Cilt Bakımı Ürünleri Kalıcı ve bebeksi kokan vucut losyonu,kremi bılen var mı?

• Konu Sahibi adayıldız
  • Başlangıç Tarihi
Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
A

adayıldız

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi adayıldız
arkadaslar dustan snra surebılecgm (fıyatı hıc farketmez) vucut losyonu ,kremı fln oneren var mi?bebek gb koksun ıstıyorm.cıldım kuru bu arada.yardımlarınızı beklıyorm.

• Konu Sahibi adayıldız
baska onerısı olan yok mu...?

• Konu Sahibi adayıldız
pupa miss milkie serisi canım ben denemeyi düşünüyorum çikolatalı çilekli vanilyalı şekerli kokuları var
bir de bir losyon var the body shop ta white musk diye muhtesem bir kokusu var ve parfüm gibi de kalıcı ama ben miss milkie yi bulduğum an alıcam cunku bebeksi şekerli kokmak istiyorum :)

• Konu Sahibi adayıldız
pupa miss milkie serisi canım ben denemeyi düşünüyorum çikolatalı çilekli vanilyalı şekerli kokuları var
bir de bir losyon var the body shop ta white musk diye muhtesem bir kokusu var ve parfüm gibi de kalıcı ama ben miss milkie yi bulduğum an alıcam cunku bebeksi şekerli kokmak istiyorum :)

white musk ı onceden kullanıyordum.sureklı kullnmktan brz sıkıldım sanırım.pupa miss milkie hıc duymadım.nerelerde satılıyor?sımdıden tesekkurler...

• Konu Sahibi adayıldız
duştan sonra sadece johnson&johnson'ın bebek yağını kullanıyorum kokusu çok güzel iyi nemlendiriyor yumuşacık yapıyor kızzlaarr

• Konu Sahibi adayıldız
white musk ı onceden kullanıyordum.sureklı kullnmktan brz sıkıldım sanırım.pupa miss milkie hıc duymadım.nerelerde satılıyor?sımdıden tesekkurler...
internette varlink verilebilir mi bilmiyorum ki sen google da bir arat kozmetikçilerde de bulursun sanırım cunku ünlü bi marka

duştan sonra sadece johnson&johnson'ın bebek yağını kullanıyorum kokusu çok güzel iyi nemlendiriyor yumuşacık yapıyor kızzlaarr

evet ıslak vücuda sürersen gercekten cok iyi sonuc alırsın nemlendirme konusunda ama koku verdiğini söyleyemem adayıldızın aradığı başka bir sey

• Konu Sahibi adayıldız
body shop un ürünlerinin kokusu kalıcı canım.
bebeksi bi koku olarak vanilya serisini öneririm.biraz bebeksi biraz seksi olsun dersen kesinlikle çilekkkkkk

• Konu Sahibi adayıldız
aklıma gelmişken ben denemedim ama jessica simpson ın dessert beauty ( dessert tatlı demek bilmeyenler için ) serisinin kokuları güzel sanırım çükü çikolatalı pamuk şekerli kekli vs hem de yenebiliomus yalnız türkiyede satısı yok sanırım netten de alıp almama konusunda tereddütlerim var

• Konu Sahibi adayıldız
bebek yaglarını ben de kullanıyorm.bübchen marka bu konuda gercekten ıyı arkadaslar.doktorlar bebekler ıcın ozellkle bu markayı onerıyorlar.kokusu ck super dgl ama yumusack yapıyor.bır de kuru cıltler ıcın neutrogena susam yagı ıyıyms.ıhtıyacı olanların bılgısıne.kızlar bu arada hepinize tkr tesekkr ediyorm.sevgıler...

neutrogenanın vucut yağını uzun zamandır kullanıyorum,kuru ciltler için ideal.özellikle duştan sonra nemli vucuda sürün kıslar...

Canım Avon'un Soft Musk kremi var. Yumuş yumuş kokuyorsun sürünce. Parfümü genelde ağır bulunuyor ama kremi hafif.

bu markanın body gel i çok güsel ben kullanıorm 2 yıldır sevil parfümeride var fiatı 31 t
ytl artı 250 ml bayaa büük yanii bence dene pamuk şeker gibi kokuyorr:asigim::icecream:

ben de body shopun vücut kremini kullanıyorum kokusu çok kalıcı ve de yoğun dağ çileği frambuaz gibi bişi ama white musk denemek istiyorum o kokular daha çok hoşuma gidiyor aslında

ben de body shopun vücut kremini kullanıyorum kokusu çok kalıcı ve de yoğun dağ çileği frambuaz gibi bişi ama white musk denemek istiyorum o kokular daha çok hoşuma gidiyor aslında

white musk muhtesem bir koku ve kalıcı kremi sürdüğünde parfüm sürmüş etkisi yapıyor

evet pupa kullandım ben yoğurt gibi bi yapısı var.memnundakaldım ama kısa sürede bozuldu malesef

slm cnm ben gecen hafta aldım pupanın kremlerinden beşikteşta balıkçı pazarının karşında pasaj varr adil ışık pasajı orda bi kozmetikçi var cnm orda bulabilirsin :))

kızlar pupa miss milki nerde bulabilirim.istanbul anadolu yakasında oturuyorum.alabileceğim bir yer söyler misiniz.internetten olmasın :)

kızlar lush'un vücut masaj barları var sabuna benziyor şekli. hem parlatıyor yani sağlıklı görünüm veriyo hem de çok güzel kokuyorlar,sitesinden bakabilirsiniz çeşitlerine.internetten de sipariş verilebiliyor bi bakın isterseniz.ben adını unuttum ama krem renginde üstünde ufak dudak şekli olan bi masaj barını bullanıyorum kokusu hem kalıcı hem de güzel nemlendiriyor. ilk başta kullanışsız gibi gelmişti ama kullanımı kolaymış. tavsiye ederim.imkanınız varsa magazasına gidip koklayarak seçin derim çok fazla çeşit var :)

ya ben ankarada body shop ürünlerini nerden bulabilirimmm?

X