Yağ Yakıcı ve Metabolizma Hızlandırıcı Formüller

bu yöntemi mutlaka deneyecegim.ikinci dogumdan sonra baya bi kilo almıştım.epey kilo verdim.şimdi 60 kilonun altındayım ama tam olarak bilmiyorum amaç 51 kg.hamilelikten önceki halim.ben marankinin bir tarifini deneyerek sarkmaları falan önledim.cünkü malum ikinci dogum sezseryan olunca pek bi hareket falan edemedim.bu yuzden marankinin tarifini denedim ve cokta işime yaradı.şimdi kalan kiloları vermek için bu tarifi denicem.umaraım yakın zamanda deneyimleri sizlere bildirecegim.

merhaba benimde kilo sorunum var lütfen açıklarmısınız bu bitkilerden yaptığınız çaya ölçü olarak belirtirmisiniz hepsinden kaç kaşık koyarak çayı yapıyorsunuz yemek kaşığımı yoksa cevabınızı bekliyorum teşekkürederim

sinamekinden 3 tatlı kaşığı,kiraz sapından 10 adet civarı,geri kalanlardan 2 tk canım :kahve:

bu yöntemi mutlaka deneyecegim.ikinci dogumdan sonra baya bi kilo almıştım.epey kilo verdim.şimdi 60 kilonun altındayım ama tam olarak bilmiyorum amaç 51 kg.hamilelikten önceki halim.ben marankinin bir tarifini deneyerek sarkmaları falan önledim.cünkü malum ikinci dogum sezseryan olunca pek bi hareket falan edemedim.bu yuzden marankinin tarifini denedim ve cokta işime yaradı.şimdi kalan kiloları vermek için bu tarifi denicem.umaraım yakın zamanda deneyimleri sizlere bildirecegim.

neymiş marankinin tarifi arkadaşım:hulya:

arkadaşlar bu elmalı çayı kaynatma süresi nedir ne kadar kaynatılmalı ben bu konuda acil bilgi alabilir miyim lütfennnnnnnnnn hemen başlamalıyım kilo veremiyorum metabolizmam o kadar yavaşki 1 aydır diyetteyim ve tık yok sporda yaptıgım halde :KK43:((((

benimde diyetisyenimin önerdiği bir çay var.2lt su içine atılacak malzemeler:
2 elma,1 limon çöpleri kabuklarıyla birlikte 4 e bölncek
1 yemek kaşığı kaşığı karanfil.
1 yemek kaşığı tane karabiber
1tane kök zencefil
1 tane çubuk tarçın
yarım bağ maydonoz.

2litre suyla 15dk kaynatılıt.süzülüp içilir.Dr bana çok tuvalete çıkarır haftasonu iç dedi.

arkadaslar dun tv de izledim maydanoz limon kuru yag yakıyormus aslında ozellikle karaciğer yaglanması içinmiş onu yaptım bu sabah

kahvaltıdan once 15 dal maydanoz yarım limon yarım bardak su belndedan gecirilip ac karnına kahvaltıdan yarın saat once içiliyor

15 gun yapılacakmış bakalım faydasını görecek miyim?

bu kuru yapan ya da fikri olan var mı?

benim eşim yaptı bu kürü 15 gün yapıp 7 gün ara veriyorsun sonra 15 gün daha yapıyorsun ve kür tamamlanıyor.ınanılmaz etkileri var hem cildi parladı yüzüne bir nur geldi resmen :) hem de kilo verdi..tabi yediklerinede dikkat etti.Biz hiç beyaz ekmek yemiyoruz mesela hep çavdar ekmeği yeriz.Bence beyaz ekmeği kesince kilolar gitmeye başlıyor.

kıslar ben denedim şu
ZAYIFLAMA VE YAĞ YAKICI FORMÜL
1 çay bardağı limon suyu
1 çorba kaşığı su
1 tatlı kaşığı bal
1 çay kaşığı tarçın
2 günde 3 kilo vermişim ilk seferde ama devam edemedim bence deneyin ben tekrar başlıcam

cnm nasıl hazırlıyos bu karısmı kaynatılarakmı içiliyo bide tarcın toz mu yoksa cubukmu olanındanmı ?

ben elma sirkesine başladım bu gün kızlar daha öncede yapmıştım bir ayda 3 kilo vermiştim 1 su bardağı ılık suya iki tatlı kaşığı sabah aç karnına kokusu kötü olsada başka bişy düşünüp bi kerede içiyorum.tabi biraz yemeyede dikat etmeli.

bende 10 gundur ıcıyorum bakalım ama bır turlu anlayamadım haftada 1 kılo verıyordum yıne aynı verıyorum ama belkıd e yaptığım kacamakları etkıleyıp şişmemı engellıyordur

kayınvalidemin bir komşusu melitos kalbim adlı bir bitkisel çay ile hem zayıflamış hemde kolesterolü düşmüş.zaten bu çay özellikle kolesterol için.

ben elma sirkesine başladım bu gün kızlar daha öncede yapmıştım bir ayda 3 kilo vermiştim 1 su bardağı ılık suya iki tatlı kaşığı sabah aç karnına kokusu kötü olsada başka bişy düşünüp bi kerede içiyorum.tabi biraz yemeyede dikat etmeli.

bende bi süre denedim elma sirkesini içine bir çay kaşığı bal ekleyip içerseniz daha kolay oluyo içimi elma suyu gibi yerimseniben

1 çay bardağı limon suyu
1 çorba kaşığı su
1 tatlı kaşığı bal
1 çay kaşığı tarçın.kızlar bu formulü baska deniyen yokmu varsa yemeklerden sonra içilcekmiş ya sıcakmı yoksa normal ısıda içileblirmi bide tarcın cubukmu yoksa toz mu :?

1 çay bardağı limon suyu
1 çorba kaşığı su
1 tatlı kaşığı bal
1 çay kaşığı tarçın.kızlar bu formulü baska deniyen yokmu varsa yemeklerden sonra içilcekmiş ya sıcakmı yoksa normal ısıda içileblirmi bide tarcın cubukmu yoksa toz mu :?

içeceğin sıcak veya ılık olması neyi değiştirirki sıcak içince daha çok kilo verilmi yada ılık içince daha çok kilo verilirmi -tatlicadiarzu-

X