Göz Çevresi Bakımı Göz altı bakımı ve Morlukları

peki ama kapatıcının da yan etkisi yok mu?? bu soruyu kaçıncı soruşum bilmiorm ama kimseden cewap alamadım malesef...:KK43:

peki ama kapatıcının da yan etkisi yok mu?? bu soruyu kaçıncı soruşum bilmiorm ama kimseden cewap alamadım malesef...:KK43:

göz altı için çok kaliteli bir kapatıcı sürmeni gece mutlaka özel gözaltı temizleyicilerle temizleyip göz çevresi kremini sürmeni tavsiye ederim bunları yaparsan yan etki görmezsin canım

Kizlar Chanel Eye Tonic Dar Circle Corrector Adli ürününü Aldim.gözaltlarim çok Mordur Hem Uykusuzluk
Yorgunluk Hemde Irsi :)
Ama Bu ürünü Sürdükten Sonra Kapaticiya Ihtiyacim Kalmadi.gözaltlarina Işilti Verio Parlak Canli Durmasini Sağlio Hepinize Kesinlikle Tavsiye Ederimm:)))

Patates.
Bir haftadır kullanıyorum. Dilimleyim göz altlarına koyuyorum.
Akşamları yatmadan önce yarımsaat kalıyor.
Sabaha daha iyi kalkıyorum.

Kizlar Chanel Eye Tonic Dar Circle Corrector Adli ürününü Aldim.gözaltlarim çok Mordur Hem Uykusuzluk
Yorgunluk Hemde Irsi :)
Ama Bu ürünü Sürdükten Sonra Kapaticiya Ihtiyacim Kalmadi.gözaltlarina Işilti Verio Parlak Canli Durmasini Sağlio Hepinize Kesinlikle Tavsiye Ederimm:)))

dml biz bi ürünü nerden alabiliriz...kaç günde etkisini gördün.nasıl kullandın ve fiyatı ne kadar...(çok soru sordum galiba :eek: )

arkadaslar beimde tek derdim gözaltı morluğu...Benim gözaltı morluğum genetik olduğundan dermatolog bana bol bol su içmemi uykuma dikkat etmemi söyledi.ayrıca Medobalm adında bir krem önerdi.krem eczanelerde satılıyor ve 29 ytl.2 sene önce ben bu kremi günde 2 kere olmak üzere kullandım ve 1 haftada baya azaldı morluklarım.kapatıcı sürmeden çıkabiliyordum.Fakat uykuma dikkat ettim ve bol bol su içtim.krem bitince tekrar almadım.şimdi yeniden bsladım kremi kullanmaya umarım faydası olur.
Bu arada kapatı olarak ne kullanıyorsunuz?ben birçok kapatıcı değiştirdim en son loreal aldım dieğerlerine nazaran daha iyi gibi.fkat çok açık tonlar daha mor gösteriyor gözleri.siizn kullanıp çok memnun kaldığınız kapatıcı varsa yazarsanız sevinirim :)

Ben Nerdeyse 40 Gun Oldu Uyguluyorum 2çeşit Yağ Kullaniyoirum Iki çeşitte Krem, Cildim Normal, Yuzumu Temizledikten Sonra Krem öncesi Yada Sonrasi Buğday Yapi Sürüyorum Hatta Krem Sürmediğim Zaman Tüm Yüzüme Yediriyorum Sonuç çok Guzel Hafif Cillerim Vardi Gitti, Ince çizgilerim Vardi Kayboldu, Cild Yumuşacik Oluyo şiddetle öneririm Ayrica Yanak Bölgesindeki Sikilik Ve Sivilce Izleri/kurutma Işinide çözdüm Portakal Yaği Sürüyorum...onuda Deneyin Derim. Ama Portakal Yağini Sürdükten Sonra Nemli Pamukla Aliyorsun Tekrar Ben Bunu Yapmama Için Gül Suyula Cildimi Silip Ardinda Ayni Pamuğa Portakal Yaği Damlatip Yüzümü Siliyorum....
Sivilce Işinde Kantaronda Ayni Işi Görüyo Ama Ben Onu Sakinlemek Için Kullaniyorum.

nasıl yani buğday yağı işe yarıyormu ??hemen yarın alıcam.

dml biz bi ürünü nerden alabiliriz...kaç günde etkisini gördün.nasıl kullandın ve fiyatı ne kadar...(çok soru sordum galiba :eek: )

canım onu tekin acardan bulabilirsin.bana hediye geldi ama ben bu ürün bitince tekrar kullanıcam int.den baktım fiyatını 90 ytl civarında.bu ürünü sürüosun gözaltına süt beyazı rengi var kremsi bi kıvamda onu sürüp kurumasını bekliosun hem beslio hemde ışıltı katıo gözlatına morlukların çok hafiflio canım.gün içerisinde birkaç kes sürüorum.memnunum dene bakalım inş.memnun kalırsın canıma.s

1 haftadır medobalm kullanıyorum gözalrı morluğum genetik olamsına rağmen faydasını 1 haftada gördüm uzun süreden sora ilk kez kapatıcısız dışarı çıktım bugün!

1 haftadır medobalm kullanıyorum gözalrı morluğum genetik olamsına rağmen faydasını 1 haftada gördüm uzun süreden sora ilk kez kapatıcısız dışarı çıktım bugün!

ece medobalmı doktor tavsiyesi üzerine mi aldın.nerden ve ne kadara aldın...cevaplarsan sevirinirma.s.

bir de bu kremin (Medobalm'ın) belirli bit yaş sınırı var mı?? cünkü bazı kremler belirli bir yaş üstü için.. bu konuda da bilgi werirseniz çok memnun olurum..:1rolleyes:

--------------------------------------------------------------------------------

bir de bu kremin (Medobalm'ın) belirli bir yaş sınırı var mı?? cünkü bazı kremler belirli bir yaş üstü için.. bu konuda da bilgi werirseniz çok memnun olurum..

kızlar göz altı morluklarına çok iyi gelio yapın derimmm....1 ampul b vitamini...1 ampul e vitamini....2 çay kaşıgı badem yagı...1 çay kaşıgı zeytinyagı...HEPSİNİ KARIŞTIRIN ..AKŞAMLARI YATMADAN ÖNCE GÖZÜNÜZÜN ALTINA SÜRÜN...25-30 DK. BEKLETTİKTEN SONRA ILIK PAMUKLA SİLİP YATINNN...HER AKŞAM YAPIN MORLUKLARA VEDA EDİNN..ÖPTÜMM....:))

bende 3 gündür kullanıyorum bu ilacı bakalım faydası olacak mı?çok kansızım:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ben kullandım bende kansızım faydasını görmedim. herkesin cildi ayrı birine uyan birine uymaz ama deney yanıla bulcaz bunlarla yaşıcak değiliz ya.

ece medobalmı doktor tavsiyesi üzerine mi aldın.nerden ve ne kadara aldın...cevaplarsan sevirinirma.s.

evet bir dermatolog(cilt doktoru) tavsiye etmişti ayrıca bol bol su içmemi söylemişti.yaş sınırı olduğuunu zannetiyoru.ben 22 yasındayım kullanıyorum ablamda kullanıyor.ve bol bol su içmemi söyledi.fiyatı.29 ya da 30 ytl ben eczaneden aldım kozmetikçilerde yok sanırım.

selamlar ecece önerdiğin kremi bi arattırdım da (medobalm) şişişkiğe iyi geldiğini yazmış çoğunlukla...ben de aynı dertten muzdaribim; göz altı morluğu!! ne iyi geldiğini bilsem yapıcam sahi iyi mi yaaa:KK43:senağlama

selamlar ecece önerdiğin kremi bi arattırdım da (medobalm) şişişkiğe iyi geldiğini yazmış çoğunlukla...ben de aynı dertten muzdaribim; göz altı morluğu!! ne iyi geldiğini bilsem yapıcam sahi iyi mi yaaa:KK43:senağlama

canım bana da dr önerdiğimde bende netten bakıştım aynen göz şişkinliğinin üzernde durulduğunu bende okudum.ama dr önerdi diye aldım.Kesinlikle ii sonuç aldım ama şunu eklemeliyim ki uykunu iyi aldığında daha belirgin bir sonuç çıkıyor ortaya.ve ne yazıkki bırakınca eski haline dönüyor :KK43: ben ilk 2 sene önce bu kremi kullanmıştım düzeldi diye bıraktım eski halime döndüm :1closedeyes:

Clinique all about eyes kullanıyorum, özellikle gözaltı morlukları ve koyu halkalar için diye belirtmişler ama,banamısın demedi yani.Çok ta pahalı bu tür kremler-jeller.Sadece daha önce kullandığım lierac işe yaramıştı diye hatırlıyorum ama o da artık sadece vücut bakımı ağırlıklı üretim yapıyor bildiğim kadarıyla.Evde bir dünya yağ oldu aktara döndüm:) yağlar da bilinçsiz kullanılmamalı bana göre tam olarak hiç birinden etki görmedim.ayrıca yağ bezeleri oluşturuyorlar gözaltında .

sevda yeli, ben bgn aldım b we e vitaminini ve bu akşam yapmayı düşünüyorum dediğin şeyi umarım işe yarar yalnız birşey soracağım. 1 ampul bi kerelik kullanılıyor değil mi yani bir akşam bitirmeliyim bir ampulu?? tam anlatamadım ama umarım anlamışsındır.. fisfisfisbugün cvp verirsen bu akşam başlıcam da..:1rolleyes:

hayır canım hazırladıgın karışımı 3- 4 gün kullanabilirsin..ama yaptıgın karısımı buzdolabında sakla...

X