Göz Çevresi Bakımı Göz altı bakımı ve Morlukları

benim arkadaşımda göz altı torbası ve morlukları vardı oda bunun için kırem kullandı ve sonuş süper oldu .dügünü de çok yakındı 3 ayda toparladı süper oldu

benim arkadaşımda göz altı torbası ve morlukları vardı oda bunun için kırem kullandı ve sonuş süper oldu .dügünü de çok yakındı 3 ayda toparladı süper oldu

özgürcüm o kremin adını,fyatını,nerden aldığını,ne kadar zamanda faydasını gördüğünü ve nasıl kullandığını öğrenip yazar mısın?fazla mı oldu ne:bbo:

Her iki baş parmağınızı ensenizin üst tarafına bastırın. Diğer parmaklarınızı göz hizasında şakaklarınıza koyun. Şimdi parmaklarınızı şakaklardan baş parmaklarınıza doğru yumuşak hareketlerle geriye doğru itin. Tüm parmaklarınız kulaklarınızın arkasında toplandığında 5 saniye boyunca iki baş parmağınızla ensenize kuvvetli bir baskı uygulayın. Daha sonra parmaklarınızı rahat bırakın ve egzersize yeniden başlayın. Aynı hareketi 3 kez tekrarlayın.

Eğer bu egzersizi haftada 3 kez tekrarlarsanız, ilk sonuçları bir ayın sonunda almaya başlarsınız.

not:daha önce yazıldıysa kusura bakmayına.s.

Her gün mutlaka güneş koruyucu sürmeli ve güneş gözlüğü takmalısınız. Güneş koruyucu özellikli göz altı kremleri mevcut ama diğer yüzle ilgili güneş koruyucuların göz altını koruduğuna ilişkin kesin veriler yok. Gözlerinize batmayan titanyum dioksitli güneş koruyucuları da deneyebilirsiniz. Sağlıkla ilgili sorunların yansıması olarak morluklar oluşmuş olabilir. Bunun için de şikayetlerinizi gözden geçirerek bir iç hastalıkları uzmanına başvurmalısınız. Tüm bunlara göre tavsiyemiz güneş koruyucular dışında göz halkalarını giderdiğini belirten ürünlere boşuna para harcamayın ve pahalı lazer tedavileri, peelinglerden uzak durun. Bunlar işe yaramaz ve paranız boşa gider. Göz altı halkaları için bunların ötesinde yapılabilecek çok bir şey henüz maalesef yok.
NOT:daha önce yazıldıysa kusura bakmayına.s.

valla hanımlar aynı sorun bendede var 1 ay önce dr. gittim bana bi krem yazdı bu hemoroit kremi ama göz altı morluklarına iyi geliyor dedi ben düzenli kullanmıyorum akşam yüzü temizledikten sonra gözüme çok batarsa sürüyorum gerçekten sabah baktığımda hafiflemiş oluyo düzenli kullansam demekki faydası olacak ismi HİRUDOİD FORTE bence deneyin çünkü dr yazdı.a.s.

merhaba arkadaşlar, ben Clarins'in Eye Contour Balm isimli ürününü kullanıyorum, üstünde sabah/akşam ya da sadece akşamları ince bir tabaka halinde sürün diyor, ben sadece akşamları sürüyorum, ona rağmen memnunum. Biraz pahalı ama morlukları yorgunlukları silip götürdü, 2 hafta düzenli kullanımla. Tavsiye ederim...

valla hanımlar aynı sorun bendede var 1 ay önce dr. gittim bana bi krem yazdı bu hemoroit kremi ama göz altı morluklarına iyi geliyor dedi ben düzenli kullanmıyorum akşam yüzü temizledikten sonra gözüme çok batarsa sürüyorum gerçekten sabah baktığımda hafiflemiş oluyo düzenli kullansam demekki faydası olacak ismi HİRUDOİD FORTE bence deneyin çünkü dr yazdı.a.s.

asi o kremi nerden ve ne kadara aldın,söylersen sevinirim???

söylediğim gibi dr. yazdığı için eczaneden aldım sanırım çok pahalı bi krem değil ben bikaç ilaç birden aldığım için fiyatını bilmiyorum

merhaba arkadaşlar, ben Clarins'in Eye Contour Balm isimli ürününü kullanıyorum, üstünde sabah/akşam ya da sadece akşamları ince bir tabaka halinde sürün diyor, ben sadece akşamları sürüyorum, ona rağmen memnunum. Biraz pahalı ama morlukları yorgunlukları silip götürdü, 2 hafta düzenli kullanımla. Tavsiye ederim...

canım dediğin bu ürün ne kadara.s.

@dertlikız, walla ben Almanya'da öğrenciyim, orda yaşıyorum dolayısıyla ve bu kremi de orda aldım, 20 ml'liğin fiyatı 30 Euro, Türkiye'de de vardır bi 60 lira. kozmetik uzmanı bi kız çok tavsiye etti de o nedenle aldım, hatta memnun kalmazsan gel paranı iade edelim filan diye gaz verdi, benim morluklara iyi geldi, bir de şu mimik kırışıklığı denen şeyler de azaldı, yüzümün yorgun görünmesini engelliyor bu krem. Sırf markaya para ödediğimin farkındayım ama n'apim, Almanya'da yok ki öyle aktar maktar, yok kayısı çekirdeği kremi filan, Ankara'ya gelince Mecit Efendi'ninkini aldım ve kullanmaya başladım ama yüzümde yanma hissi olunca bıraktım, korktum. Kaldık gene pahalı Clarins'e... Yine de tavsiye ederim işte, benim bilip tecrübe edip memnun kaldığım ürün, bu...

Kızlar ben bugün aktardan çay sabunu aldım öylesine değişiklik olsun die,eve geldim incelerken baktım üzerinde göz altı morluklarına ii gelir yazıo,benim gözaltı morluğum çok şükür hiç yok ama denemek isteyenler için söylim dedim,markası history,fiatı 3 ytl,daha çok çeşiti de vardı kekik,tarçın,kına,ısırgan,papatya,karanfil vs vs şakkıdı

Kızlar ben bugün aktardan çay sabunu aldım öylesine değişiklik olsun die,eve geldim incelerken baktım üzerinde göz altı morluklarına ii gelir yazıo,benim gözaltı morluğum çok şükür hiç yok ama denemek isteyenler için söylim dedim,markası history,fiatı 3 ytl,daha çok çeşiti de vardı kekik,tarçın,kına,ısırgan,papatya,karanfil vs vs şakkıdı

yuhanna söylediğin için sağol.bende alıp deneyeceğim...
hihoyyyt

4 gündür buğday yağı ve yaş mayayı deniyorum ama bi göz altı bu kadar mı tepkisiz olur?kirpiklerime de buğday badem yağını boca ediyorum hala aynı kirpikler:Sya bunların hepsi yalan ya ben normal bi insan diilim:KK43:(((

ben gözaltı morluğum için skincode aldım...1 aydır kullanıyorum.Çok düzenli kullanmadım....Gözaltlarım bembeyaz olmadı ama en azından eskisi kadar mor değil artık....ten rengimle aynı renk oldu gibi...bunu bana doktor önerirken beyazlatma etkisi var dedi ama bilmiyorum daha beyazlamadı :)ama kullandığım en iyi krem diyebilirim.bitene kadar düzenli kullanmaya calışacağım sonuçları buraya yazacağım.Arkadaslarım bir de bana dermatolog sıkı sıkı tembih ettik kozmetik değil medikal ürünler aLIN yani herseyinizi eczaneden alın.....

vallla skincode'un bahsettiğin ürünü bana iyi gelmedi.göz altalrımda kahverengi lekelr olustu.cok kızgınım onlara.üstelik uzmanları da bişey bilmiyor.halbuki o tür kremlerin ayrıa günes koruyucusuyla sürülmesi gerekiyormuş.bisürü dert cıkt basıma şimdi bi d ebu lekeleri temizlemekle uğrasıcam kısın basında....:eek:klava:kötükedihüso

gözümün altında morluklar var ama hiç azalmıyor kapatıcı kullanmadan dışarı adım atamıyorum him gözümün altını görse neolmuş sana diyor atık bunalıma girdim neyapmalıyım

bende de gözaltı morlukları ve şişlikler var,her zaman yorgun görünmeme sebep oluyor.o kadar çok ürün denedim,hiç birinin faydasını göremedim.skincode düşünüyordum,ama görüyorum ki ondan da memnun kalan yok.

X