düşük belirtileri nelerdir?

mermer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2007
29
0
arkadaşlar, ben nerdeyse 4 haftalık hamileyim, hamile olduğumu erken öğrendim. özellikle bugün kasıklarımda, karnımda hafif ağrılar oluyor. Doktor normal rahmin büyümeye başladığı için olur dedi, ama bugün biraz daha fazla ağrı var. Ne yapmalıyım, endişeleniyorum. Çalıştığım içinde oturup dinlenemiyorum pek.düşük tehlikesi olabilirmi, nolur cevap verin...

Canım doktorunun dediği gibi rahmin büyüdüğü için olabilir lekelenme tarzında kanaman gelmediği sürece düşük değildir.Sen gönlünü ferah tut tebrikler:)

canım evet baharın dediği gibi. Kanama yoksa için rahat olsun. Kese büyüdüğü için kasılmalar ve kramp oluyordur. Bu arada hayırlı olsun. Allah tamamına erdirsin :)

çok Teşekkür Ederim Arkadaşlar, Allah Razi Olsun... Inş. Bişi Olmaz Bebeğime Dua Edin.. Rabbim Herkesin Bebeğini Korusun.

tebrikler rahim buyuyor evet bende de olmustu ilk zamanlar bazen hala oluyor normal bi sey bu bak dorduncu ayima da az kalmis hayirlisi olsun herseyin canim

bunlara kafanı takma kanaman yoksa.bende de ilk zamanlarda oluyodu kasılma, ağrı ama zamanla azalıyo.hafif hafif bazen oluyo.allah inşallah hepimizinkini tamamına erdirsin.

ayrıca regl gunune yakın gunlerde bı ıkı damla kanama olursada korkma. bebek yerleşirken olurmus. Allah saglıkla kucagına almayı nasıp eder ınsallah

kızlar benim bir sorum var kokulu kahve li akıntı düşük sebebimidir sizce..çok korkuyorum yardım cı olursanız sevinirim

Doktorla Irtibate Geçin.düşük Tehlikesi Olabilir.doktorunuz Hafife Aliyorsa Başka Doktora Gidin.

arkadaşım benimde cok fena agrıyordu merak etme düşük degildir hem daha dur nerelerin agrıcak:) biri bitiyo baska biyerin baslıyo oh karnımın agrısından kurtuldum dersin belin baslar sonra miden yanmaya baslar sonra catıların agrır anne olmak gercektende hic kolay degilmiş6 bucuk haftam kaldı artık sabredemiyorum:)

Ya Kizlar Bende 5 Haftalik Hamileyim Ama Arar Ara Sancim Oluyor Vede Adet Olackmişim Gibi Karnim Ağriyor.dün Gititm Daha Doktora Ama Bişey Demedi Normal Mi Bu Sancilar

ediyom kız dur benden sabırsızsınız walla korkmaya başladım

Ya Kizlar Bende 5 Haftalik Hamileyim Ama Arar Ara Sancim Oluyor Vede Adet Olackmişim Gibi Karnim Ağriyor.dün Gititm Daha Doktora Ama Bişey Demedi Normal Mi Bu Sancilar

canım bende 5 haftalık hamileyim bendede sancı oluyor sorduğum kişiler sancı normal diyorlar. (ama kanaman olursa hiç ihmal etme) ben hamile olduğumu öğrenmeden önce kanamam oldu düşük yapmış olsaydım kese gözükmezdi değilmi ne olur bilen biri bişeyler söylesin rahatlamay ihtiyacım varsenağlama

senağlama
canım bende 5 haftalık hamileyim bendede sancı oluyor sorduğum kişiler sancı normal diyorlar. (ama kanaman olursa hiç ihmal etme) ben hamile olduğumu öğrenmeden önce kanamam oldu düşük yapmış olsaydım kese gözükmezdi değilmi ne olur bilen biri bişeyler söylesin rahatlamay ihtiyacım varsenağlama

canım benim lekelenme şeklindebaşladı akıntılarım sonra kana dönüştü ve düşük yaptım sende düşük yapsaydın kese gözükmezdi tabiki benim ikizdi bebekler baktılar belki bitanesi duruyodur die ama malesef ikinci kese gözükme allah sana bağışlasın meleğini inşallah kucağına almayı nasip eder rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın allahım çok zorsenağlama

X