Göz Makyajı Takma Kirpik Kullananlarin Önerileri, Soruları, Cevapları

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
takma kirpik konusunda tecrübeli arkadaşlar ,
hem takma, hem çıkarma hem de kullanım açısından memnun olduğunuz bir marka varsa önerir misiniz ? :)

Arkadaşlar öncelikle, kaşınıyor ilk günler kendi kirpiğiniz gibi ovuşturmayaya gayret görtermelsiniz. 2 kopma oluyor kendi kirpiğinizle birlikte bu hususta dikkatli olmalısınız. 3 ay diyorlar ya kalıcılığı için aynı kaynak gibi kirpiktede uclarda kalıyor ilerleyen zamanlard ben kirpikleri kesmeyi öneririm ucundan. Ve kirpikleriniz gürse gercekten gerek yok. bir hevesse 1 seferlik ipek kirpik uygulatın derim. ama lafımaa geleceksinidir. Ayrıca rimel uygularken dipte tutun ucuna uygulamayın. Havuzda denizde cıkma yapmıyor ve makyajı cıkartacgnız zaman kesinlikle kulak pipeti kullanın.

Bence de takma kirpikte esas olan yapıştırıcı..yapıştırıcınız dandikse istedğiniz kadar kaliteli ve olsun kullandığınız kirpik bi işe yaramaz.onca insanın gözü önünde sağdan soldan açılıcak kirpikleriniz..pahalı olanlardan daha doğal dizilişi olan varsa alın yoksa boşa para vermeyin derim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

selam arkadaşlar,
aranızda daha önce hiç takma kirpik kullanan oldu mu. ben çok güzel göründüğünü düşünüyorum ama daha önce hiç denemedim. nerde taktırılır, fiyatı nedir, kaç gün dayanır cevaplarınızı bekliyorum

Merhaba, ben takma kirpikten hic hoslanman, devamli rahatsiz ediyordu beni. Hem sagliklida degil, zamaninda tabiki fazlasi ile taktirdim. Birkac aydir kirpik ve kaş uzatici serumu ipacei markasnn olduğunu diyebilirim!

Kirpiklerimin nerdeyse iki katı daha fazla uzadı. Kaşm icinde denedim ve müthiş bir sekilde kalinlaşti ki, herkes ne yaptn yüzün güzelleşmiş diyor :)) .

Kesin cözüm ariyorsan ozaman ipace iyi tavsiye ederim, kirpiklerin çok güzel olacak, hem gürlük veriyor hemde benimkileri koyulaştrdi.
Takma kirpikten uzak dur, hem pahali hemde kendi kirpiklerin daha fazla dökülecek. Yazk olur, yapma derm. Cidden en güzel sonuclari ipacei kirpik serumu sayesinde aldim. Badem yagi, vazelin ve daha fazlasni cok denedim ama sadece bir ise yaramdlr, sadce kirpkleri beslediler, yani uzatma etkileride yok. Deneyin kirpikleriniz cok cok cok güzel olacak, kiskansinlar sizi :) ayriyetten takma tirnaktan ve sactanda kurtuldum, cünkü tirnak veya saclarinizi uzatmak istiyorsanz ipacei nin baska uzatici ürünleri de var ve ben coook memnunum :)

Merhaba, ben takma kirpikten hic hoslanman, devamli rahatsiz ediyordu beni. Hem sagliklida degil, zamaninda tabiki fazlasi ile taktirdim. Birkac aydir kirpik ve kaş uzatici serumu ipacei markasnn olduğunu diyebilirim!

Kirpiklerimin nerdeyse iki katı daha fazla uzadı. Kaşm icinde denedim ve müthiş bir sekilde kalinlaşti ki, herkes ne yaptn yüzün güzelleşmiş diyor :)) .

Kesin cözüm ariyorsan ozaman ipace iyi tavsiye ederim, kirpiklerin çok güzel olacak, hem gürlük veriyor hemde benimkileri koyulaştrdi.
Takma kirpikten uzak dur, hem pahali hemde kendi kirpiklerin daha fazla dökülecek. Yazk olur, yapma derm. Cidden en güzel sonuclari ipacei kirpik serumu sayesinde aldim. Badem yagi, vazelin ve daha fazlasni cok denedim ama sadece bir ise yaramdlr, sadce kirpkleri beslediler, yani uzatma etkileride yok. Deneyin kirpikleriniz cok cok cok güzel olacak, kiskansinlar sizi :) ayriyetten takma tirnaktan ve sactanda kurtuldum, cünkü tirnak veya saclarinizi uzatmak istiyorsanz ipacei nin baska uzatici ürünleri de var ve ben coook memnunum :)
selam arkadaşlar,
aranızda daha önce hiç takma kirpik kullanan oldu mu. ben çok güzel göründüğünü düşünüyorum ama daha önce hiç denemedim. nerde taktırılır, fiyatı nedir, kaç gün dayanır cevaplarınızı bekliyorum

Sorunuz eski, fakat yinede, denemek isteyenlerin isine yaraybilecegini düsünüyorum. Kirpiklerinizden öptüm

selam arkadaşlar,
takma kirpik göz yapısı cok içeride olanlara yakışıyor ben denedim sırıttı durdu rimele devam arkadaşalr :)

X