Türk Erkekleri Neden Sarışınlardan Hoşlanır?

• Konu Sahibi misafirimgeldi
  • Başlangıç Tarihi

Türk erkekleri kadınlarda nerenk saçı seviyor?

• Ankete Katılan
    242
M

misafirimgeldi

Ziyaretçi
Arkadaşlar okuyor ve duyuyoruz, 18'inden 70'ine Türk erkeklerinin sarışın bayanlara karşı olan beğenilerini. Hatta bazı kadınlar bundan dolayı sonradan sarışın oldu. Sizce bu sarışın merakı nerden geliyor ?

elbette aşağılık kompleksinden...Aryan ırka olan hırstan...kendisinden üstün gördüğü bir medeniyetin kadınlarına duyulan beyeninin aslında o kadını elde etmekle bu aşağılık komleksini yenme amacına hizmet ettiği bir çok sosyal psikolog tarafından değerlendiriliyor. zaten psikoloji bilimi de aşağılık kompleksiyle büyüklük algısının birbirini bütünlediğini açıkça zikrediyor...benim anlamadığım ise bu kadar milliyetçi geçinen türk erkeklerinin bilinç altındaki derin özgüvensizlik!!!!

gerçekten sebebini bilmek isterdim bende .bende sarışınım oldukçada güzelim ama biliyorumki benden kat kat güzel okadar esmer kumral bayan arkadaş varki bir bayan olarak bende hayran kalıyorum (lezbiyen filan değilim yanlışta anlaşılmasın hani)bunun sebebini sanırım yine erkekler verir sonuçta tercih eden onlar . bu arada çok sinir olduğum bir şeyi dile getirmeden edemeyeceğim hernedense sarışınlar için aptal kelimesinin kullanılmasına deli oluyorum burda bir aptal varsa erkektir gerçek güzelliği ayırt edemedikleri için.

Ben Türk erkeklerin aşağılık kompleksinden sarışınları beğendiği tezine inanmıyorum.
Bence Türk ırkı ağırlıklı olarak esmerlerden oluşan bir ırk olduğu için sarışınlar
farklı geliyor sadece o kadar. İskandinav ülkelerine baktığınızda her yer sarışın
renkli gözlü bayan dolu. Bence ordaki erkekler de esmer güzellerini beğeniyorlardır. :kahve:

açıkçası esmerim ve çoğu erkek bakıyor.
sarışınlar daha göze batarlar en önce o yüzdendir aslında Türk erkekleri esmer kadınlardan hoşlanıyorlar
sarışının adı esmerin tadı:roflol:
şaka bi yana erkekler farklı yaratıklar neden böyle bişi yaptıklarını anlamıyorum kadın kadındır kardeşimm:eek:klava:

o erkeklerın basıtlıgı kadınları bı mal gıbı goruyolar ama bılmıyolar kı bız onları ıpe verır ıpdende alırız yasasn kk

ewt çok haklısın derin deniz kardeşim a.s ben sinir oluyoum hele bide esmerlerin sarıya boyatması :mymeka: amannn allahımmm:1no2: bence erkeklerdeki sarışın merakları tamamen sexs dürtülerinden geliyoo,,çünkü yıllarca sexs furyası genelde sarışın kadınların üzerinden yürütüldü,, (yabancı kadınlar )ee tabi onların mideleride heryeride geniş olduğu için erkekler onları düşünüyo we her sarışını bence öyle hayal ediyolar BİRAZ AÇIKMI OLDU NEyerimseniben

Kızlar ben sarışınım kendimi kötü hissetmeye başladım:)))Sarışınların bol olduğu ülkelelerde de esmerler dikkat çekiyor sanırım.

herkes sarısın sevecek yada kendini gösretmek için sarıiın gezecek hali yok heralde abartınız kızlar biraz
bende sarışınım nişanlım benimle sarışınım diye aşağılık olarak mı bakıyır yani
abartmayalım kızlar esmer kumral veya kızıl sevenler var
bu konuyu çok büyüttük sanırım
bence kim ne renk saçla gezmek isterse gezer kimsede laf söyleyemez

bütün genellemelere karşıyım..
bahsi geçen türk erkeği değil belirli bir bölgenin insanıdır.babam esmer bir erkek annem de sarışın.. aşşalık kopleksi mi var şimdi babamın ???
bende sarışın erkeği asla beğenmem bayan gibi gelir bana sarı erkek.. ne oluyor şimdi,bende oldukça milliyetçiyim bu garip teze göre...??

evet erkeklerin çoğu sarışından hoşlanıyor ve bizim kızlarımızda saçlarını bu yüzden sarıya boyatıyor.
halbuki siyah saç daha çekici duruyor.
ben esmerim ve sarışın asla olmam.

evet erkeklerin çoğu sarışından hoşlanıyor ve bizim kızlarımızda saçlarını bu yüzden sarıya boyatıyor.
halbuki siyah saç daha çekici duruyor.
ben esmerim ve sarışın asla olmam.

BENDE BU MANTIĞI ANLAYAMIYORUM ERKEKLER HOŞLANIYOR DİYE KIZLAR SAÇLARINI SARIYA BOYUYORLAR NE ALAKA YA BANA YAKIŞMIYORSA HOŞ DURMUYORSA NEDEN SARI YAPIYIM YAKIŞIYOR DEMEKKİ YAPIYORLAR
BENCE SİZ SAÇLARINIZI SARIYA BOYAYAMADIĞINIZ İÇİN BÖYLE KONUŞUYORSUNUZ GİBİME GELİYOR sengözlerimebaksanab

ne demişler SARIŞININ ADI ESMERİN TADI...türklerin çoğu esmer...sarışınlarda az olduğu için daha çok dikkatlerini çekiyor...ama bence sonradan sarışınların çoğu hiç güzel olmuyor...

hiçde doğru bir tespit değilyerimseniben meselaa amcam ve hanımı sarışın... sırf torunlarının ''kaşlı gözlü'' olabilmesi için üç gelininin de esmer olmasını çok istedi ve tabii çocuklarının da isteğiyle esmer gelinlere ve sarışın olmayan birkaç toruna kavuştu:kahve: ben de arada saçlarımı sarıya boyamak istediğim zamanlar oldubenneyaptımki eşim asla ve asla istemedişakkıdı aynen doğal kestane saçlarımı tercih ederşakkıdıayrıca malum yaş nedeniyle de zamanı geldiğinde dip boya gerekince,boyatırım ama yine saçlarımın rengine:1rolleyes:ayrıca sarışınların, güzelleşmek için muhakkak makyaj yapmak zorunda kalmaları malum... sabah kalkınca bile eşimize güzel görünebiliyorsak, eşlerimiz niye sarışını tercih etsin ki... sarışınları tercih eden erkekler sanırım çok esmer olan erkeklerdir.. malum zıt kutuplar çekerlermişya birbirlerini:kahve:

sarı saç dikkat çekicidir yüzden önce saç rengii ilk anda dikkat çekicidirr ..saçını sarıya boyatanlar bilirler bir anda gözler size çevirilirrrr

daha cok sarışınları heralde. o da ülkemizde az gördüklerinden heralde. e rus kadınları neden bu kadar kıymetli oluyor ve cok iş (!) yapıyor ki türkiyede..

ben esmerim ve çooookkk memnunum halimden..Herkesın bi alıcısı bi beğenenii vardır mutlaka.inanın iskandinav ülkelerındekı erkeklerde esmerlere hastalar.bıkmş durumdalar sarışınlardan.babam 10 yıl finlandıyada yaşadı ve bunu açık açık sölüyo.hatta en basit örnek geçen yaz adalanda gitmiştim kuşadasına ark.larla. 2 çift vardı rusyadan gelmişler.yanlarında 2 sarışın bayan kendı ırklarından. çocuk öyle bi bakıyodu esmerlere yuh dedık.yanındakılerı unuttu bıle dedıkyerimseniben erkekler iflaz olmaz doymak bilmezler..önlerıne ne versen yerler..maksat karın doysun!!!!!!!!!yerimseniben anladınız siz ne demek istediğimia.s.

herkese göre değişir bence bu...ülkemizde sarışın az olduğu içindir tabi temelinde yatan budur...sarışınlar aptaldır baisttir veya o tarz kadınları çağrıştırıyor demekte aşalayıcı oluyor bayanlar sonuçta bir sürü sarışın insanımız var bizimde..göreceli bir kavramdır.sarışınların hepsi güzel diye bir kaide de yoktur.ne kumrallar esmerler kızıllar bilirim sarışınlara bin basarlar...her türün güzeli ve çirkini vardır..bide saç boyatma mevzuna gelince tenine yakışıyorsa yapmada bir sakınca görmüyorum.ama hiç yakışmayanlar var civciv sarısı yapıyorlar tenler esmer.sonra dip boyası geliyor alttan simsiyah saç çıkıyor.yapmayın arkadaşım zorlamayın yakışmıyorsa.öyle insanların arkasından konuşan çok erkek duydum çakma sarışın diye...
bide bir arkadaş demiş saçınızı sarıya boyatamadığınız için böyle söylüyorsunuz diye.çok saçma geldi.sarı saç bir ayrıcalıkmı benmi kaçırdım????

bende sarışınım :eek: evet sarı saç çok göze batıyor ve bazen bundan rahatsızlık bile duyuyorum inanın özellikle saçımı ilk boyattığım zamanlar şapkayla dolaşıyorum bi kaç gün alışana kadar :bbo: ama sarışınlığı seviyorum :icecream: ama esmarleri hiç anlamıyorum sarışın olduklarında bence çok itici oluyolar kızmayın bana ama gerçek bu,ben bile sarışın birini gördüğümde bakıyorum çok dikkat çektiği için yani erkeklerin bakması gayet normal a.s ama bazen esmer olmak isterdim diyorum çünkü çok güsel esmer kızlarımız var yerimseniben hepimiz güzeliz kızlarrrrrrrrr :dance::dance::dance:

Ben Türk erkeklerin aşağılık kompleksinden sarışınları beğendiği tezine inanmıyorum.
Bence Türk ırkı ağırlıklı olarak esmerlerden oluşan bir ırk olduğu için sarışınlar
farklı geliyor sadece o kadar. İskandinav ülkelerine baktığınızda her yer sarışın
renkli gözlü bayan dolu. Bence ordaki erkekler de esmer güzellerini beğeniyorlardır. :kahve:

bende aynen bunları yazacaktım,hergün aynı pilav yenmez diyolarya bazıları aynen öyle bir durumtatlicadiarzu

X