Göz Çevresi Bakımı Göz altı bakımı ve Morlukları

varsa bi kesin çözümü artık biri çıksın ve bu iyi geliyo desin valla bende bıkktım usandım sürekli kapatıcı kullanıyorum

:Uyku,uyku,uyku,su,su,su baska coZumu yok arkadaslar bosa para harcamayin:nazar:Bisey daha bol bol maydonoz ve nane yiyin

Son düzenleme:
İnce Başlıklı Derma Roller, Orjinal adı EYE Roller diye geçiyor. Ben denedim gerçekten işe yarıyor. Yanlız 0.5 mm'den büyük olmamasına dikkat edin.

:Uyku,uyku,uyku,su,su,su baska coZumu yok arkadaslar bosa para harcamayin:nazar:Bisey daha bol bol maydonoz ve nane yiyin

kusura bakma ama bu tezini çürütecem arkadaşım zira; uyku problemim yok çok ta severim benim kadar su içen varsa çıksın karşıma:KK52: sabh wc yerine ilk koca bi bardak su içmeye mutfakta bulurum kendimi+hergün yeşilliksiz kahvaltıya oturmam nane maydanoz roka dre otu hepsini de yerim ama hala morluk var :KK37:
her bünyede işe yaramaz böyle şeyler

Kesin bi çözümü yok mu ya :/ çaydı patatesti kan ilaçlarıydı felan denedim ama hiç işe yaramıyor. kan ilaçlarını düzenli iç geçer demişlerdi:KK47: resmimi gören biri sen uyuşturucu mu kulllanıyorsun diye soruyor şaşkın şaşkın:KK50:

uzun yıllardır göz altı morluklarım var..sürekli kapatıcıyla dolaşıyorum.. geçen sene ozon tedavisi aldım ayrıca göz altlarına enjektörle ozon saldılar sonra oon yağı ile masaj yaptılar ve bende evde devam ettim masaja yağla...gerçekten çok etkiliydi...morluklar yerini açık kahveye bıuraktı...tedavi 1 ay sürdü...daha sonra yağ sürmeye devam etmedim..kilo verdim stres falan filan derken yine eski rengine geri döndüler...şimdi ise yaklaşık 2 haftadır..özel karışım kil maskesi kullanıyorum hernekadar göz altlarına sürmeyin deselerde ben kullanıyorum daha sonra kuruyan cildimi ozon yağı ile nemlendiriyorum özellikle göz altlarıma günde en az 2 defa masaj yapıyorum...ve gerçekten gözle görülür fark var...hedefim hiç ara vermeden düzenli olarak devam etmek bende merak ediyorum iyleşme nereye kadar devam edicek...

Bu durum herkes de farklı gelişir.
Genetikse hiçbirşey yapılamaz,kapatıcıya devam:KK50:
Değilse karaciğere bakılır,sorun varsa tedavi olursunuz,
Yoksa sigara,madde bağımlılığı,uykusuzluk,fazla kahve tüketimi,yeterli su tüketmeme vs.liste uzuyor.
Hem doğal hem de kozmetik markalarda çalıştım ama daha iyileşen bir göz çevresi görmedim ben:KK50:
Olsaydı çok sevdiğim bir yakınım var ona çözüm bulurdum.En iyi dediğimiz her markayı denedik neredeyse,tık yok valla.

Arkadaşlar kremlere bir sürü para vermek yerine kendi kreminizi kendiniz yapın daha iyi. 1 ampul e vitamini, 1 yemek kaşığı buğday özü yağı, 2 yemek kaşığı at kestanesi yağı,1 yemek kaşığı badem yağı'nı karıştırıp her akşam gözaltlarınıza sürün. Karışımı bi şişenin içinde saklayabilirsiniz. Ben daha yapmadım ama yapıcam. Sadece badem yağını kullanmıştım 1 ay kadar baya etkili olmuştu.

arkadaslar goz altı morluklarını azaltabılmek ıcın,krem dışında bir önerisi olan var mı?Birçok krem denedim ama işe yaramadı.

Ben doktora gttm göz altı morlukları için bana zinco adında 30 mg lık bi ilaç verdi cinko eksikligindende olabilir bu goz altı morlukları yani ben şurup içemedigim için hapını kullandm hapı 50 mg lık günde 1 tane atıyodum 40 tablet var içinde 16 tl fiyatı ama gerckten geciriyo morlukları yani bnmkileri geçirdi en azından daha once kapatıcı suruyordm hep cok kotu gorunuyolardı bnce doktora gdebilirsnz bunun için...

ben her gün aklıma geldikçe 2 parmağımla hafif hafif vuruyorum vurma derken çok hafif kan dolaşımı için morluklarada çok iyi geliyor kırışıklarada 2 -3 güne birde kantoron yağı sürüyorum bir yerde görmedim sürüldüğünü ama yeniliyo cildi diye biliyorum beze olmadı şimdiye kadar bende. insanın yaşı gözlerde ki kırışıklardan daha belli oluyor tavsiye ederim aklınıza geldikçe parmaklarınızla masaj yapın umarım faydasını görürsünüz

sanemcan güzellik merkezi diye bir yerde panda kamuflaj diye bir yöntemle işlem yapılıyor.
deri altına kalıcı makyaj ibi düşünebilirsiniz. bir kaç haftaya yaptırıyorum kısmet olursa.
bilen duyan deneyen var mıdır?

ya kızlar gözlerim altındaki morluklar berbat gözüküyor resmen ölü gibi oldum ya ne yapmalıyım dün cilt bakımı yapayım dedim ve makyajsız suratımda dahada fazla farkettim morlukları kardeşim zombiye benziyorsun dedi neyapmalıyım çok üzülüyorum çok çirkinim yaaaaaaaaaaa............yardım edin lütfen...

kendinle barış derim, bu kalıtsal bir sorun. çözümü olsa eminim hepimiz bilirdik. sanemcan diye bir yerde panda kamuflaj gibi bir yöntem var ben deneyip size bilgi vericem. umarım işe yarar

Benim anladığım bu morluklar iki üç şekilde oluyor
İlki eğer yorgunluk uykusuzluk vs gibi nedenlerden de güzel bi krem bi kaç doğal yağ buz kompleksi vs baya hafifliyor
Eğer kansızlık Demir eksikliği b12 eksiği varsa bunları tamamladan ne sürseniz boş
Diğeri ise benim ablamın durumu gibi kavrengi lekenleme şeklinde göz çevresine yayılan morluk bunda genetik yatkınlık ve aynı zamanda göz çevresini korumamak ta etkili oluyor bunun bir diğer nedeni göz cevresinde ki kılcal damarlarda sorun olması ya da derinin normal insanların kine göre daha ince olası. Bunu çözümü ise göz çevresinde ki damarlara baypas yapılıyor yada lAzarle yapılan işlemler var. Eğer durumunuz böyleyse o kremlere o kadar para vereceğinize cildiyeye danışın daha iyi

X