Sayfa: 1/4 123 ... SonSon
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Saç Boyamak Saçın Beyazlarını Arttırır Mı?

1. Konu Sahibi : ayden #1

I love KK Saç Boyamak Saçın Beyazlarını Arttırır Mı?

[SIZE="3"]merhaba,
    benim saçımda malesef ki az miktarda beyaz var. saçımı yıllardır boyatmak isterim ama beyazlar artacak diye boyayamıyorum
    herkes saç rengimin güzel olduğunu boyamamamı söylüyor.bense değişklk istiyorum.
    arkadaşlar içinizde bilen varsa yardım etsin, saç boyası beyazları arttırır mı? birde bu beyazları günde 1 tane aç karnına sarmısak yutarsak geçer yazıyor. duyan var mı?
    teşekkürler..[/SIZE]
    :uhm:

2. Konu Sahibi : ayden #2
    arkadaşlar bu konuda tecrübesi olan hiç yok mu?
    yapmayın, hekes saçını boyatıyor.
    lütfen cevap verin

3. Konu Sahibi : ayden #3
    canım beyazlatırmı bilmiyorum daha öncede duymuştum beyazlattığını
    ama boyuyorum bende malum insan hep genç kalmıyor yaş ilerledikçe beyzlarda çıkıyor bugun olmazsa ilerde boyatıyorsun zaten..:))

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-08-2014

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 115 gün kaldı.

Bebeğiniz düzenli, sabit hızla büyümesine devam ediyor. Sadece bu hafta boyunca bebeğiniz yaklaşık 170 gr ağırlık kazanacak. Bu büyüme atağı bebeğinizin rahim dışındaki yaşama hazırlanmasına yardımcı olacaktır. Bebeğinizin el kavramam ve irkilme refleksleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

4. Konu Sahibi : ayden #4
    Ben kuaföre gittiğimde kuaför bana saçlarını boyama sakın erken yaşta beyazlamaya başlar demişti.Ne kadar doğru bilmiyorum ama ben de cesaret edemedim boyamaya.

5. Konu Sahibi : ayden #5
    Beltin Guest
    evet beyazlatıyo erken yaşta

6. Konu Sahibi : ayden #6
    Giriş tarihi
    Aug 2007
    bende 10 senedir röfle kullanıyorum benim saçlarımdada beyazlar çoğaldı bu aralar yoksa doğrumu merak ettim şimdi:uhm::

7. Konu Sahibi : ayden #7
    Giriş tarihi
    Apr 2007

I love KK

Benim zaten beyazlarım vardı..
    Yani alt kısımlardaydı. Sadece ben ve kuaförüm biliyordu.:1rolleyes:
    Ama yıllardır düzenli olarak saçlarımı boyattığım için beyazlarımın çoğalıp çoğalmadığını bilemem..:sm_confused:
    "ben onlara her istedikleri veririm, dünyada onları nimete boğarım ki, mahşerde bana -ama sen benim duamı kabul etmedin, istediklerimi verseydin , sana inanacaktım- diyemesinler.."

8. Konu Sahibi : ayden #8
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    benim yaşım23 saçındada biraz beyazlar çımaya başladı 11 yıldır saç boyuyorum her renk yaptım şimdi saçımı 1 yıldır boyamıyorum insanın kendi saçı gibi yok bence boyadan beyazlar saç insan ben beyazlarım çogalana kadar boyatmamayı düşünüyorum bence insanın en çok kendine yakışan saç rengi asıl saç rengi sanırım küçük yaştan beri saçımı boyatmak sıktı artık belli bir yaşa kadar boyatmıcamm

9. Konu Sahibi : ayden #9

I love KK

evet yaaa.... bende duymuştum beyazlattını.
    boyamadan da olmaskii .bendede beyaz var.mübarekler gümüş gibi parlıyolar:çok üzgünüm:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-09-2014

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 161 gün kaldı.

Bu hafta içinde bebeğiniz hızlı ve tüm vücut olarak büyüdü. Mecvut yapı ve uzuvları genişledi ve daha gelişmiş hale geldi. Bebeğinizde yeni bir yapı oluşmadı. Bebeğinizdeki büyüme atağı, aynı şekilde sizde de gözleniyor. Meyve, sebze, tahıl, kepek gibi içinde yüksek miktarda lif içerin gıdalar tüketmek, kabızlık sorununuza yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

10. Konu Sahibi : ayden #10
    kızlar ben 37 yaşındayım. 20 yıldır da saçımı boyarım.hemen her rengi denedim.
    şunu söyleyebilirim boya saçı beyazlatmaz.olsa benim nine gibi bembeyaz olmam gerekirdi.ama tek tel bile beyazım yok.naniknanik

Sayfa: 1/4 123 ... SonSon