Örgü İğne oyası modelleri

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

superisi22

hayat herşeye rağmen güzel
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2007
5.403
1.560
bunlar netten ama bazılarını annem ördü eğer sizde değişik model varsa lütfen gönderin

Son düzenleyen: Moderatör:
netten alıntı modelim çok ama şimdi geç oldu sonra eklerim canım anneninde eline sağlık

Bende iğne oyası yapıyorum ama fotoğraf makınası yok..Pcnın yada tlf kamerasından güzel net çekebilirsem eklerım :dance:

Hepsi çok güzeller.Bende iğne oyası kursuna gidiyorum,yeni öğreniyorum,çok hevesliyim elimden bırakmak istemiyorum.Başka örneklerde gönderirseniz çok memnun olurum.

bu da benden bi kaç tane daha ekleyebiirim ...(netten alıntıdır)

Son düzenleyen: Moderatör:
çok güzel modeller çok muntazam yapılmış
iğne oyasını çok seviyorum ama bilmiyorum
sadece zürafa yapmayı biliyorum
kursa kidecem walla öğreten kimse yok

canım ya bize yakın olsayın annem öğretirdi yeni örnek olan varsa bekliym

s.a örnekler insanı heveslendiriyorlar gönderenlerden allah razı olsun devamını bekleriz inşsllahörneklerin...

arkadaşlar yaa bu modellerin hepsini neten görüyoz zaten nere açsak bu modeller lütfen çok değişik ve güzel modeller ekleyin modele ihtiyacım var kolay gelsin.....

bende çok seviyorum ama öğretecek kimse yok. bende hep satın alıyorum. bunlar harika olmuş.emeğine sağlık.

Bir beceremediğim iğne oyasıdır.Bu örnekler harika .İğne oyası yapmak zor gibi görünsede aslında basitmiş ama yapanlara helal olsun..

:KK1:Ben yeni katıldım iğne oyası modelleri yapıyorum birkaç tane yazma işledim ama yeni öğrendiğim için süper olmadı

X