Göz Çevresi Bakımı Göz altı bakımı ve Morlukları

evet bende şu maya ve süt formülünün göz altı morluğuna iyi geldiğini denedim ve gördüm..bide aktarlarda alizade göz altı kremini aldım oda gayet iyi tavsiye ederim ...

şişlik için iyi geliyosa sürerim valla. :emir_bebek:deneyen varmı perki?:uhm:
ama hemoroid kremi sadece 1 kez cok elzemse
hanı vucuk sısmıstır yuz sısmıstır o an kullanılır dedı
hatta ben askınnur yengı suruyormus dedım
o sahneye cıkmadan o gun yuzu berbat olmus bobrekle ılgılı bı sorunu varmıs
ondan surmus dedı
sonuc olarak kortızon ıcerıyor hemoroıd kremlerı
ve gozaltı derısı zaten cok ınce kortızon daha da ınceltıyormus

slm NEYRA,
kullandığın kremin etkili mi memnun musun ve acaba sürekli kullanmak mı gerek.yani artık iyi olduğunu düşünüp krem kullanmayı bırakınca tekrar oluşurmu acaba morluklar.Bu konuda bilgin var mı?
benım kremım bıttı su an hıcbısey surmuyorum ama nem ıcın bısı kullanmalıyım
sonuc olarak guldukce kırısıyor o bolge
morluklarımın su an sadece %15 ı duruyor oda urun bıraktım normal yanı
fakat rahatsız degılım cunku kapatıcıya gerek yok su an
bır daha almayı dusunuyorum su an spor cıhazı aldım eşimle accık dargınız
cok para harcıyormusum:KK43:
biraz bi sureligine bisey istemiyim diyorum ama yine alıcam bana nee

kıvırcık sery das kremi sipariş vermiştin.ne oldu canım.tekrar yazmamışsın.eğer okursan bilgi verirsen sevinirim.

slm sery das kremini 2 tane birden aldım arkadaşlar ne göz altıma nede cildime en ufak dahi bir faydası olmadı yüzüm sivilce içinde veeee hala göz altım mosmorr ben artık umudumu kestim

arkadaşlar bi de artıstry cilt bakım uzmanı denetiminde cildinizi kontrol ettirip ona göre önereceği ürünleri kullansanız bana sanki daha kalıcı olur gibi geliyor

bende de kalıtsal gözaltı morluğu var bide gözlük takıyodum o zaman daha da arttı ama bikaç senedir lens takıyorum herhangi bir azalma yok ve lens takmaya başldığımdan beri kapatıcısız asla çıkamıyorum çünkü bu morluklar insanın ifadesini görünüşünü çok değiştiriyo sürmediğim zaman gece geç yattın heralde çok yorgun görünüyosun gibi sorulardan bıkıyorum ve kapatıcı kullanmaktan da bıktım yani cildi de baya olumsuz etkiliyo sonuçta aslında ben bu dolgu olayının işe yarayıp yaramadığını sorcaktım yani deneyen var mı ve 17 yaşındayım ondan endişem var bu konuda acaba 1 2 sene içinde olabilir mi mesela diye yoksa daha yaşın ilerlemesini mi beklerler bu bitkilerle olan formülleri de araştırdım ama kalıtsal olanlarda pek işe yarıcağını sanmıyorm yani:KK43:(

Göz altı morlukları için kesin bir çözüm yokmuş ,Bir arkadaşımın böyle bir sorunu vardı dr gitmiş kendisine bir ilaç tavsiye etmiş cernor xo diye düzenli kullanıldığı zaman iyi geliyormuş sonuç almak için en az 4 ay düzenli kullanmak gerekiyor dedi. Bu ilaç her eczanede bulunmuyormuş.morluklar tamamen kaybolmasada azalıyormuş.

Dün göz altı morlukları ve torbaları için bütün yazıları okudum ve soluğu kozmetikçilerde aldım. Bir tane krem aldım. Kutusu ambalajı pek güven vermedi bana ama yinede kullandım 2 sefer. Kayısı aromalı. Bir süre daha kullanıp memnun kalırsam paylaşıcam sizinle.

ben neler neler kullandım.patates sürdüm olmadı,salatalık sürdüm olmadı,demlenmiş çay sürdüm olmadı.niveanın kremini aldım yine olmadı.ne dedilerse uyguladım ama adı üstünde genetik zaten.geçici bişey olsa kendi kendinede geçer

uffff ya benimde oyle bi sorunum war.birde esmer tenliyim.göz altlarım daha da kahverengii.mecbur kapatıcı sürüyorum.hayır bi de fotolarda bazen yumruk yemiş gibi çıkıyorum.oturup ağlayasım gelio.benim gibi genetik morluğu olanlar ne yapıolarrr??

KIZLAR , BELKİ SİZLERDE DUYMUŞSUNUZDUR , HEMEROİD (basur) KREMİ GÖZ ALTI MORLUKLARI İÇİN BİREBİRMİŞ.

selmoşş basur kremi gözaltına çok zararlıymış.sakın kullanmayın.yasakkelimebak internette bir haberde ne yazıyodu...

Gazetelerde yer alan ' Ünlü mankenler göz altı morluklarına basur kremi kullanıyor' haberinden sonra bir çok bayanın basur kremi almak için eczaneye koştuğu söyleniyor. Uzmanlar ise, basur kreminin kortizon içerdiğini ve cildi incelttiğinin altını çizerken, yarardan çok zarar getirebileceğini belirtiyorlar. Bu arada toplumun önündeki insanların demeç verirken daha dikkatli davranmaları konusunda da uyarıda bulunuyorlar...a.s

hanımlar ben remergent microcirculation therapy aldım demiştim ya, ürünü 2 gündür kullanıyorum şu an morluklarım bayağı azalmış geldi gözüme
fakat günde 2 değil 3 kez sürüyorum,yarım halka şeklinde olur ya morluklar, işte dıştan içe doğru kaybolmuş o morluklar sadece göz pınarına yakın yerdekiler hafiflemiş olarak duruyor
inşallah bu kez tam sonuç alacağım, biraz daha kullanayım ben.Bir krem daha almak istiyorum kinerase under eye veya intensive cream olabilir.Ya da la mer:KK66:

neyra remergent microcirculation therapy i nasıl kullanıyorsun.nerden ve ne kadara aldın_?

neyra remergent microcirculation therapy i nasıl kullanıyorsun.nerden ve ne kadara aldın_?

ben ınternetten almıstım gamzecım 275 ytl ye
gıttıgıdıyorda gordum bı satıcı bu urunun seyahat boyunu satıyor
ısım veremıyorum reklam olmasın dıye
24 ytl ıdı
denemek ıcın bence harıka
gittigidiyorda aratırsanız bulabılırsınız
ben hem gozaltına hem gozkapagına suruyordum nem ıcın
gozaltını bıraz daha ovusturuyordum etkı etsın dıye.

aynı sorun bende de var gözlerimin altı mor birisi bana çok su içmemiz gerektiğini söyledi
deneme değer bence

Arkadaşlar benim de göz altlarım inanılmaz derecede mor ,hatta uykusuz gecelerimde ( yani sık sık) neredeyse halkalar çeneme kadar inecek.. :) Ben de hyleksin kullandım.Çok pahalı ve gereksiz bence...Kesinlikle hiç bir işe yaramadı benim morluklarımda olumlu sonuç alan birileri var mı acaba??

Arkadaşlar benim de başım göz altı morlukları ile ciddi dertdeydi.Şu anda bu forumda okumuş olduğum yaş pakmaya metodunu 2 günde bir uyguluyorum .Su içmeyi unutanlardanımdır.Su içmeye ve kahve,siyah çayı azaltmaya başladım.Gözle görünür bir iyileşme var.Çok pahalı kozmatik ürünleri geçici çözümler.Hem bence de ne kadar az kimyasal ve yapay maddeleri kullanırsanız o kadar sağlıklıdır.
Hepimize bu konuda aciiil şifalar diliyorum:teselli:

Ya benim d egözümün altında morluk oluo kansızlıktan diolar ve ferrum fort ilacını veriolar ben kulllanıorum işe de yarıyor açıkçası tavsiye ederim
bende 3 gündür kullanıyorum bu ilacı bakalım faydası olacak mı?çok kansızım:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

uffff ya benimde oyle bi sorunum war.birde esmer tenliyim.göz altlarım daha da kahverengii.mecbur kapatıcı sürüyorum.hayır bi de fotolarda bazen yumruk yemiş gibi çıkıyorum.oturup ağlayasım gelio.benim gibi genetik morluğu olanlar ne yapıolarrr??

Benimde gözaltı morluğum genetik,hatta çok tuhaftır sol gözaltım daha yoğun,ben kapatıcısız asla dışarı çıkmıyorum yıllardırtatlicadiarzu

X