TURKCELL den gelen mesajlara dikkatt!!!

çaçaron

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2007
262
0
arkadaşlarr babama geöen gün turkcellden bir msj geldi yazıyoduki freevar dan hediye kazandınız "..." sitesine girip hediyemizi alın diyoo...bu msjlar turkcellden gelmiyoo başka birileri gönderiyo ve sizde olan bütün kontörleri alıyolar...sakına inanmayınn....tekrardan söylüyorum bunlan turkcellden gelmiyoo,başka birileri turkcell adına gönderiyo...aklınızda bulunsunyerimseniben

arkadaşlarr babama geöen gün turkcellden bir msj geldi yazıyoduki freevar dan hediye kazandınız "..." sitesine girip hediyemizi alın diyoo...bu msjlar turkcellden gelmiyoo başka birileri gönderiyo ve sizde olan bütün kontörleri alıyolar...sakına inanmayınn....tekrardan söylüyorum bunlan turkcellden gelmiyoo,başka birileri turkcell adına gönderiyo...aklınızda bulunsunyerimseniben

Malesef aynı tuzağa babacığım düşmüş geçen hafta, 200 köntör almışlar.............................................
:1no2:

evet kızlar gelen msja cvp yazın kontör kazanın gibi msjlar faso fiso vericekleri yerde fazlasıyla alıyorlar sana birşey vermiyorlar yani.. benimde öle kntlerim gitti müşteri hizmetlerini arayıp durumu düzelttim hattımda 1 knt bırakıyorlardı sadece :eek:klava:

X