Cikolata Kisti olanlar

Merhaba çikolata kisti hamile kalmayı zorlaştırıyor ama sencçok sanslisin ki kalmissin benim doktorlarıma gore en iyi tedavi turu hamile kalmak ozamn kuculuyormus artık sana inş bi sorun teşkil etmez benimde var 7 aaydır bebis icin uğraşıyorum;( inş o mucizeyi bende yasarim peki sizin hamile kalmanizi etkiledimii tedavi gordun uz mu
Cnm bnm de vardı cikolata kisti bir yıl denedim olmadı sonra visanne içtim kistim küçüldü ilacı bıraktığım ay hamile kaldım darısı sizlere olsun

Cnm bnm de vardı cikolata kisti bir yıl denedim olmadı sonra visanne içtim kistim küçüldü ilacı bıraktığım ay hamile kaldım darısı sizlere olsun
Canim merhaba çikolata kistin kac cm di bide visanne yi ne kadar süre kullandin ne kadar küçüldü cvp verirsen sevinirim bende yeni öğrendim kistim oldugunu ve hamile kalamiyorum

Canim merhaba çikolata kistin kac cm di bide visanne yi ne kadar süre kullandin ne kadar küçüldü cvp verirsen sevinirim bende yeni öğrendim kistim oldugunu ve hamile kalamiyorum
Canım. 7 cm di canım soğan kürü ile 5cm oldu ama soğan kürünü çok uzun süre yaptım. Sonra doktorum bu visanne ilacını verdi 4 ay kullandım 2.8 oldu eşimde de problem çıkınca ilacı bırakmak zorunda kaldım ve korunmadığım ay hamile kaldım bu ilacı düzenli ve saati saatine içmek gerekiyor

Benim üc tane hem sagda hem solda cikolata kistim vardi. Toplam 8 cm di. 3 ay visanne kullandim 7 cm oldu. Ilaci biraktim yine 8 cm e cikti. Doktor ortalama ayni dedi ilaci kesti. Bu arada tiroidim de yuksek cikiyodu. Bes ay denemenin sonunda şu an hamile oldugumu ögrendim. Simdiki korkumsa bu kistler yuzunden düsük yada bi sorun yaşamak. Kist var diye olmaz demeyin olacagina inanin ve cok dua edin. Hepimiz icin hayirlisi . Isteyen herkese nasip eder allah ins.

Benim üc tane hem sagda hem solda cikolata kistim vardi. Toplam 8 cm di. 3 ay visanne kullandim 7 cm oldu. Ilaci biraktim yine 8 cm e cikti. Doktor ortalama ayni dedi ilaci kesti. Bu arada tiroidim de yuksek cikiyodu. Bes ay denemenin sonunda şu an hamile oldugumu ögrendim. Simdiki korkumsa bu kistler yuzunden düsük yada bi sorun yaşamak. Kist var diye olmaz demeyin olacagina inanin ve cok dua edin. Hepimiz icin hayirlisi . Isteyen herkese nasip eder allah ins.
Allah sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah mucizen gerceklesmis ne güzel benmde toplam 9 cm çikolata kistlerim var tüp bebek tedavisi gördüm kan testi için günümü bekliyorum inşallah benmde sımsıkı tutunur bebislerim :-)

Allah sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah mucizen gerceklesmis ne güzel benmde toplam 9 cm çikolata kistlerim var tüp bebek tedavisi gördüm kan testi için günümü bekliyorum inşallah benmde sımsıkı tutunur bebislerim :-)

Beklemek gercekten işkence gibi. Insallah senin de bebişlerin hemen gelir. Çogul konuştum allah mi söyletti ne

İnşallah en kısa sürede bebeğinizi kucağınıza alırsınız :) ben de internette gezerken denk geldim youtube'da her cuma Banu Çiftçi adında bir kadın doğum uzmanı canlı yayın yapıyormuş, yarınki yayınında konusu 'Gebe kalmada zorluk ve tüp bebek'miş. Benim de kuzenimin böyle bir derdi olduğu için ilgileniyorum. İnşallah onun da kafasındaki sorular cevaplanmış olur yarınki yayından sonra. İsterseniz Youtube'a Dr. Banu Çiftçi yazıp ulaşabilirsiniz :)

image.jpeg
Ay inşallah ya düşüncesi bile mutlu ediyo cok :-) valla hic gecmiyo ya cok zormuş beklemek

Benim üc tane hem sagda hem solda cikolata kistim vardi. Toplam 8 cm di. 3 ay visanne kullandim 7 cm oldu. Ilaci biraktim yine 8 cm e cikti. Doktor ortalama ayni dedi ilaci kesti. Bu arada tiroidim de yuksek cikiyodu. Bes ay denemenin sonunda şu an hamile oldugumu ögrendim. Simdiki korkumsa bu kistler yuzunden düsük yada bi sorun yaşamak. Kist var diye olmaz demeyin olacagina inanin ve cok dua edin. Hepimiz icin hayirlisi . Isteyen herkese nasip eder allah ins.[/QUOT çok sanslisin iz Rabbim sağ salim kucaginiza almayi da nasip eder ınsallah ben de bekliyorum 2 yıldır mucizemi

Merhaba arkadaslar bende sag tarafta 4 cm kist vardi. Bende cok sıkıntı yaptim. Tedaviye basladik dogum kontrol hapi içtim falan derken 2.6 cm kadar düştü daha sonra doktor bana klomen verdi ancak bu ilaci verdiginde prolaktin degerim 60 dı ve doktorum bunu atlamisti. Neyse tekrar gittigimde ise dr bana yeni bir kist var dedi ve sol tarafimdaydi baya moralim bozulmustu tekrardan test yaptik yine prolaktin degerim yuksekti ve 83 dü doktor yine bana klomen verdi ve ben sordum prolaktin degerim cok yuksek diye aaa dedi ve hemen prolaktin degerimi kucultmek icin ilac verdi cok kötü olmustum doktor hatasi yuzunden 2. Kistim olmustu. Ve diger kistimde 4cm olmustu. Daha sonra 15 gün sonra gittim normale dondu prolaktin ve adet olunca gel dedi bir dahada hastaneye gitmedim. Ve 2. Ayimda hamile kalddimmmmmmm. Üzerine düşmedim ve günleri falan hesaplamadim. Adet olayim dr gidecem derken hamiş oldugumu ogrendim. Rabbim cok şükürler olsun. Allah her isteyene versin

X