Göz Çevresi Bakımı Göz altı bakımı ve Morlukları

ya 25 yaş altı için önerilen bi göz kremi yok mudur? hangi uzmana sorsam senin için erken göz kremi kullanma diyolar ama 24 yaşında olmama rağmen göz altlarım çok kırıştı cldim de karma, fikri olan var mı?

gülden sana şunu soyleyebılırım benden aynı dertten çıldırmak uzereyım cok takıntı halıne getırdım ne kullandıysam fayda etmedi tamamen bi hekıme görunmek gerekiyo bence bı arkadasım oyle yaptı aldığı ilac ve kremle bu sorunu cozuldu bende en kısa zamanda bı hekıme gıdıcem..:KK43:

bebıto yağlarla olacak iş değil tamamen damarlarla alakalı bişe benım arkadasım hekıme görundu sımdı cok sağlıklı gözlerının altı tenının rengıne dondu resmen :S

kizlar benim de cok yogun calistigim gunler oluyor uykusuz kaldigim ve yoruldugum gunlerde goz alti morluklarim tam bir felaket bir de kilo verdim simdilerde hepten daha kotu gozukuyorum herkes bana nolmus sana diyor..

avon un kremini bir sure kullanmistim ama hic bi etkisini gormedim.. bana cok pahali olmayan bir krem tavsye edin kizlar ya baktim tum basliga ama karar veremedim..

ayrica su bitksel yaglari onermisler ama acikcasi yag krem surmein deniliyor hep goz alti ve cevresine yag bezecikleri olusur diye bu ne perhiz bu ne lahana tursusu yahu??

benim kafam karisti salatalik cay bunlar da bana cok uzun surede sonuc verecekmis gibi geliyor..
acikasi tavisylerinizi bekliyorum

Ben zayiflamak icin Atkins diyetini yaptim. Zayiflamakla kalmayip hic ummadik bir yan etki olarak goz altimdaki morluklar da %70 gecti. 2. haftadan sonra herkes hangi kapaticiyi kullandigimi sormaya basladi:). Sonradan nedenini kendim arastirip buldum. Yedigimiz sekerli ve karbonhidratli gidalarla cok alakasi var. :teytey:

Benimde gozlerim mor ve cokuktu.Insanlar uyusturucu kullandigimi dusunuyordu.Daha sonra eczaneden DDF`nin gozalti morluklari icin urettigi kremi kullandim.Hallende kullaniyorum.Kesinlikle ise yaradi benim morluklarimda.Denemek isteyenler eczanelerden yada internetten bulabilir bu urunu.Unutmayin duzenli kullanmak gerekiyor. Gecmis olsun....

Benimde gozlerim mor ve cokuktu.Insanlar uyusturucu kullandigimi dusunuyordu.Daha sonra eczaneden DDF`nin gozalti morluklari icin urettigi kremi kullandim.Hallende kullaniyorum.Kesinlikle ise yaradi benim morluklarimda.Denemek isteyenler eczanelerden yada internetten bulabilir bu urunu.Unutmayin duzenli kullanmak gerekiyor. Gecmis olsun....

monincoco fiyatı ne kadar ve ne kadar zamanda etkisini gösterdi??

çok olmasada bendede aynı sorun var... int.epeyce araştırdım DDF-erase eye gel önerdiler..ecz alırken ecz.bayanda çok met etti doktorlar reçetelere bunu yazıyor dedi..neyse aldım ve 1,5 aydır kullanıyorum olumlu bir gelişme var yarı yarıya azalttı gibi.. tabiki %100 yokolmasını beklemiyorum..ama kapatıcı sürmeden dışarı çıkabiliyorum..tavsiye ederim..fiyatı:119 ytl.. diğer ürünleride aldım temizleyici nemlendirici onlardanda memnunum..

kızlar göz altı kapatıcılardan uzak durun benim böyle bir sorunum yoktu sadece makyaja ışık katsın diye kapatıcı kullanmaya başladım sonra göz altım çökmeye ve gittikçe morarmaya başladı kaliteli diye bisürü para verip aldığım üründen kaynaklandığına eminim bi çok marka denedim sakın kullanmayın yaklaşık 6 aydır kullanmıyorum ve açılmaya başladı rengi..sanırım satılsın diye içine bi madde koyuyolar çok pişmanım :KK43: bol su için böbreklede alakalı olabiliyo eğer benim gibi değilde kendiliğinden başlamışsa yani üfff sinir bozucu bişi Çok üzgünüm çoook

aynı sorun bendede var bende bi süre kapatıcı kullandım ama kötü duruyo ya bn sürmesini beceremiyorum cilde iyice yedirmemek için benimki tamamen zayıflıktan bide çalışıyorum yorgunluk felan iyice fena oldu bi çok öneri var karar veremedm hangisini uygulasam die

Ben zayiflamak icin Atkins diyetini yaptim. Zayiflamakla kalmayip hic ummadik bir yan etki olarak goz altimdaki morluklar da %70 gecti. 2. haftadan sonra herkes hangi kapaticiyi kullandigimi sormaya basladi:). Sonradan nedenini kendim arastirip buldum. Yedigimiz sekerli ve karbonhidratli gidalarla cok alakasi var. :teytey:

canım ya biraz açarmısın bu diyetin morluklara nasıl faydası oluyo ve benim gibi zayıf olanlar kilo vermeden bu diyeti nasıl uygulayabilir-tatlicadiarzu-

kızlar abimin de göz çevresinde morluk vardı.. bayanların makyajla kamufle etme gibi ki fayda etmese bile en azından öyle bir şansları var ama erkeklerde daha zor oluyor..

hylexin çok pahallı bi krem ve fiyatına göre çok küçük bi krem çabuk bitiyor. üstelik bi kaç ay değil abim 2,5-3 senedir kullanıyor anca faydasını gördü.. bunun yanında papatya ve yeşil çayı demleyip donra dondurdu ve yarım saat gözlerind ebekletti bunu sabah akşam 1 gün erinmeden yaptı.. aktarlardan aldığım morluk kremlerini kullandı, buğday yağı sürdü... çok uğraştı...
artık ben bıkmıştım yani!!

"""""şimdi hiç morluk kalmadı""""" ama hylexini ihmal etmiyor tekrarlamasından korkuyor.. çünkü uzun vadede sonuç aldı, heba olsun istemiyor. hem hylein'i hemde L'oreal in Hydrafresh Eye cream-jel'ini kullanıyor ve 1 gün ihmal etmiyor!

kremlerin olmasa bile azminin büyük faydası oldu.. hylexin yıllar sonra fayda gösterebilecek bi krem.. 1-2 kere almayla olacak iş değil..

o yüzden sürekli alamayacaklar 1-2 kere alıp parasını boşa harcamasın bence...

göz altı morluğu olanların dikkatine;
1 ay kadar önce günde 9 -10 su bardağı su içip cildimin güzelleşmesi için safzeytinyağı sürdüm arada bir elma sirkesi ile yüzümü sildim sonuç: cildim harika oldu birde ne göreyim gözaltı morluklarımda kaybolmuş

sakın o kremi alma ben 2 tane aldım üsteli hiç bir işe yaramadı boşuna param ve umudum gittiğiyle kaldım

bepanthen le açılmış olan konuya da yazdım buraya da yazmak istedim. ben uzun zamandır gözaltıma bepanthen sürüyorum ve benim morluklarımı bitirdi. çok belli oluyordu, makyajla bile kapanmıyordu. denemek isteyen arkadaşlar alabilirler, zararını görmeedim hiç, fakat tüylenme yapar diyenleri okudum bu sitede. ben merhemini kullanıyorum. merhem epitelizan-sikatrizan yazıyor üzerinde. ayrıca açık gözeneklerimi de kapattı

canım ne kadar zamnda kapattı morlukları çigilerde faydası varmı

bende çok yöntem denedim ayrıca esmer biri olarak morluklarımın rengi acayip koyu makyaj yapmadığım zaman herkes hastamısın diye soruyor okadar kötü gözüküyorum... ama bende çareyi kapatıcıda buldum genetikse malesef çözümü yok....

X