Hazır yorganların yıkanması..

yagmur26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2007
89
1
merhaba kızlar hazır yorganlarınızı nasıl yıkıyorsunuz çamaşır makinesine sığdıramıyorum çift kişilik yorganı yardım edin lütfen

ben çocukların tek kişilik olduğu makinada yıkıyorum benim yorgan makinaya sığmıyor küvette yıkıyorum istersen halı yıkayan yerlere ver yıkat

off ya satarken çamaşır makinesinde yıkanır diye sattılar bende hiç düşünememişim düğün telaşında makineye sığarmı sığmazmı diye şimdi aklım başıma geliyo

Benim de sığmıyor ama şunu denedim:)
Yorganı küvette ıslat,bir kenara al..Çünkü ıslanınca,hacmi küçülüyor,zar zor sığdırıyorum..Dene bakalım belki işine yarayabilir:)

Ben, boylamasina iki üc kat katliyorum.Sonra daire seklin de makinenin icine yerlestiriyorum.Pek kolay olmuyor,ama güzel yerlestirince sigiyor.Elim de yikamadim hic

bende küvette yıkıyorum ama kuru temizlemeye verebilirsin.kışın kurutmakta sorun

benim makinamada sığmadığı için yazın hep küvette yıkamıştım
ama çok uğraştırıyor insanı
ben yıkarken bildiğim bütün küfürleri etmiştim
yani o kadar pis bi iş
bence hiç uğraşma kuru temizlemeye ver

canım ben yıkamacıya veriyorum ama içim hiç rahat olmuyor...çamaşır makinam 3 kilo olduğundan sığmıyor fakat yeni makine alınca kesin en büyüklerinden alıp yorganlarımıda içinde yıkayacagım ...ozaman içim daha rahat olur..sevgilerrr

yorganını küvete yatır üzerine sıcak suyla matik deterjanı ekle yorgan biraz küvet keyfi yapsın accık sonra birazcık çiğne masaj niyetine sonra suyunu değiştir yine çiğne eee o sana hizmet edip ısıtırken iyi şimdi hizmet sırası sende zaten matik deterjan koyduğun için durulaması kolay olur durularken yumuşatıcıyı unutma sonra bırak süzülsün 1 gece bırakabilirsin o şekilde merak etme koku yapmaz ertesi güne nerdeyse kurumuş gibi olur çıkar balkona birazda hava alarak kurusun mis gibi oldu işte elllerine sağlık

Ben, boylamasina iki üc kat katliyorum.Sonra daire seklin de makinenin icine yerlestiriyorum.Pek kolay olmuyor,ama güzel yerlestirince sigiyor.Elim de yikamadim hic

böyle dene bakalım inşallah sığar. ama dahada olmazsa küvette yıkayacaksın yada temizlemeye göndereceksin.

bende denemedim çift kişilik yorganımı makinada yıkamayı . bu yıl deneyecem bakalım nolcak.

Bende uyku setinin yorganın 7 kg lık makinada yıkadım rahat sığdı ama yıkandıktan sonra elfay puf puf durmuyo sönüyo eskisi gibi durmadı hiç
Bir öneriniz varmı nasıl kabartabilirim tekrar?

canım ben yıkamacıya veriyorum ama içim hiç rahat olmuyor...çamaşır makinam 3 kilo olduğundan sığmıyor fakat yeni makine alınca kesin en büyüklerinden alıp yorganlarımıda içinde yıkayacagım ...ozaman içim daha rahat olur..sevgilerrr

moralini bozmayım tatoşum ama benim makine 7 kilo ona da sığmıyor...
küvete ya da kuru temizlemeye talim...CADIARZU

bak ben bu dertleri düşünmemiştim evlilik te tüh evlilik zormu ne CADIARZU

bende küvette su doldurup c deterjanla cigniyorum,bir kac defa tekrarliyorum,sonra yumusatici koyup duruluyorum,suyu süzüldükten sonrada i9iyice cigniyorum hatta üstünde hopluyorumsırnaşık şey.. kenarda süzülüyo sabaha kadar sonra balkona atiyorum kuruyo.

makineye ite -kaka sığdırsakta su çekince baya ağırlaşır yaa makine ye zarar vermesin ,ben tek kişilikyorganı bile sığdıramamıştım üstelik satarkende makinede yıkanır diye satıyolar..

X