Tebrik kartıyla 56 kilo verdi!

ferday

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
492
3
92870.jpg

Hemşire Sam Hunter müdavimi olduğu Hint restoranından geçtiğimiz yılbaşında aldığı “En iyi müşterimizsiniz, sizi tebrik ediyoruz” kartından sonra çok utandı. Bu tebrik kartını hakaret kabul eden 108 kiloluk 38 yaşındaki kadın, bir daha o restorana gitmemeye karar verdi. İş çıkışı restorana gitmek yerine evinin yolunu tutan hemşire Hunter, yavaş yavaş kilo vermeye başladığını fark etti.

92872.jpg

Bunun üzerine hayatında ilk kez kilo verebileceğini düşünmeye başladı ve günlük menüsünü gözden geçirdi. “Sabahları çikolatalı cornflakes, tost ve çorba, öğlenleri büyük bir sandviç, makarna, akşamları ise Hint restoranında birbirinden leziz yemekler yiyordum. 108 kiloydum. Eşim bu halimi de beğendiğini söylüyordu ama hayatımız artık eskisi gibi değildi.”

92875.jpg

92876.jpg

Kilo verebildiğini fark eden genç kadın, hemen bir diyet programına dahil oldu. Yediklerinin sadece yarısını yediği halde doyduğunu buna rağmen hızla kilo verebildiğini fark edince daha çok kilo vermek istedi. Hemşire Sam şimdi sadece 56 kilo ve bu haliyle kendini çok mutlu hissediyor. “Hayatımda ilk kez kendime kısa siyah elbise aldım, bu eşimin de çok hoşuna gitti.

92877.jpg

İngiltere’de yaşanan bu olay gözleri Hint mutfağına çevirdi. Dünyanın en sağlıklı mutfaklarından sayılan Hint mutfağı gerçekten masum muydu, yoksa Amerikan laneti fast-food yiyeceklerden farksız mıydı? İngiltere şimdi bu konuyu tartışıyor.

herşey kafada bitiyo neden bunu kmse anlamak istemiyo bende bunu anlamıyorum i$te..
o kart sadece 1 sebp oLmu$..
utanmayan insan bakar qüLer qeçer,yine dewam ederdi o hint restrntına qitmeyi..
biraz bu yönüyle düşünün bence..
herşey beyinde bitiyo hayat tarzı olark sokmak gerek yedklerimizi,beslenmemizi kısaca.
1 yıl diyet yap düş sonra haydaaa yine aynı kiloları al..
cıxx taswip etmiyorm.
kadndan kptm ben bu arada ahahaha:KK70::KK70:

aslında görünürde ii vücudu sarkma sıfır gibi gözküyo belli olurdu azda olsa kesin estetik vardır bunda zayıfladıktan sonra.. insan ne kadar kilosu çok olursa kilo vermek o kadar hızlı oluyor..hem haklı kadın ne kadar yersen ye alıyo mide galiba doymakla bi ilgisi yok kendime bakıyomda sabahları 2 pogaca yada simit doymuyodum şimdi bir dilim ekmek az peynir tıka basa doyuruyo ..evet gerçekden kafada biriyo olay ..unutmadan yüzü çökmüş diyen arkadaşş valla bence cökmüşde olsa zayıfken yüzü daha hoş gözüküyo ..valla endamı yeterrrrrrrrrr:roflol::roflol:

Evet yaa, süper kilo vermiş hakkaten..Ama malesef çok kilo verince hemen yüz çöküveriyor..
Paylaşım için teşekkürlera.s.

canım benim o yüz çökmesi dediğin şey sağlıksız beslenme ve hızlı kilo kaybından kaynaklanıyo.yani kilo vermenin normali ayda 2-4 kilo arasıdır bunun üsütne gilo veirmleri doğal karşılanmaz (eğer kilo çok çok yüksek değilse) örnek vercek olursak 60 kilo olan biridi 10 gün gibi kısa bir sürede 7-8 kilo kaybederse (tamamen mantığıma dayanarak konuşuyorm ısbat edecek bir örnek yol elimde fakat büyük ihtimalle bu işin uzmanlarıda aynı şeyi söyleyecekelerdir ) mutlaka yüznde çökme olacaktır çünki kaybettiği miktar yağ değil kas ve su dur buda demek oluyoki sağlıksız beslenerek kas kaybına nedne olursak yüzmüz çökecektir ama yavaş ve istikrarlı olark yağlarımızdan kaybedersek çöküntü yaşamayacağız.eğer hedefime ulaştığımda hala görüşüyo olursak yanaklarım duruyo mu durmuyo mu sölerim ben sana fıstığım :roflol:

arkadaşlar işte sorunumuz bu kadın kilo verebileceğine inanmış bunu gerçekten istemiş ve yediklerinin yarısını yiyerek doymuş biz sürekli kafamızda kilo veremicem herkes ne güzel zayıf ben bunu yapamıyorum iradesizim diyerek kilo vermeye çalışıyoruz iş beyinde bitiyo insan beyni bir mucize neye inanırsanız o yönde yol almaya başlarsınız ve inandıklarınızın gerçekleştiğini görürsünüza.s

uzun süredir motivasyonumu kaybetmiştim ama artık tamamen buna odaklandım:)))

utanmak bazen motive ediyor insanı. lisedeyken bi arkadaşım bana ayı gibisin demişti ki 60 kiloydum(boyum 1.66) balık etliydim ayı değildim yani. ben o gazla o çocuğa inat 7 kilo vermiştim yaz ttailinde. okul açılınca o çocuk dilini ısırmıştı.

valla isteyince oluyor :))) hikaye olarak hiç bunları örnek almıyom .... talin.husel.lubabe bu kızlar tamen gerçek tamamen karsımızda duruyor kızlar bence onlardan destek alın onlada 100 sınırlardan düsmüs kisiler eminim yardım ederler....

Kilo vermek cok zor ama sonuca ulasıldıgını gordukce ve verdikce inanılmaz keyifli bişe...

A keske bende bir baslayabilsem su diyete her pazartesi basliyorum ama her carsambada pes ediyorum yardim edin lütfen kizlar biraz desdege ihtiyacim var sanirim

arkadaslar kilo vermek istiyorsaniz moralinizi bozmak gibi olmasin ama sadece diyetle veremezsiniz bunun yanina kesinlikle spor sart en iyisi yuruyus yuruye biliyorsaniz her gun 1 saat yuruyun her gun yuruyemiyorsaniz gun asiri kesinlikle yuruyun ben her gun 1 saat yuruyerek 60 kilodan 50 kiloya dustum simdi korumak icin her gun yine yuruyuslere devam ediyorum yani kilo verdim birakayim artik demeyeceksiniz birde aksam saat 7 den sonra meyve harici birsey yemeyin ozellikle yatmaya 2 saat kala tamamen yemeyi birakin ve sabredin cunku oyle hemen kilo verilmiyor pes etmeyin goreceksiniz 1 ay sonra vermeye baslayacaksiniz ve bu sizi cok mutlu edecek yaptiklariniz bosa gitmeyecek kilo almak kolay ama kilo vermek bildiginiz gibi cok zor onun icin lutfen sabirli olun

arkadaslar kilo vermek istiyorsaniz moralinizi bozmak gibi olmasin ama sadece diyetle veremezsiniz bunun yanina kesinlikle spor sart en iyisi yuruyus yuruye biliyorsaniz her gun 1 saat yuruyun her gun yuruyemiyorsaniz gun asiri kesinlikle yuruyun ben her gun 1 saat yuruyerek 60 kilodan 50 kiloya dustum simdi korumak icin her gun yine yuruyuslere devam ediyorum yani kilo verdim birakayim artik demeyeceksiniz birde aksam saat 7 den sonra meyve harici birsey yemeyin ozellikle yatmaya 2 saat kala tamamen yemeyi birakin ve sabredin cunku oyle hemen kilo verilmiyor pes etmeyin goreceksiniz 1 ay sonra vermeye baslayacaksiniz ve bu sizi cok mutlu edecek yaptiklariniz bosa gitmeyecek kilo almak kolay ama kilo vermek bildiginiz gibi cok zor onun icin lutfen sabirli olun

Haklısın ben de yürüyüşlere başladım yediklerime de dikkat etmeye çalışıyorum boyum 1.60 kilom da 62 ben de 50 kilo olmak istiyorum hani azmettim bakalım olacak inşallah hihoyyyt peki sen ne kadar sürede 50 kiloya düştün?

Son düzenleme:
X