Yağ Yakıcı ve Metabolizma Hızlandırıcı Formüller

arkadaşlar ben başlamıştım ama iddamı kazanabilmek için acil protein diyetine döndüm iddamı kazandım ve şimdi tekrar
1 çay bardağı limon suyu
1 çorba kaşığı su
1 tatlı kaşığı bal
1 çay kaşığı tarçın
başladım 1 hafta test edip sizede bilgi veririm ama şunu belirteyim ki protein diyeti gerçekten çok işe yarıyor özellikle kilo verme olayı duran kişiler için ama dayanıklı olmak gerekiyor isteyen olursa izah ederim. herkese formlu günler :)

valla kızlar elma sirkesi ılık su bal zayıflamaya bire bir ben içiyorum 1aydır 4kg verdim üstelik ne rejim yaptım nede spor kesinlikle tavsiye ederim

bende nette bulduğum tarifte karanfil yoktu. 22 gündür içiyorum. inanın inceldim sadece göbek bölgem aynı duruyor. ama kiloya yansımadı hareket te yapmaya çalışıyorum.
karanfilde ekleyeyim bari . mide çok yiyince şişiyor alıştırdım herşeyi yarıya düşürdüm. inşallah bu yağlardan kurtulurum.

karışımın içindeki bal bol enerji verici bir besin bildiğim kadarıyla...eklemesek olmaz mı??

ben işin kolayına kaçtım ve hayatımda ilk defa gıda takviyesi adı altında bi hap kullanmaya başladım.basen ve göbekteki yağları eriteceği hakkında ciddi iddiaları var..bakalım sonuc ne olur...

ZAYIFLAMA VE YAĞ YAKICI FORMÜL
1 çay bardağı limon suyu
1 çorba kaşığı su
1 tatlı kaşığı bal
1 çay kaşığı tarçın
hepsi karıştırılır günde 2 kere aynı şekilde hazırlayıp yemeklerden sonra içilir...
bunu deneyesim geldi :)))
bide elmalı olan karışımı içiyorum ben ama soğuk içiyorum gün içinde ısıtamam çünküü
bi haftada azcık farketti gibi ama kilodan düştüm mü bilmiyorumm

Arkadaşlar ben de limon,lahana,tarçın,karanfil,elma kabuklarıyla ve karanfil 3 litre suyla kaynatıp süzüp içiyorum çok tuvalete gidiyosunuz yalnız zayıflıyorum ama bu kürden mi yoksa dikkat ettiğimdenmidir bilmiyorum:)

Rica ederim. Henüz öyle bir mucize ürün icat edilmedi canım. Boşuna hayal kırıklığına uğrarsınız.
Hep söylerim eğer olsaydı bu kadar zengin ve ünlü şişmanlar var onlar kullanır zayıflarlardı.
Sağlıklı beslenme ve spordan başka bir yolu yok maalesef.
Yavaş ve sağlıklı ver sağlam olsun. İlaçların sonradan oluşacak yan etkileri de ayrı.
Neden spor yapmak istemediğini merak ettim sakıncası yoksa.

bu da kendi uydurduğum ama kesinlikle işe yarayan,sayesinde bölgesel olarak kilo verdiğim çayım;
adaçayı(zayıflarken göğüslerim sarkmasın diye)
yeşilçay
sinameki
funda yaprağı
kirazsapı.
su kaynatılır ,ocaktan alınır içine bu bitkiler konur kapak kapatılır 10dk demlendirilir 2-3 su bardağı içilir.
bunun yanısıra her akşam yatmadan önce 1 çorba kaşığı elma sirkesi içilri.sonuç saydıklarım+uygun bir diyetle 1.5 ayda 10 kilo verdim

bu da kendi uydurduğum ama kesinlikle işe yarayan,sayesinde bölgesel olarak kilo verdiğim çayım;
adaçayı(zayıflarken göğüslerim sarkmasın diye)
yeşilçay
sinameki
funda yaprağı
kirazsapı.
su kaynatılır ,ocaktan alınır içine bu bitkiler konur kapak kapatılır 10dk demlendirilir 2-3 su bardağı içilir.
bunun yanısıra her akşam yatmadan önce 1 çorba kaşığı elma sirkesi içilri.sonuç saydıklarım+uygun bir diyetle 1.5 ayda 10 kilo verdim

merhaba benimde kilo sorunum var lütfen açıklarmısınız bu bitkilerden yaptığınız çaya ölçü olarak belirtirmisiniz hepsinden kaç kaşık koyarak çayı yapıyorsunuz yemek kaşığımı yoksa cevabınızı bekliyorum teşekkürederim

:emir_bebek: 2 ay önce sezeryanla doğum yaptım fakat kilolarım yapıştş kaldı sanki.. emziren annelerin kullandığı ve faydasını gördüğü bi formül varmı

X