sizi sevmesi ,için ne yaparsınız?

P

pakize10

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi pakize10
karşınızdaki kişinin sizi sevmesi ,size bağlanması için ne yaparsınız?

karşınızdaki kişi size duygularını tam olarak belli edemiyorsa nasıl duygularının açığa çıkmasını sağlarsınız?arkadaşlar yorumlarınıza ihtiyacım var..cevaplarınızı bekliyorum....

karşımızdaki kişiye nasıl davranmalıyızki o kişi bizden kopmasın..

• Konu Sahibi pakize10

karşınızdaki kişi size duygularını tam olarak belli edemiyorsa nasıl duygularının açığa çıkmasını sağlarsınız?arkadaşlar yorumlarınıza ihtiyacım var..cevaplarınızı bekliyorum....

paylaşımlar sayesinde bağlılık artar..sana birden bağlanmasını bekleme derim ben..duygularını belli etmesi için seninde sadece birazcık ilgi göstermen gerekıyor ama ilk başlarda bunun dozunu ıyı ayarlaman gerekir yoksa kaçar ve kovalayan kişi olursun sende..aman dikkat..ona çok yardım etme açılması için yoksa ilişki boyunca sen öğretici kişi olursun...bırak o öğretmen olsun sende öğrenci....

• Konu Sahibi pakize10
extra dan hiç birşey yapmam.ama onun beni sevdini ama söyleyemediğinden eminsem direkt sorarım sen beni seviyormusun diye

• Konu Sahibi pakize10
bence onunla arkadaş gibi olmalısın onuda bi kız arkadaşın gibi kabul edip sırlarını açmalısın tabiii herşeyi değil :) ama arkadaşlarında dediği gibi zaman geçmesi lazım hemen olmaz

• Konu Sahibi pakize10
Bilmem..bu zamana kadar kimseye beni sevmesi için birşey yapmadım..gerek duymadımfisfisfis

• Konu Sahibi pakize10
platonik bir sevgiden bahsetmiyorum...beni sevip sevmediğini sordum...ama inandırıcı gelmiyor...sanki sevmiyormuş gibi bir his var...

• Konu Sahibi pakize10
bence sevilmek için özel bişey yapmaya gerek yok canım.seni sen olarak seviyorsa gerçek anlamda seviliyorsundur zaten ömür boyu da rol yapamayız ki mutluluklar canım..........

bu erkekleri anlamak zor anacım ilgi gösterirsin sıkılır göstermezsin başkasına gider:uhm:
aşk büyüsü yapmak lazım bunlara:roflol::roflol::roflol:

O'nun ne düşündüğü umrumda olmaz
çünkü aşkta herkes kendisinden sorumludur; karşısındakinden değil
eğer birinden hoşlandıysam bi kaç hafta tartarım kendimi
gelip gecici bir heves mi yoksa gerçekten bende ateş bacayı sardı mı diye...
eğer cevabım ikincisi ise hiç tereddüt etmeden gider yüzüne söylerim sengözlerimebaksanab
erkekler her daim cesur kızları severler :icecream:

bende özel bir çaba sarf etmem beni böyle herşeyimle sevmeli...ve gözler ... bu çok önemi gözlerinle belli et sözlerinle değil...çünkü bu erkekler o kadar kendilerini bişey sanıyorlarki ileride sen söylemiştin bana sen koştun peşimden vs..belli olmaz canım bu gıcıklerın ne yapacağı...neyse herşeyi oluruna ve zamana bırak..umarım mutlu olursunuz...

sevgi için özel bir şey yapmaya gerek yok zaten.Sen kendin gibi ol yeter sevecek olan sever zaten..

YENİ BİR İLİŞKİ İSE FAZLA ÜSTÜNE GİTME DERİM ÇOKDA UZAK DURMAYACAKSIN ZAMAN GECTİKCE İLŞKİLER DAHA İYİ OTURUR SENİ TANIMASINA İZİN VER ONUN GÜVENİNİ KAZAN SANA SAYGI DUYDUKCA SEVGİSİDE ARTACAKTIR BÖYLECE SANA DUYGULARINI DAHA İYİ GÖSTERECEKTİR

Valla Beni Sevsin Diye Birsey Yapmam!!! Beni Ben oldugum Icin Sevsin,,, Aksi Takdirde Söyle böyle Yapiyorum diye Sevmis Olur!!!sengözlerimebaksanab

Beni sevmesi yada bağlanması için birşey yapamam.
Ama sevdiğimin mutlu olması için birçok şey yapabilirim..

arkadaşlar malesef ya da duruma göre ne kadar güzel ki; sevgi için hiç bir şey yapamıyoruz.... yani yapsakta bir işe yaramaz.... birinin kalbine yazılınca kişi soğutmaya çalışsada soğutamaz kendisini. ya da bir insan sevmiyosa kırk taklada atsan bir işe yaramaz.

duygularını belli edemiyosa sen belli et, cesaretlendir mesajlarla falan.

sen den kopmamasını istiyosan; ımmmm doğal ol. oyunlarla bu işler pek yürümüyo. ama bi laf vardır. ilişki başladıktan sonra aşırı seven taraf sen miş isn gibi görünme. ee bu da zaten uzun vade de olmaz. taş deilsin seviyosan göstereveksin. yani planlar falan bir işe yaramıyo. akışına bırakacaksın, rahat olacaksın. bence

Herkesin illa beni sevmesini sağlamak için bir çabam yok..Zaten beni tanıyan hemen herkes seviyor:1closedeyes:KK43:sevmeyen bir insana daha raslamadım)

Bana duygularını tam belli edemiyorsa oda onun sorunu bir çaba harcamamsengözlerimebaksanab Eli ayağı tutuyor:1closedeyes:

Dürüst olmak ilişkiye yalan katmamak...Yapmacık olmamak...Baktın hala bağlanmadıysa aldın büyük bir halat gendüne bagladınnnnnlaelaelaelaelae

beni sevmesi için çaba göstermezdim
seviyorsa o uğraşsın

sende hoşlanıyorsan eger
bence sabret oda seni seviyorsa çaba gösterecektir.
karşılıklı olur herşey
daha güzel olur.

tavsiyem kendi duygularını osana
hissettirdikce sende ona
hissettir
yoksa üzülen yine biz oluyoruz.:KK43:

X