Göz Çevresi Bakımı Göz altı bakımı ve Morlukları

Ben kivi yerken kabuğunu biraz derin soyuyorum kızlar. Sonra kivim bitince o kabukları gözaltlarıma koyup yatıyorum. 10-15 dakika duruyo sonra yıkıyorum. Faydası oldu galiba yani artık gereksinim duymuyorum kapatıcı stick e.. Bir de yeşil çay var ya bildigimiz. Onun poşetlerini buzluğa koyun içtikten sonra. Onlar gözaltı şişlik ve morluklarını yatıştırıyo. Hem de soğuk soğuk çok hoşuma gidiyo benim. :icecream: Yanlarına kağıt havlu koyun çünkü içindeki buzlar eriyince yanlardan sacınıza akıyo ve kötü kokuyo. tatlicadiarzu

genetik yani aileden gelen ırsi bişey diilse bu morluklar ;bi çarede sigarayı bırakmaktır.herşeyi etkiledii gibi bunuda çok etkiliyoa.s

meraba göz altı morlığu için bir site yollamışşın.dejavu.ancak açılmıyo.kremin adını yollayabilirmisin teşekkürler

Bende de bu dert var.
Her yolu denedim geçmiyor.
Kalıtımla ilgi benim ki babamda da var çünkü.

Arkadaşlar neden serydas kullanmıyorsunuz da başka kremlere tonla para harcarken iyi sonuç alamıyorsunuz. Serydas hem ucuz hem çok kaliteli hem de kısa sürede etkili. Tavsiyeme kulak verin:)
Sevgiler,

Peki birşey sormak istiyorum. Bu Serydas krem sadece göz kırışıklık ve morlukları için mi etkili? Sen bu kremi kullanıyor musun yani eğer kullanıyorsan aldığın sonuçları yani kullanmadan önce ve kullandıktan sonraki farkları yazarsan çok sevinirim.

arkadaşlar bakın göz çevrenizin yoğun derecede potasyuma ihtiyacı var bunun içinde patatesi dilimleyin 5 dakika kadar göz çevrenizde gezdirin inanın işe yarıyor benim gözlerimin etrafında sigaranın ve ağlamanın bıraktığı yoğun morluklar vardı özellikle akşamları uyumadan önce bunu uyguluyorum ve su anda hiç bir kapatıcıya ihtiyacım yok kendimi harika hissediyorum :sm_cool:

ewt ya bende de aynı sorun var...ancak bu gözaltı morlukları sadece uykusuzluktan olmuyoo...kansızlık,demir eksikliği gibi nedenlerden de oluyo...bende demir eksikliği vardı bunun ilacını içtikten sonra karını gördüm ama hala var

serydas gece kremin İçeriği

Kremin en büyük özelliği, içinde MAP ihtiva etmesidir. MAP, cilt hücrelerin doğmasından, cilt yüzeyinden atılması aşamasına kadar ki bütün safhalarda etkili bir maddedir. Kozmetikte krem içinde kullanılan ürünlerin, krem içinde ki miktarları ve krem içinde bulunma şekilleri çok önemlidir. Biz bildiğimiz, kullandığımız maddelerin cilte nasıl etki yaptığı ve hangi hallerde daha etkili olduğu hususlarını ön plana çıkararak düşünmekteyiz. Cilt üzerinde ki etkisine inandığımız MAP�ın, en son teknoloji ile elde edilmiş olduğunu ve etkisini cilte sürüldüğü anda göstererek zamanla krem içinden kaybolmayan bir ürün olduğunu iftiharla söyleyebiliriz.

Dünyada hiç bir maddenin ciltdeki kırışıkları ütü yaparmışçasına bir anda yok etmesi mümkün değildir. Çünkü zamanla ciltdeki hücreler eskimekte, kırılmakta ve ölmektedir. MAP ile hücrelerin eskimesini ve ölmesini önlemeye yardım etmekteyiz. Derimizi ayakta tutan ve böylece sarkmaları önleyen kollagen ve elastik liflerin hayatiyetlerini sürdürmelerine yardım etmekteyiz. MAP�a ilaveten, krem içinde bulunan B5 ve tocopherol maddelerinin, MAP ile biraraya geldiklerinde daha etkili olmaları neticesinde, ciltde ki istemediğimiz kırışıkların önlenmesine ve ciltin genç kalmasına daha fazla yardımcı olabilmemiz mümkün olmaktadır.
Yukarıda sözü edilen bu üç maddenin de etkisiyle daha sağlıklı, daha canlı ve yenilenmiş bir cilte kavuşulmasına yardımcı olabildiğimiz için gururluyuz.

Kimler Kullanabilir ve Kullanamaz ?

Kimler Kullanabilir ? Kimler Kullanabilir? Sery � Das gece kremi genç erkek ve kadınların, orta yaşlıların ve yaşlıların rahatlıkla kullanabilecegi geniş bir yelpazeye sahiptir.Sery - Das kreminin kadınlar için Sery - Das yazısı Sarı olan , Erkekler için'se Sery - Das yazısı Beyaz olan kullanılmalıdır.

Kimler Kullanamaz ? 16 yaşından küçüklerde, gebelerde ve alerjik ciltlere sahip olanlarda test edilmemiştir.

Etkisi
Hücrelere Etkisi : SERY�DAS derinin basal hücrelerine nüfuz ederek hücrelerin metobolizmasını etkilemek suretiyle yeni hücrelerin oluşumuna yardımcı olur, alt tabakalardan gelen bu yeni hücreler zamanla epidermisin (derinin en üst tabakası) en üst tabakasına çıkar ve yaşlanarak atılan eski hücrelerin yerine geçer .Bu şekilde yenilenmiş bir cilte kavuşan yüzümüz daha aydınlık, daha canlı ve daha taze görünür.
Kollegenlere Etkisi : ciltin elastikiyetini sağlayan kollegen lifler ileri yaşlarda sayıca azalır ve düzenli yapılarında bozulmalar meydana gelir. SERY-DAS kullanımından kısa bir süre sonra (4-8 hafta) kollegen liflere etki eden MAP maddesi sayesinde bu liflerin sayısında çoğalma ve sıralanmalarında düzelme gerçekleşmiştir. Bu sayede ciltde sarkmaların oluşması engellenmekte ve SERY�DAS kullanmadan önce oluşan sarkmaların da toparlanması sağlanmış olmaktadır.
Anti Oxidant Etkisi : Oksidasyon neticesinde ortaya çıkan serbest radikaller cilt hücrelerini tahrip eder ve yaşlandırır. SERY�DAS içeriğindeki anti-oksidan ve onarıcı maddeler bu kötü ilerleyişi durdurmayı sağlar. Böylece ciltin yaşlanması, kırışıkların ve sarkmaların önlenmesi sağlanmış olur.Yüzümüzdeki istemedigimiz pürüzler yok olurken, soluk ve hırpalanmış ciltler daha canlı, parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşur.

Nasıl Kullanırım ?

. Kremi gece yatmadan önce sürünüz, bu istenen sonucun alınmasında yeterli olacaktır.

. ciltinizi kurutucu tahrip edici sabun, kolonya ve bilinmeyen , temizliyici veya kimyasallar kullanmamakta fayda vardır.

. Kremden istenilen netice alındıktan sonra haftada 1 ile 3 defa dahi kullanmak kırışıklıkların ilerlemesine ve ciltin sarkmasına mani olacaktır. Kremin tavsiye edildiği şekilde kullanılması neticesinde, pürüzsüz bir cilte ve aydınlık bir görünüme sahip olacaksınız

Sery - Das Ekibi

Sery - Das doktor, eczacı ve kimya mühendisi ekibinin 3 yıl boyunca yaptıkları ortak çalışmalar neticesinde gerçekleştirilmiştir.

Nereden Temin Edebilirim ?

Sery-Das kremininkısa süre için birim satış fiyatı 30 YTL, çifti 50 YTL�dir.

Sery-Das kremi eczanelerden ya da internet yolu ile sipariş verebilirsiniz.

kremin satıcısı olan şirketin yetkilisiyle aynı isimde olmanız ne büyük bi tesadüf!dikkatimi çektide!
ayrıca hem satıcısı hem kullanıcı da olabilirsin tavsiyede edebilirsin kanımca!
sevgiler...

kremin satıcısı olan şirketin yetkilisiyle aynı isimde olmanız ne büyük bi tesadüf!dikkatimi çektide!
ayrıca hem satıcısı hem kullanıcı da olabilirsin tavsiyede edebilirsin kanımca!
sevgiler...

jeyyarsüpersinŞeniz

yaaa banane istersen reklam yap!ama dürüstolsun!sadece dikkatimi çekti.bütün mesajların krem üzerine 6 mesaj çekmişsin toplam hepsi aynı şeyi söylüyo çok ilginç geldi belirtmeden edemedim!kimse kimseyi saflamasın yaniii!yöneticiler siz nedersiniz?ayrıca ben sana cinsiyetini sormadım niye suçlandınki nüfus cüzdanı filan!

Arkadaşlar konu "gözaltı morlukları" bunun dışında mesaj atılmaması konunun sağlıklı ilerlemesi açısından önemlidir.Forumumuzda satış amaçlı mesajlar yazmak zaten yasaktır.Üye olan arkadaşlarımız kuralları okuyarak üye oluyorlar.
Sadece fikir paylaşımı yapmanızı rica ederim.a.s.

benimde o sorunum varr...bi de açık tenliyim,iyice belli oluyoo...ni kaç arkadaşım bana esrarkeş gibi duruyo demişştiii....sinir olmuştum...:çok üzgünüm:.bide bu demir eksikliğinden de olabiliyomuş...ben demir için ilaç kullandığım zaman azalmıştı ama daha sonra yine çıktılarr....

arkadaslar gözaltı morluklarına yenı bır krem soylenılıyor sızınde bıldıgınız gıbı hylexın bunu aranızda kullanan veya cevrenızden olumlu sonuc alan varmı..fıyatıda epey yuksek bu konuda bılğilendırırsenız sevınırım tesekkurler..

merhabalar pıkolata senın uzum cekırdegı yagının gozaltı morluklarına cok ıyı geldıgını soyledın ben bu uzum cekırdegını ılk sızden duyuyorum cunku benımde boyle bır sorunum var yardımcı olursan sevınırım tesekkurler.....

arkadaslar gözaltı morluklarına yenı bır krem soylenılıyor sızınde bıldıgınız gıbı hylexın bunu aranızda kullanan veya cevrenızden olumlu sonuc alan varmı..fıyatıda epey yuksek bu konuda bılğilendırırsenız sevınırım tesekkurler..

ben o kremi çok araştırdım çünkü fiyatından dolayı deneyipte öğrenmein doğru olamyacağını düşündüm ki evet biraz işe yarıyomuama paranın karşılığı kadar değil

arkadalar interntte okumuştum.ebru akel gözaltımorluğu çin basur kremi ullanıyomuş diyeççok fazla mor olan göz alıma denemediğim kalmadığı gibi tahmin edersiniz k basur kremi sürüp sabaha kadar beklettimSAKIN yapmayın göz altım bir ecede acayip kırıştı üstlik morluğada iç bi, faydası olmaı.şimdi morluğum değil kırışıklıklarımı kafaya takmış durudayım.ananemgibi oldum:1no2:

X