık ağrımda var. dün akşam işten çıkıp eve gittiğimde gider gitmez uyumuşum.kendimi öyle yorgun hissediyorumki.Allah tan hayırlısını diliyorum.inşallah bende hamişimdir.

Canım benim de çok uykum geliyordu evde sürekli uyuyordum hadi bakalım inşallah güzel haberlerini alırız buradan:)

bence olabilir.ben 6 haftalik hamileyim,ilk haftalarda belim agrimisti hatta ben de boyle bir baslik acmistim ama kisiden kisiye degisir tabi ki...bence bel agrisi da bir belirti sayilabilir tek basina degil ama cunku cok sik olmaz ara ara kasilir...

Çok üzgünüm çoookherkese selam,ben aranıza yeni katıldım sayılır.2 yıllık evliyim.5 aydır korunmuyoruz ama olmadı.normalde bugün adet günümdü,dünden beri felaket bel ağrısı çekiyorum,tatlı vazgeçilmezimdi,şu an çok tuhaf ama tiksiniyorum.kendimi yine umutlandırmak istemiyorum ama nolur cevap yazın bunu yaşayan hamişler varmı aranızda?

selam... 2ay önce 7haftalık gebeliğim missed abort tanısı ile sonlandırıldı. gebelik döneminde bel ağrılarım olmuştu yani senin ki de gebelik belirtisi olabilir ama emin olmak için kan testi yaptırmalısın umarım hamilesindir:emir_bebek

bence büyük ihtimalle hamişsin canım.belki çıkar idrar testinde.
Hayırlısı...

beyazinci tebrkler yeni yılın sana hediyesi allah kucağına almanı nasip etsin.

merhaba arkadaşlar benimde belim çok ağrıyor.birde devamlı tuvalet ihtiyacı duyuyorum. sanki hasta olacakmışım gibi...işte bilemiyorum.hastalanmama 1 gün kaldı.klomen ve çatlatıcı iğne vurulmuştum.herşeyin hayırlısı....yazarsanız sevinirim....cvplarınızı bekliyorum..

aygül1985 meraba canım.bu konuyu ilk açtığımda bel ağrılarım vardı,veee iki gün sonra öğrendimki hamişim :KK70: bendeki ilk belirti bel ağrımdı sürekli değil ara gelen ağrılar şeklindeydi.inşallah sende hamişsindir canım.

selvimm benim belim agırıyor ara ara fakat 2 gün içinde aybasım olacak sanırım. bide halsizlik varr sürekli uyumak istiyorumm bide ikigün önce rüyamda karnım içinde çok güzel çok temiz bir bebek gördüm hayır olsun artıkkk..

Selvimmbenimde Ara Ara Diyorum Ki Hii şimdi Hasta Olcam Diyorum.bakiyorum Bir Süre Sonra Geçmiş.birde Sol Kasiğimda Hifif Bir Ağri Var.başka Bir Belirti Yokçbirde Kendimi ümitlendirmek Istemiyorum.sonra çok üzülüyorum.bekliyorum.artik Hayirlisi Canim Ya.sende Başka Belirti Yok Muydu...

ahh canımm aynı şeyleri suan bende yaşıyorumm vee 2 sonra ay basım varr inşallah gelmezzzzzzzz.

X