seren hanıma;

maviacem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2007
97
1
Öncelikle destekleriniz için çok tesekur ederim size.benim ilk duruşmam gerçeleşti.Duruşmada o avukatıyla geldi tabıkı benim avukatım yoktu.Makemede o ve avukatı arabamız olmadığın söyledi siz biliyosun sanırım size anlatmıştım arabamızı kayınbabamdan aldık fakat devrini almamıştık oda kendinesıfır bir aarba ilmıştı.Eşya konusunda problemleri yok dedi avukatı bende bunu üzerine mahkemenın olduğu gün öğleden sonra eşya paylaşımı için gittim fakat bana kapyı yarım saat açmadılar benim evim olduğunu söyledim falan filan sonra sonunda açtılar.Ve biz zorla mal paylaşımını yaptık kağıt falan imzaladık.Yalnız bızım durşma şubat 20 ye ertelendi ben tedbir nafakasıda istediğimi mahkemede belirtmiştim.Ama hakim bişey söylemedi.Çok kotu hakaretler ve sözler işittim ve beni ailesinin isteği üzerine 2 sene çalıştırtırmamıstı.Ben fenbilgisi öğrt mezunuyum.tazmınat davasıda açmayı düşünüyorum sizce kazanma ihtimalım nasıl?Kazanamassam onlar benden tazmınat taleb edebilirmi?bana neler yaptıklarını gören tanıdıklarda saitlik yapacaklar.hııı bu arada benim nafaka talebim üzerine onun avukatı çalışabılecek durumda diploması var dedi.ama benim atamam olmadı.Sizce ne olur bu durum.

X