Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyamak Saçın Beyazlarını Arttırır Mı?

eğer saçınız erken beyazlamaya meyilliyse ya da bir iki tel de olsa beyazınız varsa beyazlatır. saçın erken beyazlaması tabiki genetiktir ama saç sadece genetik olarak beyazlamaz bunu unutmamak gerek

evet arkadaşım çok doğru söylüyosn benimde azdı bi kaç teldi boyadm şimdi bayağı bi çok

Kızlar bence hepiniz yanlış biliyorsunuz boya saçları beyazlatmaz...renk açıcılar saçlaları beyazlatır bu bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçektir yapmayın kızlar... Bazı arkadaşlar boyadım daha çok çıktı diyor bence beyaz saçları kafanıza çok takmaktan dolayı çıkıyor... Boşverin çıksınlar çıkınca boyatın gitsin... yerimseniben

Buyrun buda kanıt..

‘Saçını çok boyarsan çabuk beyazlar’ deniliyor. Gerçekten saç boyamak saçları beyazlatıyor mu?

Prof. Dr. Varol Aksungur saç boyasının saçı beyazlatmadığını belirterek ‘Saçın boyanmasından önce saçın rengini açmak için kullanılan kimyasal maddeler saçı beyazlatabilir. Ama saç boyası saçı beyazlatmaz’ diyor.
akannehir

hiç beyazım yokken bi kaç tel beyaz cıktı boyamaya basladıktan sonra.. bundan mı oldu bilmiyorum tatlım.

boyayı diplere uyguluyoruz ama beyazlar derinin altından çıkıyo nasıl çoğaltır boya beyazları anlamadım doğrusu bana hiç mantıklı gelmiyo

Boya saçı beyazlaıyormuş
Çok araştırdım bu konuyu kızlar
Çünkü benim de sçaımda beyazlar var ve ben boyamayı bıraktım artık kendi saç rengimi kullancam en güzel en sağlıklısı
ileride nasıl olsa boyatıcaz beyazlar çoğaldıkça hatta sıkılıcaz boyadan
şimdiden kendimi neden yorayım ki diyorum.
Orial kullanarak yapılan işlemler daha fazla çoğaltırmış
Ama saçınızda beyaz varsa 1 tel bile olsa
ve oriel kullanmadan saçınızı boyarsanız o beyazlar çoğalırmış..

ben de senin gibi bu soruyu çok düşündüm, sitede de çok sordum; ama açıkçası belirgin bir cevap alamadım.. Zaten beyazlayacağı varsa beyazlıyo emin ol 21 yaşındayım ve hiç de azımsanamayacak kakdar beyazım var, boyadım ben de Ekim gibiydi ilk kez işte.. Sonra da çıktıkça boyamaya devam ediyorum.. Zaten sonu belli yani, boya gitsin boşver.. Ha bugün ha yarın..

ben de senin gibi bu soruyu çok düşündüm, sitede de çok sordum; ama açıkçası belirgin bir cevap alamadım.. Zaten beyazlayacağı varsa beyazlıyo emin ol 21 yaşındayım ve hiç de azımsanamayacak kakdar beyazım var, boyadım ben de Ekim gibiydi ilk kez işte.. Sonra da çıktıkça boyamaya devam ediyorum.. Zaten sonu belli yani, boya gitsin boşver.. Ha bugün ha yarın..

Şu an çok çelişiyorum bocalıyorum zaten boyamamak için saçımı. Yani ipimi bi koparsam soluğumu kuaförde alıcam yeter ki kararımı vereyim. Ama işte yoruluyorum bazen boyayla baş etmekten. 18 imden beri boyuyorum 23 yaşındayım 24 diyebilirm. Ben diplere tahammül edemiyorum. Bu yüzden çok sık boyuyorum. Ve hep böyle söylüyorum. Eninde sonunda boyuyicam hatta sıkılıcam boyamaktan şimdi olduğu gibi. Ama bi yandan da şöyle bi bakıyorum dışarıda ki hatunların saçlarına içim gidiyo. Çok kararsızımm yani. :KK43:

bence saçı sürekli boyadığınız için yeni beyazların farkına varmıyosunuz.anca uzun süre boyamayınca diplerden gelen yeni beyazları boyadan sanıyorsunuz
ben boyayla bi bağlantı kuramadım

Benim vardı beyaz ama iki şakağımda da ikişer taneydi şimdi 10 ar tane olmuşlardır. Ve ben bunu nette çok araştırdım. Orial in beyazlattığı bi gerçek. Ve boyanın içinde de zaten açıcılar var. Saç diplerindeki pigmentleri öldüren maddeler var. Ben hiç beyaz olmayan bi saçta beyaz çıkartır demiyorum zaten ama çoğalttığına eminim. şimdi boyamayı bıraktım elbette beyazlayacaktır ama bu kadar çabuk değildir herhalde.

arkadaşlar bende 22 yaşındayım ve saçlarımda beyazlar var :KK43: aslında saçımı boyatıp yıpratmak istemiyorum fakat başka türlü beyazlardan ansıl kurtulurum ki???

X