Arap Sabunu temizlii

arkadaşlar arap sabunu ve çamaşır suyunu asla bir arda kullanmayın. tuz ruhu etkisi yapıyor. bilginize.

arkadaşlar buruya üye olmadan öncede takip ediyordum kk yı yani yine burdan duymuştum arap sabununu. büyük temizlikte kullandım bence süper bişey.
1. koltuklarımı daha önce kosla ile silmiştim temiz olmuştu ama mattı. arap sabunuyla sildiğimde vede tekrar durulama şeklinde denedim güzel temizledi ve parlak oldu.
2. camları sildim kalıntıları daha kolay geçti.
3. mutfak dolaplarını önceleri cif kullanmıştım bunun için bir sürü emek harcadım vede durulama için de bir sürü uğraş verdim. ama arap sabunuyla sadece yüzeysel olarak sildim ve duruladım. geçmez dediğim yağ lekeleri bile geçti. ve de daha parlak oldu
4. fırının içini ve dış yüzeyini önceleri bi saatimi alıyordu cifle. ama arap sabunuyla çok daha hızlı ve temiz oldu.
tek kötü yanı kokusu onun içinde temizlik yapınca bol ca havalndırmalı evi.
kolay gelsin arkadaşlar. bu arada perdeler içinde deneyeceğim en yakın zamanda. bu arada birde arabanın koltuklarını da sildim. süper oldu yaaaa.

arap sabunu bugüne kadar hiç almadığım ve kullanmadığım bir temizlik ürünü idi ama bende bugün hemen alıp temizlikte kullanmaya başlayacağım,sanıyorum bir çok temizlik ürününden daha zararsız ve temizliği, güzel denemekte fayda var.Artık o zararlı bu zararlı diye ne kullanacağımızı şaşırdık ne kadar zararsızını seçersek bizim için o kadar iyi.:CüvCüv:

barış manço saçlarını arap sabunuyla yıkarmış....

bi de bi manken vardı deniz pulaş...onu bi röportajını okuyodum ..evinde yerleri arap sabununu köpürte köpürte sildiğini söylüyodu bu beni çok etkiledi...şutarafagitti

binbir çeşit deterjan alıyoruz üstelik o halılarda mutlaka kalıntı kalıyo onlar havaya karışıyo soluyoruz bebeklerimiz hele hep halılarda...

öyle soğudum ki deterjanlardan bitsinler undan sonra varsa yoksa arap sabunu kaydirigubbakcemile3

ayrıca kokusu eskisi kadar kötü değil onların bi çok markanın var abc almıştım en son.... 1- 2 liraya dünyanın sabununu alıyorsunuz çok amaçlı hem de....bulaşık,zemin,halı,duvar...

bi de aklıma geldi şimdi ben böle sanlatıyorum ama benim de çok kullanmışlığım yok bi kere halımı yıkamıştım arap sabunuyla ...kuruduktan sonra halı yumuşacıktı...

hele toz deterjanla halı yıkamak vahşet-tatlicadiarzu-

bende daha önce kullanıyordum halılarda. tekrar alıp denemeliyim. iyi ki hatırlattınız sağoluna.s.

sıvısıda varmış arap sabununun onun kullanımı daha kolay gibime geliyor
alıp denemem lazım..
teşekkürler.......

Arap sabunu muhteşem bişey:lepi: temizlikte favorim ve bana en doğal deterjanmış gibi gelio.Sadece bulaşık makinasında kullanılır mı bilmiyorum ama diğer her şeyde kullanırım ben. taş zeminleri pırıl pırıl yapıo ve lekeden eser yok.delikafadulden Annem her zaman kullanır ve 'Şu arap sabunu bir tek namus lekesini temizlemez herhalde' der hehehe...:sm_cool: kaydirigubbakcemile3

arap sabununu bulaşık makinesinde kullanan varsa tecrübelerini bizimle paylaşırsa sevinirim.

Bulaşık makinasında arap sabunu denedim sakın siz denemeyin rezalet oluyor tekrar yıkamak zorunda kalırsınızgamyoncuiremsu

bende raap sabununu seviyorum kokusu baysın baymasın eskiden aliminyumtencere kullanırdık bulaşık teliyle arap sabunuyla ovardık pırıl pırıl parlatırdı tencereleri tepsileri

Evet ben de arap sabunu kulübündenim.Banyo sabunu olarak da beyaz sabun kullanıyorum.Üzerinize bi şey döküldüğün de hemen beyaz sabunla çitileyip makinaya atın.Kalan iz varsa o da makinada çıkıyo zaten.Koltuğa falan bişey dökülünce bi parça pamuğu ıslatıp sabuna (beyaz) sürüp orayı siliyorum.Bu da çok işe yarıyo bilginize....

kızlar arap sabununu bulaşık makinasında kullananınız varmı? Sonuç??

grin marka arap sabunu çok güzel kokuyor.
ben de arap sabunu kullananlardanım.ellerim yumuşacık oluyor.

X