Göz Makyajı Takma Kirpik Kullananlarin Önerileri, Soruları, Cevapları

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
mac-- sugar --revlon ve inglot en iyileriymiş sanırım ama ben kullnamdım. mac ve inglot braz pahalı vermem okadar. revlonlar daha hesaplı,10-15 ytl güzel diyolar. kullanırasam şerit kullanırım çünkü tek tek olanlar dehşet döküyormuşa.s.

arkadaşlar bende geçen hafta kirpik eklettim.harika duruyor.çoğu anlamadı bile ekleme olduğunu.sık yaptırmıştım.birde upuzun olmasın demiştim.hiç rimel falanda kullanmadım.ama bir sanah kalktım ve 2 tanesi yatağa düşmüş.bende diğerlerini çıkarırken kirpiklerimin çoğu döküldü.hemen gittim yaptırdığım yere.orada bir ilaç sürdüler 20 dk boyunca çıkarmaya çalıştılar.ve tabi kirpik falan kalmadı :KK43:
takarkende çok zor takılıyor.30 dk. da.hele benimki çok kötüydü.kirpiklerimi çok oynatıyormuşum.40 dk sürdü.gözüme ilaç kaçtı hep.
güzel görüncem diye azıcık olan kirpiklerimden oldum valla.
şimdi rimelle gür göztermeye çalışıyorum.ve kirpik diplerinede zarar veriyor
bence tek kullanımlıklar iyi.yada kirpik perması.
bu tek tek takılan kirpikler 1 ay kadar gidiyormuş ama bence yalan
1 hafta olmadan dökülmeye başlıyor , aşağıya kayıyor.elleyince elinize gelip rezil olma riskide var valla.
ben kullandım hiç memnun kalmadım...

mrb arkadaşlar bende kardeşime aldım takma kirpik ama revlon kendınden yapışkanlı gözünde sabıt kalmıyo düşüyo.Nasıl kullanıcaz bunu anlamadık???

lülülülülülükızlar bnde alıp taktım deniyim die ewde taktım bi saat snra bi tanesi elimde kaldısırnaşık şey

ben taktırdım.çok hoş duruyo bide kirpik takığın bile anlamıyosun sanki gözünde bişey yokmuş gibi süper ama bende 15 gün dayandı kullanmana bağlıymış orada dediler.bana tanesini 1,50 ytl taktılar hala öyledir ayna güzellik tabiki kesilinlikle şaşmam süper biyer:))))

bende takma kirpik taktırdım kuaförde tek kullanımlık olanlardan çok hoş duruyor ve oldukça pratik özel günler için tavsiye edebilirim
bakın nasıl durmuşş??

s6300158aaph1.jpg

çok güzel durmuş canım çok beğendim..bende cosmastoreye gidip geliyorum kikidebir bakıyorum takma kirpiklere tanm alıcam vazgeçiyorum.benimkiler parça parça 3 lü parçalar halind eve içinde 20 tan filan o parçalardan var..birde yapıştırıcısı var..alsammı ya..6.5 ytl..

çok güzel durmuş canım çok beğendim..bende cosmastoreye gidip geliyorum kikidebir bakıyorum takma kirpiklere tanm alıcam vazgeçiyorum.benimkiler parça parça 3 lü parçalar halind eve içinde 20 tan filan o parçalardan var..birde yapıştırıcısı var..alsammı ya..6.5 ytl..

canım parçalı olanlar ne kadar kullanışlıdır bilemem o bu çok basit yapıştırıcısını sürüp kirpik dibine yapıştırıyorsun kuruduktan sonra üzerine likit çekiyosun öle daha hoş duruyo sonra istediğin gibi rimel sürebilirsin sökülme sarkma olmuyo ben 2 kez kullandım aynı kirpiği ve bundan sonra her özel gün için kullanırım

çok güzel durmuş 34bilgen84..
bende kirpik ektirmeyi düşünüyordum ama bu topiği baştan sona okudum ve vazgeçicem gibi..en azından tek tek olanı değil de şerit olanı tercih edebilirim..kafamçokkarıştı
onu da kendim yapamam yapsam da tam düzgün olmaz.. alıp kuaföre yaptırsam daha iyi olur..kaydirigubbakcemile5

canım parçalı olanlar ne kadar kullanışlıdır bilemem o bu çok basit yapıştırıcısını sürüp kirpik dibine yapıştırıyorsun kuruduktan sonra üzerine likit çekiyosun öle daha hoş duruyo sonra istediğin gibi rimel sürebilirsin sökülme sarkma olmuyo ben 2 kez kullandım aynı kirpiği ve bundan sonra her özel gün için kullanırım
birtane tanıtım kağıdı aldım cosmodan ve özellikle parçalı olanları önermişler..2-
3 hafta çıkmadan dayanabilir yazıyor ama bu nekadar doğru bilemem..beni rahatsız eden tek şey plastik gibi olması oldu yani hiç gerçekçi durmuyordu..ama gözde belli olmaz sanırım ..ben zaten bir tek kenarlara takmak istiyorum yani gözümün her kısmına değilde bir tek uç kısımlarına takıcam..ucuz zaten alayım en iyisi içimd ekalıcak yoksa..sağol canım..Şeniz

birtane tanıtım kağıdı aldım cosmodan ve özellikle parçalı olanları önermişler..2-
3 hafta çıkmadan dayanabilir yazıyor ama bu nekadar doğru bilemem..beni rahatsız eden tek şey plastik gibi olması oldu yani hiç gerçekçi durmuyordu..ama gözde belli olmaz sanırım ..ben zaten bir tek kenarlara takmak istiyorum yani gözümün her kısmına değilde bir tek uç kısımlarına takıcam..ucuz zaten alayım en iyisi içimd ekalıcak yoksa..sağol canım..Şeniz

3 hafta çıkmazmı CADIARZU nasıl olcekki banyo yüzünü yıkıyosun makyaj temizliyosun bi fikrim yok canım ama dediğin gibi aklında kalıcağına dene yap hem bizide deneyen bi kişi olarak bilgilendirmiş olursunnkaydirigubbakcemile5

aldım nihayet..ama hüsrana uğradım..cosmostıreden aldım böyle en az 30 parça var içinde ve her bir parçasında tek tek incecik 10 tane kirpik var..yapıştırıcısı yoktu aldığımda kız kendiliğinden yapışkanlı dedi..ama maalesef yapışmadı bir türlü ..aslında yapışsa ve öyle dursa en az 8 saat filan idare etse çok hoş olcak çok da doğal durcak ama yapışmıyor kızlar ya ben nasıl yapıştırcam bunları..çolk değil sadece köşelere takıcam..

ya benim aldığım kendinden yapışkanlı ama maalesef hiç ama hiç yapışmıyor yani doğru düzgünyapışkanı yokki kirpiklerime zarar versin..yapışmıyor bile hemen düşüyor..

üzüldüm yaa demek istediğin sonucu alamadın parçalı olanları kullanmadığım için yorum yapamıycam ama tek olanların yapıştırıcısı var göze ve kirpiğede hiçbi zararı olmuyor hatta çıkardıkan sonra o yapışkanı söküp 2.-3. defada tekrar yapıştırıp kullanabiliyorsunuz

canım aslında yapışsa çok güzel durucak ama bir türlü yapışmıyor..yapışsa bile 15 dk sonra filan düşüyor yada düşer gibi oluyor..çarşıya giderken taktım saçımı toplarken bir baktım düşmüş bile..uhuyla denedim bende ama yok yapışmadı:) oradaki satıcı bayan bana kendiliğinden yapışkanlı bunlar hemen yapışıyor demişti .dün gittim söyledim yapışmıyor bunlar dedim ozaman yapışkanı olanlardan alın dedi..onlar da çok pahalıydı ama yanında ayrıyeten yapışkanları vardı..ben bi yolunu bulup yapıştırcam bunları kızlar çok sinir oldum..bide çok hoş duruyolar aslında iyi yapışan bulursanız tavsiye ederim..

canım uhu demişsin ama dikkat et öyle yapıştırıcılara gözüne cildine zarar vermesin inş işine yarayanı bulursun

X