İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran İkizler Burcunun Fiziksel Özellikleri

gemxixnxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2007
563
0
ınce yapılı duzgun fızıklı
acık bugday tenlı kısılerdır
ellerı ve ayakları ınce uzun ve narındır
cogu solak ıkızlerden cıkar
yuzu ınce uzun ve kemıklıdır
genıs alınlıdırlar
neselı yapıları dudaklarında gulumsuyormus hıssı uyandırır
burunları kucuk ve duzgundur

ince yapiliyyyyyyyyyyyyyydim suan icin degil dogumdan sonra yapim kalinlasti
acik tenliyim,
el ve ayklarim ufaktir ince narin ama uzun degil parmaklarim valla eltim,görümcem kaynanam basta olmak üzere kiskanirlar ellerimi hic bakim yapmam sadece ara sira el cremi kullanirim öyle oldugu halde beyenirler
evet solagim buda dogru
elmacik kemiklerim belirgindir
genis alnim
evet neseliyim
burnumda kücük ve düzgündür
valla ilk gördüm ne de cok belli oluyormus ikizler oldugum

ınce yapılı duzgun fızıklı- :uhm:
acık bugday tenlı kısılerdır : a.s
ellerı ve ayakları ınce uzun ve narındır a.s
cogu solak ıkızlerden cıkar :1no2:
yuzu ınce uzun ve kemıklıdır a.s
genıs alınlıdırlar a.s
neselı yapıları dudaklarında gulumsuyormus hıssı uyandırır a.s
burunları kucuk ve duzgundur a.s

İlginç.. :)
Teşekkürler

gerçekten çok doğru yazmışsın hepside bana uyuyor tek küçük burun hariç çokta büyük değil burnum ama çok doğru hepside:teytey:Şeniz

hehe hee:KK70: aynı ben.demek çoğu solak ikizlerden çıkıomuş bende solağım bak bu bile tutuo:KK70: yaşasın burcum ikizler..nihahaaaaaa:KK70:

ikizler başak uyumu nasıl olur

vallah ikizler burcu olarak söylüyorum başak kadınlarını pek sevmeyiz çünkü başak kadını bize doğal gelmez başak erkeğini ise severiz çünkü başak erkeğide bizim gibi hiçbir şeyi umursamaz gibi gözükür.:icecream:

ınce yapılı duzgun fızıklı a.s
acık bugday tenlı kısılerdır a.s
ellerı ve ayakları ınce uzun ve narındır a.s
cogu solak ıkızlerden cıkar :1no2:
yuzu ınce uzun ve kemıklıdır a.s
genıs alınlıdırlar a.s
neselı yapıları dudaklarında gulumsuyormus hıssı uyandırır a.s
burunları kucuk ve duzgundur :1no2:

teeşkkürler

sırnaşık şey kızler ben de ikizlerim ama fiziksel özelliklerini taşımıyorum sade ellerim oda tam değil ama ellerim çok güsel tabi bana göre eşimse koç sizce nasıl alaşabliyomuyz:roflol:

Bende Ikizler Burcuyum .aynende Burcumun özelliklerini Taşiyorum Kilo Hariç Tabi Biraz Kilo Var Bende :)ama Diğerleri Tutuyor. Ikizler Burcu özelliği Sadece Bunlarla Bitmiyor Ki Daha çok Var Bende Bi Kaçini Yazayim.inatçidirlar , Dikkatlidirler,gözlerinden Hiç Birşey Kaçmaz, Canlilik _hareketlilik,konuşkanlik,cana Yakinlik,el Becerileri çoktur,huysuz Ve Sinirli Olurlar V.s çok Var Ama Bendende Bukadar .ikizler Burcunu çok Seviyorum Iyiki Burcum Ikizler .ikizler Burcu özelliğini Gerçekten Taşiyan Ne Demek Istediğimi Anliyacaklardir çok Sempatiğiz :):):)hayatla Barişiğiz

ince yapılı düzgün fizikliyim boyum uzundur mesela el ve ayaklarım ince uzun ve narindir açık tenli değilim ama esmerim tam tadındasengözlerimebaksanab solak değilim burnum küçük düzgün güzeldir oval yüzlüyüm ve her an gülümsüyormuş gibiyimdir gerçekten gülümsemeyide çok severim:1closedeyes:

X