Göz Çevresi Bakımı Göz altı bakımı ve Morlukları

bende de çok sık oluyo göz altı morlukları.. Her gün 8-9 saat uyucam, gözümü hiç yormiicam canımı da hiçbişeye sıkmiicam ki olmasın.. Bu da biraz zor tabi.. Ben nivea nın gözaltı kremini denedim hiçbi işe yaramadı.. Sonra givenchy ninkini aldım, biraz pahalı maalesef , nivea ya göre daha iyi ama inanın yapınız buysa pek de ii sonuç vermio.. En iyisi soğuk patates veya sütle ıslatılmış pamuk.. Çok zorda kalırsam, önemli bi yere giderken givenchy nin göz altı kapatıcısını kullanıyorum. Süper kapatıyor, kesinlikle tavsiye ederim.

silvia benim bildigim operasyonla bu cukurlar dolduruluyor.sana bir adres vereyim.www.erlamer.com doktor ercin ozunturkun sayfasi onunla irtibata gecersen yada sayfayi dolasirsan cozumu bulursun

bende de çok sık oluyo göz altı morlukları.. Her gün 8-9 saat uyucam, gözümü hiç yormiicam canımı da hiçbişeye sıkmiicam ki olmasın.. Bu da biraz zor tabi.. Ben nivea nın gözaltı kremini denedim hiçbi işe yaramadı.. Sonra givenchy ninkini aldım, biraz pahalı maalesef , nivea ya göre daha iyi ama inanın yapınız buysa pek de ii sonuç vermio.. En iyisi soğuk patates veya sütle ıslatılmış pamuk.. Çok zorda kalırsam, önemli bi yere giderken givenchy nin göz altı kapatıcısını kullanıyorum. Süper kapatıyor, kesinlikle tavsiye ederim.

bende tam dedigin gibi ediyorum. hergün en az 8 saat uyuyorum, hatta 12 saat uyuydugum günler bile oluyor ama yinede su gözalti morluklarindan kurtulamiyorum... :KK43:((((

www.erlamer.com.doktor ercin ozunturkun sayfasi .operasyonla bu sorun cozuluyor

teşekkür ederim canım :)
hemen bakıcam sayfaya....ama operasyon diyince korktum
umarım düşündüğüm gibi narkozlu ameliyat falan değildir...
sayfaya baktım ama ne yazıkki bulamadım :KK43:
bu bahsettiğin şey botox gibi dolgu malzemesiyle doldurma gibi bişey mi ?

Canim Göz Altin Için Buğday Yağini Kullan .akşamlari Makjay Yapiyorsan Temizledikten Sonra Ufak Parmak Harekeketleriyle Masaj Yaparak Düzenli Kullan Faydasini Görceksin.buğday Yağini Aktarlardan Alabilirsin.

selam silvia.korkma amelyat falan degil:)) sadece dolgu maddesi enjekte ediyorlar daha ayrintili ogrenmek istiyorsan.www.eskisehir.net buradan saglik bolumune gir cilt bolumunde dr.ercin ozunturk sorulari cevapliyor benimde bir cok soruma cevap verdi.

üzüm çekirdeği yağının acayip iyi geldiğini duydum.Sigara kullananlara da bırakmalarını tavsiye ederim,6 aydır sigara içmiyorum ne morluk kaldı ne de cilt sorunum.

kiviyi ben dememiştim..hassas cildi olan sakın yapmasın..
tahriş ediyo ve yakıyor

kızlar benim problemim gözümün altındaki hiç geçmeyen morluklar kapatıcılarla kapatıyorum ama hiç bir şey sürmedende nasıl bu morlukların önüne geçebilirim bana tavsiyesi olan var mı ? :rolleyes2:

arkadaşım benimde ayı sorunum vardı kapatıcı sürmeden duramıyodum sonra bir krem aldımkii gerçekten bilmiom ama bana çok ii geldi innova gözaltı kremi hem morlukları giderior şişlikleri alıyor ve kırışıklıklarıda gözle görülür şekilde azaltıyor kesinlikle innovanın ürünlerini tavsiye ederim ayrıca bölgesel zayıflama içinde çok güsel bir kremi var bunun buda çok ii ne alaka diyeceksiniz sölim dedim ...:):1yes2:

kızlar benim problemim gözümün altındaki hiç geçmeyen morluklar kapatıcılarla kapatıyorum ama hiç bir şey sürmedende nasıl bu morlukların önüne geçebilirim bana tavsiyesi olan var mı ? :rolleyes2:

duldencım goz altı morlugu ve kırısıklıgı ıcın kkdakı bı arakadas bı yazısında bugday yagının cok ii geldıgını yazmıstı umarım faydası olur ben denıcem :):1yes2:

Düldencim benimde kardesimin aynı sorunu vardı dermotolog tavsiyesi ile Neostrata nin acıcı jelini (skin lightening) kullandı aksam yatmadan önce bölgeyi temizleyip sürüyorsun etkili gercekten.

senın ıcın arayıp buldum duldencım Link Silinmiştir.
kolay gelsın :teselli:

GÖZ ALTI MORLUKLARI

1elmayı rendeleyip suyunu iyice süzdükten sonra yüze sürülüyor..

eny'nin önerisi ben deneyeceğim birde leerenim'in patates önerisini deneyeceğim :KK43:

Uzun süre bilgisayar başında kalma Buket..Özellikle geceleri.)))
Belki o zaman geçer ha?:))

Buğday yağını birkaç gündür sürüyorum gerçekten etkisini hemen gösterdi benimde gözaltlarım çok hassastır buda işe yaramaz diye düşünürken tam tersi sonuç mükemmel.Bunu öneren arkadaşa tekrar teşekkür etmek istedim.

Göz altı morlukları için bir ilk olan Hylexin™ sahip olduğu etken maddeler sayesinde, kozmetik dünyasında bir ilki gerçekleştirmiştir. Hylexin™ gün boyu göz çevrenizde yer alan, sizi yaşlı, yorgun, bitkin gösteren, endişe veren ve giderilmesi güç olan göz altı morluklarınızdan (siyah halkalardan) kurtulmanız için özel olarak formüle edilmiş ilk üründür.

Göz altı morluklarınız sabahları, belli bir süreden sonra yok oluyorsa büyük olasılıkla Hylexin™’e ihtiyacınız yoktur. Fakat göz altı morluklarınız kalıcıysa, basit bir göz kreminden daha fazlasına ihtiyacınız var demektir. Bu sorununuz için Hylexin™’i kullanmalısınız.

HYLEXİN™ normal bir göz kremi veya kapatıcı değildir

Çoğu insan göz altı morlukları nedenlerinin yoğun gece hayatı, geç saatlere kadar çalışma, yorgunluk veya basit alerjiler olduğunu düşünür. Fakat yapılan dermatolojik araştırmaların birçoğu gösteriyor ki; siyah halkalar göz çukurlarındaki kılcal damarların içinde yer alan hemoglobinin oksidasyonuna bağlıdır.

Başka bir deyişle göz çukurundaki kılcal damarlar, kanı sızdırarak oksijene maruz kalmasına (hemoglobin degradasyonu) yol açarlar. Bu sızıntıyla meydana gelen oksidasyon göz çevresinin mor hatta siyah renge bürünmesine neden olur.

Bilimsel araştırmalar

Bilimsel araştırmalarda Hylexin™’in, içeriğiyle enzim aktivitesini ayarlayarak hemoglobin degradasyonunu düşürmeye yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Bunun sonucunda mor rengin daha açık olan normal ten rengine bürünmeye başladığı gözlenmiştir. Ayrıca Hylexin™’in kılcal damarları güçlendirerek bu bölgeye hücum eden hemoglobin sızıntısını durdurmaya yardımcı olduğu bilimsel çalışmalarca ispatlanmıştır. Bu sayede göz çukuru bölgesinin daha fazla zarara uğraması önlenmiştir.

Double-Blind* klinik deneyler

Double-blind klinik deneylere katılan, kalıcı göz altı morluklarına sahip kadın deneklerin r’sinden fazlasında Hylexin™’le birlikte göz altı morluklarının renginde açılma ve yoğunluğunda somut bir şekilde azalma görülmüştür. Bu sonuçlar yüksek çözünürlüklü laboratuar fotoğraflarıyla da doğrulanmıştır.

*Modern bilimsel araştırmalarda kullanılan, sonuçların daha objektif alınmasına imkan sağlayan bir araştırma tekniğidir. Bu teknikte testi uygulayan ve de teste tabi tutulan kişi ürünlerden hangisinin gerçek ürün hangisinin plasebo (sahte ürün ya da ilaç) olduğunu bilmiyor.

Hylexin™ sadece yetkili eczanelerde

Güçlü bir antioksidan olan Hylexin™ göz altı morlukları için bir ilk olmasının yanı sıra hem kadınlara hem erkeklere hitap eden ilk göz kozmetik ürünüdür.

Hylexin™, göz altı morluklarının, şişliklerinin ve torbalarının oluşmasına yol açan faktörlere yönelik, göz çevresi görünümünü iyileştirdiği bilimsel olarak kanıtlanmış bir bileşim içerir. Günde iki kez hafif dairesel hareketlerle az miktarda kullandığınız Hylexin™ sayesinde göz çevrenizde değişim yaşanacaktır. Göz çevrenizdeki kronik şişkinliklerin ve göz altı morluklarının azalmasına yardımcı olur.
Hylexin™ bir kapatıcı değildir, kalıcı bir çözümdür.

Hylexin™ bileşiminin etken maddeleri

Hesperedin metil kalkon; göz çevresindeki kılcal damar geçirgenliğini azaltarak kılcal damarların sıvı ve hemoglobin sızdırmasını en aza indirmeye yardımcı olur.
Dipeptide valyltrytophane (VW); lenf bezlerinin dolaşımını düzelterek göz altı morluklarına neden olan renk hücrelerinin bir yerde toplanmasını engellemeye çalışır, şişkinlikleri azaltır.
Lipopeptide Pal-GQPR; göz çevresine sıkılık ve elastikiyet sağlar.
Hylexin™ sıkça sorulan sorular

Hylexin™ nedir?

Hylexin™ göz altı morluklarının azalmasını sağlamak amacı ile özel olarak geliştirilmiş ilk üründür. Hylexin™ bir kapatıcı değildir, kalıcı bir çözümdür. Göz çukuru çevresindeki rengin belirginliğini yitirmesini ve göz altı morluklarının azalmasını sağlayan ilk üründür.

Hylexin™ nasıl uygulanıyor?

Temiz ve kuru cilde, sadece göz çukuru bölgesine, günde iki kez hafif dairesel hareketlerle Hylexin™'i uygulayınız. Hylexin™ yoğun bir formüle sahip olduğundan ürünü az miktarda kullanmanız yeterli olacaktır. 24 saat içinde üç defadan fazla kullanmayınız. Hylexin™'i kullandıktan sonra hafif bir sıcaklık hissedebilirsiniz, bu durum Hylexin™'in etki etmeye başladığını gösterir ve normaldir.

Hylexin™ nasıl etki ediyor?

İçeriğindeki bileşenlerle göz çukuru dokusunun enzim aktivitesini en iyi duruma getirerek göz altı morluklarının oluşmasına neden olan hemoglobin degradasyonunu düşürmeye yardım ediyor. Böylelikle göz altı morluklarının azalmasını sağlıyor.

Hylexin™'in etkisini kanıtlayan klinik deney var mı? Sonuçları nelerdir?

Hylexin™ üzerinde double-blind klinik araştırma yapılmıştır. Bu araştırmaya katılan kalıcı göz altı morluklarına sahip ve Hylexin™ bileşenini kullanan kadın deneklerin r’sinden fazlasında göz altı morluklarının renginde açılma ve yoğunluğunda somut ve gözle görülür biçimde azalma görülmüştür.

Sonuçları ne zaman görmeye başlarım?

Kişilerde oluşan göz altı morlukları birbirinden farklıdır. Hylexin&561668;’in etkisini göstermesi bazı kişilerde daha uzun sürebilir. 30 gün içerisinde göz altı morluklarınızda belirgin bir değişiklik görülmesi beklenir.

Hylexin™'i diğer cilt bakım ürünleriyle kullanabilir miyim?

Hylexin™ diğer tüm yüz ürünleriyle kullanılabilir. Ancak kullanmadan önce kolunuzun iç kısmında, Hylexin™'le diğer ürünün karışımını denemenizi öneririz. Eğer reçeteli bir cilt bakım ürünü kullanıyorsanız Hylexin™'i kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Her zaman önce Hylexin™'i kullanınız sonra diğer kozmetik ürünlerinizi Hylexin™'in üstüne uygulayabilirsiniz (nemlendirici, güneşten koruyucu vb...).

Hylexin™'i ne miktarda kullanmalıyım?

Hylexin™ son derece yoğun bir formüldür. Göz çevresindeki problemli bölgeyi tamamen kaplayacak en az miktarı kullanmalısınız. Bezelye tanesi büyüklüğüne eşit miktar yeterli olacaktır.

Hylexin™ güvenli midir?

Hylexin™'in içeriği güvenli ve etkilidir.

bende int buldum çilek yağını sürüyorum çok iyi geldi bana akşam yatmadan göz altına sürüyorum.tavsiye ederim.arkadaşlar.

X