Göz Çevresi Bakımı Göz altı bakımı ve Morlukları

Benim Hylexin kremim var. Tam olarak kdv dahil fiyatı 224,00 YTL. Ama pek kullanmayı sevmiyorum açıkçası. Daha doğal ürünler kullanmak gerekli. Kremin içindekilere göre değişik çözümler bulmaya çalışıyorum evde. Herşeyim doğal olmalı benimde böyle bir hastalığım var. Göz altı maskesi bulma çabalarım tüm hızıyla devam ediyor. Kaliteli, zararsız ve ucuz meyvelerle doğal bir maske bulursam yazarım size.

Arkadaşlar patates suyu ile limonun suyunu karıştırıp gözaltına sürünce morluklara iyi geliyomuş ben denedim iyi geldi

benimde sorunum gözlerimin altındaki damarların çok belli olması bu yüzdende gözlerimin altı mor gibi duruyor ayrıca gözlerimin altında çok küçük küçük noktlar var yağ bezeleri gibi ::S

bendede damarlar var ne yazıkki hala çözüm bulabilmiş değilim
böyle bi sorunu olup da çözümünü bulan var mı aranızda ?

merhaba
ben aranıza yeni katıldım. benim de ciddi derecede sislik ve morluk var gözaltlarımda. sürekli yorgun görünüyorsun lafını duymaktan cok sıkıldım. buğday yağını alacağım bu aksam. umarım işe yarar.

Ben Nerdeyse 40 Gun Oldu Uyguluyorum 2çeşit Yağ Kullaniyoirum Iki çeşitte Krem, Cildim Normal, Yuzumu Temizledikten Sonra Krem öncesi Yada Sonrasi Buğday Yapi Sürüyorum Hatta Krem Sürmediğim Zaman Tüm Yüzüme Yediriyorum Sonuç çok Guzel Hafif Cillerim Vardi Gitti, Ince çizgilerim Vardi Kayboldu, Cild Yumuşacik Oluyo şiddetle öneririm Ayrica Yanak Bölgesindeki Sikilik Ve Sivilce Izleri/kurutma Işinide çözdüm Portakal Yaği Sürüyorum...onuda Deneyin Derim. Ama Portakal Yağini Sürdükten Sonra Nemli Pamukla Aliyorsun Tekrar Ben Bunu Yapmama Için Gül Suyula Cildimi Silip Ardinda Ayni Pamuğa Portakal Yaği Damlatip Yüzümü Siliyorum....
Sivilce Işinde Kantaronda Ayni Işi Görüyo Ama Ben Onu Sakinlemek Için Kullaniyorum.

yaa bu üzüm çekirdeği yağını kullanınca güneş lekesi yaparmı acaba. bu yağların çoğu yapıyoda. bide şu ayva çekirdeği kremi göz çevresi kırışıklığıma ii geldi

yaa bu üzüm çekirdeği yağını kullanınca güneş lekesi yaparmı acaba. bu yağların çoğu yapıyoda. bide şu ayva çekirdeği kremi göz çevresi kırışıklığıma ii geldi
canım ayva çekirdeği kremini ne kadar ne şekilde kullanıyorsun.sadece kırışıklıklara mı etkisi oldu.lekelere faydası olurmu ki.bilgi verirmisin.

Canim benimde cilt problemlerim ve gozalti morluklarim var,birde bacaklarim acaip kuru,simdiden burusmaya basladilar kuruluktan,denemedigim krem losyon kalmadi,diyecegim su;ayva celirdegi kremini nereden bulabilirimki?

üzüm çekirdeği yağını kullanmaya başladım ben de daha 2 gün oldu. sanırım 1 hafta sonra fln. tam sonuç alırım.

canım ayva çekirdeği kremini ne kadar ne şekilde kullanıyorsun.sadece kırışıklıklara mı etkisi oldu.lekelere faydası olurmu ki.bilgi verirmisin.
pamukla göz çevreme sürüyorum canım a. çekirdeğini. lekelere bi faydası yok şimdilik daha sonraları olursa yazarım. ama bildiğim kadarıyla sadece kızırışıklık ve sivilceye ii geliyor ayva çekirdeği kremi canım.ben üzüm çekirdeği yağını duydum ama nasıl kullancam bilmiyom bilenler sölesin lütfen

Canim benimde cilt problemlerim ve gozalti morluklarim var,birde bacaklarim acaip kuru,simdiden burusmaya basladilar kuruluktan,denemedigim krem losyon kalmadi,diyecegim su;ayva celirdegi kremini nereden bulabilirimki?
ayva çekirdeği kremini kendin yapacan canım. 1 çay bardağı kaynatıp soğuttuğun suyu cam kavanoza koy. 1 kilo ayvanın çekirdeklerini içene koy ağzı kapalı 5 gün beklet.süz 5 günün sonunda al sana ayva çekirdeği kremi mis gibi en doğalından ohhh:))))))))

üzüm çekirdeği yağını kullanmaya başladım ben de daha 2 gün oldu. sanırım 1 hafta sonra fln. tam sonuç alırım.

love is nasıl kullanıyon canım ü. çekirdeği yağını göz altına yazarmısın canım. etkileri yaz canım bende aldım ü. çekirdeği yağı. sürecem ama karar veremedim nasıl sürecem gece dursunmu gözümde acaba?

Arkadaşlar Almayi Düşünenler Için Yaziyorum. Geçen Yil Hylexin Alip Kullandim. Küçücük Bir Tüpe (yanliş Hatirlamiyorsam 2 Ml.) 100dolar Verdim Ve Sonuç Hüsran. Morluklarima Hiçbir Faydasi Olmadiği Gibi 5-6 Ay Boyunca Gözalti Kapaticisi Bile Süremedim. Alerji Yapti. Arkadaşlar Kesinlikle Tavsiye Etmiyorum.

Birde Ilgilenen Varsa Proactiv Solüsyon çikmişti. Cildi Pürüzsüzleştyirdiği Iddia Ediliyordu. Onun Da Hiçbir Faydasini Görmedim. Hepinize Sağlikli Günler

selam
göz altı morluklarıyla ilgili tavsiyeni okudum ve verdiğin adrese girdim ancak ürünün fiyatı yazmıyo bu adreste bana fiyatını söylersen sevinirim .
teşekkürler

canım bence hemoroid kremlerini hiç gözaltınıza kullanmayın.Çünkü yoğun şekilde kortizon içeren kremler onlar.Bir de gözaltlarımızın hassasiyetini düşünürsek bence dikkat etmemiz lazım.

Ben o hemeroid kremini gözaltı torbaları için diye duymuştum. Adını bilen varsa yazsın lütfen.

serydas kremi kullan bir gecede toparlıyorrrrrr:) sevgilerrr

Bilghe eminmisin canim bir gecede toparladigina,ayrica bu kremin adini ilk defa duydum,ne kadar guvenilir;icerigi nedir,zararli bir takim maddeler iceriyormu,saglik bakanligindan onayi varmi,bize bunlarida yazarsan seviniriz.Ha ayrica uretim yeri neresi,kimler tarafindan uretiliyor bunlari bilmemiz lazim degilmi,sonucta yuzumuze surdugumuz bir urunle kumar oynayamayiz,bunlarida ayrintili bir sekilde yazarsan seviniriz.

ben de hemoroid kreminin gözaltı torbalarını indirmek için kullanıldığını duymuştum ama morluklar için işe yarayacağını sanmıyorum.hem torbalar için de kullanılması riskli gibime geliyor çünkü göz ve çevresi çok hassas.dikkatli olmak lazıma.s

X