Göz Çevresi Bakımı Göz altı bakımı ve Morlukları

tam olarak ne kadar süredir kullandığımı hatırlamıyorum canım ama 3 4 ay oldu. gözlerimin altına günde 2 kere sürüyorum. gözeneklerime de haftada 2 3 kere en fazla. ilk birkaç günde morluklar kırmızıya dönüşüyor, kahverengiye benzer bi renk daha doğrusu. sonra giderek azaldı

arkadaşlar eczacı göz altı morlukları ve kırışıklıkları için bu urunu önerdi 44 ytl
internette araştırdım morlukl ilgili bişi solemiyo ama içinde papatya ve yeşilçay özü var kullanan yada duyan varmııııııııııııııııııııı

Yosun yağı gözlatı morluklarıni azaltiyormuş diye duydum gittim aldım az önce denedim. Gözüme kaçtı acayip yaktı daha dikkatli olmalıyım bir de benim cildim hassas bu da biraz keskin bir yağ göz çevremi çok acıttı dayanamadım yıkadım. Ancak yıkayıp kuruladıktan sonra bir ferahlık verdi ki sormayın.

1-2 saat bekletip yıkamayı düşünüyorum düzenli deniyeceğim. Daha önce denemiş olan varmı?

üzüm çekirdeği yağını kullanmaya başladım ben de daha 2 gün oldu. sanırım 1 hafta sonra fln. tam sonuç alırım.

morluğu almıyor ben nerdeyse 2 aydır kullanıyorum
bir de ben gülerken sanki daha çok kırışmaya başladı

bu kırışıklığa bir çare bulmam lazım
yaşım o kdr büyük değil
şimdiden böyle sonradan ne yapcam kızlar yaa:1no2:

morluğu almıyor ben nerdeyse 2 aydır kullanıyorum
bir de ben gülerken sanki daha çok kırışmaya başladı

bu kırışıklığa bir çare bulmam lazım
yaşım o kdr büyük değil
şimdiden böyle sonradan ne yapcam kızlar yaa:1no2:

O yağı bekletiyorsan o da kırışıklığa zemin hazırlamış olabilir.
Ben yosun yağıyla ilgili soru sormuştum kimse bilmiyor herhalde ama onu bile bekletmeden kullanmak lazım. Göz altı çok hassas, yağ sürüp bekletmek iyi gelmeyebilir.

genetik değilse morluk, sigarayı bırakmak yeterli. içmeyenler için bişey diyemiyorumda ben sigarayı bıraktım 10-15 gün sonra bişey kalmadı.

O yağı bekletiyorsan o da kırışıklığa zemin hazırlamış olabilir.
Ben yosun yağıyla ilgili soru sormuştum kimse bilmiyor herhalde ama onu bile bekletmeden kullanmak lazım. Göz altı çok hassas, yağ sürüp bekletmek iyi gelmeyebilir.

hadi yaa
ama bu yağı özellikle göz altı için kullanılan kremlerde kuulanıyorlar kırışıklığı azaltmak için:1shok:

arkadaşlar göz altı morlukları için patates deneyip faydasını gören var mı bu ara yine acayip şekilde göz altlarıma takık durumdayım birde susam yagını duydum bugün eşime eczaneden susam yagı aldırdım ama nasıl kullanacağımı bulamadım benneyaptımki:roflol::1rolleyes:

Clinique all about eyes kullanıyorum, özellikle gözaltı morlukları ve koyu halkalar için diye belirtmişler ama,banamısın demedi yani.Çok ta pahalı bu tür kremler-jeller

aynı kremi ben de kullanıyorum, 1.5 ay oldu kullanmaya başlayalı; ama hiçbir fayda göremedim, bu bitmeden de başka bir krem almayacağım açıkçası. gerçi bu kadar zamandan sonra mucize gösterecek diil ama...:1no2:

ya benim de gözaltlarımla ilgili problemim var ama morluktan degil de kırışıklıktan yana.. yaşım daha 23 olmasına ragmen ciddi derecede kırışıklık var ve ne yazık ki sanırım genetik. kremle, yağla, şunla bunla çözümü var mı acaba? gözaltı kırışıklık bakımı için iyi bir ürün bilen??

ya benim de gözaltlarımla ilgili problemim var ama morluktan degil de kırışıklıktan yana.. yaşım daha 23 olmasına ragmen ciddi derecede kırışıklık var ve ne yazık ki sanırım genetik. kremle, yağla, şunla bunla çözümü var mı acaba? gözaltı kırışıklık bakımı için iyi bir ürün bilen??

ya canım aynı sorunda bendede var maalesef:çok üzgünüm:
normalde kırışık durmuyor özellikle güldüğümde çok belirginleşiyorlar , valla benim denemediğim şey kalmadı açıkcası geçmiyo geçmiyo :KK43:
sanırım gerçekten genetik baba tarafında var biraz çünkü .
ama şunu söylemeliyim sana yaşın 23 , normalde 25 yaşından itibaren doktorlar öneriyor ama , bence cilt tipine göre iyi bir göz çevresi kremi kullanmaya başla , en azından daha fazlalaşmadan , sağlıklık günler dilerim ...
a.s.

X