Göz Çevresi Bakımı Göz altı bakımı ve Morlukları

Yok yok bi an önce yağ enjeksiyonu lazım bize böle olmaz kapatıcılar da kırıştıracak sonunda:KK43:

bende de gözaltı morlukları ve şişlikler var,her zaman yorgun görünmeme sebep oluyor.o kadar çok ürün denedim,hiç birinin faydasını göremedim.skincode düşünüyordum,ama görüyorum ki ondan da memnun kalan yok.

aynı dertten muzdaribim.1 ay önce baktım gözleirm mosmor üstü şiş altı çökük.herkes hastamısın falan....sinirim bozuldu.gittim paraya kıydım valla la colline marka göz altı jeli aldım.şimdi daha iyi gözlerim.memnunum şimdilik.ama morluk duruyor.şişler indi ve çizgiler ve butonlar azaldı.bi de maskesi varmış aynı serinin ama param yetmedi valla onu da belki bu bitince alırım.maskesiyle daha etkiliymiş bilemem ama.

Son düzenleme:
aynı dertten muzdaribim.1 ay önce baktım gözleirm mosmor üstü şiş altı çökük.herkes hastamısın falan....sinirim bozuldu.gittim paraya kıydım valla la colline marka göz altı jeli aldım.şimdi daha iyi gözlerim.memnunum şimdilik.ama morluk duruyor.şişler indi ve çizgiler ve butonlar azaldı.bi de maskesi varmış aynı serinin ama param yetmedi valla onu da belki bu bitince alırım.maskesiyle daha etkiliymiş bilemem ama.

bu markayı duymadım canım,nerde satılıyor parfümerilerde mi eczanelerde mi?

göz altlarım yaşım ilerledikçe çökmeye ve morarmaya başladı,şuan 28 yaşımdayım 40 da ne olurum düşünemiyorum tavsiyeniz var mı arkadaşlar_?

kızlar aynı sorun bende de var yorgun ve uykusuz olduğumda zombi gibi oluyorum. vichy nin clinicue nin kremlerini denedim hem bidolu para verdim hem de hiç iyi sonuç alamadım. şimdi roche un göz kremini aldım (early age)bu hem okadar pahalı deil hem tamamen doğal hem de çok daha iyi sonuç veriyor. ben memnun kaldım bilmiyorum...

göz altlarım cok şiş lerac kullandım cık olmadı alpha krem kullandım bu krem sadece eczanede satılıyordu yok olmadı. bu kez doktorum eucerin önerdi. bakalım bunuda görecez.28 yasındayım ama minyon tipliyim sırf bu göz altlarım beni yaslı gösteriyo. seytan diyo igneyi sok balon gibi şişini indir:)

benimde erkek arkadaşım aynı sorundan şikayetçi.rendelenmiş salatalığı dondurun.dondurulmuş küpleri göz çevrenize kompreks yapın hem rahatlatıyor hemde hissedilir oranda iyi geliyor.yapımıda kolay herkesin evinde olan bişey sonuçta denemekte fayda var.

kızlar teşekkür ederim şimdi avon un yeni çıkaan göz altını kullanıyorum,ince çizgilere iyi geldi o bitince roc a bir bakayım.bu gece salatalık dondurucam bakalım işe yarayacak mı bende.

Şu çukur şeklinde morluğa çözüm bulan var mı?Bizde morluk olmasa bile farketmez çukur zaten karanlık gözüküyo bembeya olsa bile.Kapatıcı da doldurmuyo.Çözümünü bulan varsa sölesin çok dua edip dualarımla cennete gönderecem onu:))

Şu çukur şeklinde morluğa çözüm bulan var mı?Bizde morluk olmasa bile farketmez çukur zaten karanlık gözüküyo bembeya olsa bile.Kapatıcı da doldurmuyo.Çözümünü bulan varsa sölesin çok dua edip dualarımla cennete gönderecem onu:))

merhaba tatlım,
arkadaşlar beraber dua ederiz,bakın çifte dua:Saruboceq: bende çukurlara çare arıyorum,

kızlar teşekkür ederim şimdi avon un yeni çıkaan göz altını kullanıyorum,ince çizgilere iyi geldi o bitince roc a bir bakayım.bu gece salatalık dondurucam bakalım işe yarayacak mı bende.

asutaycım pardon benim memnun kaldığım ürün yves rocher (sanırım böyle yazılıordu) roc diil yanlışlık olmasın. bu arada bi arkadasım este lauder denemiş ve cok memnun kaldığını söylemişti rengi şeffaf olanmış, ben denemedim ama düşünüyorum. kızlar bu urunu kullananınız var mı?

Son düzenleme:
asutaycım pardon benim memnun kaldığım ürün yves rocher (sanırım böyle yazılıordu) roc diil yanlışlık olmasın. bu arada bi arkadasım este lauder denemiş ve cok memnun kaldığını söylemişti rengi şeffaf olanmış, ben denemedim ama düşünüyorum. kızlar bu urunu kullananınız var mı?

canım sağol düzelttiğin için ,kuzenim roc önermişti sanırım aklım ona kaydı.este lauder çöküklüğe de ii geliyor muymuş?

benim de doğuştan gözlerimin altı çukur ve mor...yaşım da genç ve kötü gözüküyor kapatıcım var ama pek sevmiyorum kullanmayı pek bir fark olmuyor bir de hergün hergün kullanmak cildi çabuk yaşlandırır. hani kurbağa gözlü derler de dalga geçerler ama ben keşke öyle kurbağa gözlü olsaydım valla senağlama Faydalı ve doğal olan bir yöntemi yok mu bu çukur ve morlukların?? belki de en kesin yöntem ameliyat olacak :çok üzgünüm:

arkadaşlar ben vich kullandım ve bir ayda hiç kalmadı ne morluk ne şişlik şuan hala kullanıyorum ve süreklide kullanıcam çünkü göz çevremi rahatlatıyor ve sıkılaştırıyor tavsiye ederim ama genetik değilse...

arkadaşlar benimde sorunum bu morluklar ama genetik olup olmadığını nasıl anlayabiliriz. Eskiden annemin mor ve çukurdu şimdi ise morluk geçti (kendiliğinden) . Benim ise sadece morluklarım var. Annemın geçtiğine göre bu sizce genetik midir_? Nasıl anlayabilirim_?

X