implantasyon kanaması ltf. bakın

pa.pat.ya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2007
32
0
adetime 9 gün kala bir iki damla kan geldi.7 gün sonra adet olmam gerekiyor.bebek rahme tutunurken bir kanama olabilirmişya benimkide öylemi acaba diyorum.böyle bişey yaşayanlar lütfen nasıl olduğunu anlatırmısınız çok umutluyum nedense

evet canım hamile olabilirsin.istersen bi kan testi yaptır :)

evet bendede öyle olmusdu canim
adetime 5 gün kala bir kac damla beyaz akintilan pembe bir kan
geldi...ondan sonra 5 gün sonra adet olmam gerekirken
olmadim bir gün gecdi..
evde test yaptim positiv cikti
insallah hamissindir canim :emir_bebek:

evet canim benimde 3 gun kala olmustu hamileydim...bence biraz daha bekle 1 hafta sonra falan kan testi yaptir!!!!!

evet bendede öyle olmusdu canim
adetime 5 gün kala bir kac damla beyaz akintilan pembe bir kan
geldi...ondan sonra 5 gün sonra adet olmam gerekirken
olmadim bir gün gecdi..
evde test yaptim positiv cikti
insallah hamissindir canim :emir_bebek:

aynen bendede akıntıyla birkaç damla geldi.valla çok umutlandım şimdi bu ay klomende kullandım.ama geçen ayda kullanmıştım böyle bişey olmamıştı.

yanlis yonlendirmek istemem ama implantasyon kanamasi 6. haftadan sonra gorunur diye biliyorum yani bebek rahme yerlestikten sonra.onun icinde adetinin en az 10 gun gecikmesi gerekir..benim 6. haftada oldu mesela..

ama insallah hamilesindir..kan testi yaptirirsan sonuc alirsin bence..bol sans

arkadaşlar bende de öle bi durum oldu. adetim 5 eylülde 4 günüm var yani. dün bir iki damla pembe akıntı gelmiş. ama sora daha hiç bişi gelmedi.adet olacakmışım gibi bi durumum da yok.. acaba hamilemiyim kii inş öleyimdirr [/B][/B]

canım benimde geçen ay aynen böyle olmuştu....adetime 10 gün varken beyaz akıntıyla kanama geldi..sonra tekrardan hafif bi kanama geldi..bende çok umutlandım...ama maleseff regl oldumm..hayırlısı böyleymişş.ama inşallah sen hamişsindir..allah gönlüne göre versin...

canım benimde geçen ay aynen böyle olmuştu....adetime 10 gün varken beyaz akıntıyla kanama geldi..sonra tekrardan hafif bi kanama geldi..bende çok umutlandım...ama maleseff regl oldumm..hayırlısı böyleymişş.ama inşallah sen hamişsindir..allah gönlüne göre versin...
canımm ilgin için teşekkür ederim. haklısın hayırlısı neyse hakkımızda öyle olsun. ama ben sanırım beklemektense yarın kan testi yaptırıp olumlu yada olumsuz netleştiricem bu durumuu.. allahım sağlıklı evlatlarla sevindirsin hepimizii..:1hug:

bu konular hep yarım kalmış ya. sonradan sonucunu yazan olmamış. adetime 2 gün varken lekelenmem oldu. hamilemiyim acaba?kahverengi.

Benim de adetime bir gün kala kahverengi ama çok açık kahve biriki damla akıntım oldu,

Bu implantasyon kanaması mıdır??

Ben bu ay klomen kullandim ve 2 gün önce adetlenmem gerekiyordu ara ara sanci geliyor ve ayni zamanda ara ara cok acik pembe bir kanama ama mesla 2 saatte bir pedime bakincada hic bisey yok sadece kahverengi leke sizce bu yerlesme kanamasimidir? Ilgilenirseniz coooook sevinirim:)

Ben bu ay klomen kullandim ve 2 gün önce adetlenmem gerekiyordu ara ara sanci geliyor ve ayni zamanda ara ara cok acik pembe bir kanama ama mesla 2 saatte bir pedime bakincada hic bisey yok sadece kahverengi leke sizce bu yerlesme kanamasimidir? Ilgilenirseniz coooook sevinirim:)

canım benim, bende de dediğin gbi olmuştu. adetim 3-4 gün gecikmişti. adet olcakmışım gibi göğüslerim şişmişti, sancılarım vardı. bi gece tuvalete gittiğimde günlük pedimde kahverengi bi leke gördüm ama ozamanlar implantasyonun ne demek olduunu bilmediim için adet olduğumu düşündüm ve çok üzüldüm. ertesi sabah kalktıımda geceden koyduum pedde hiçbişe yoktu. internette biraz araştırma yaptım ve hamile olabilcemi örendim. hemen gidip bi test aldım. iki çizgi çıktı ama biri silikti. yine emin olamdım. bu kez eşimle gidip kan testi yaptırdık ve bebişimizin müjdesini aldık. bana kalırsa seninki de implantasyondan kaynaklanabilir. bebek rahme yerleşirken tutunma sırasında oluomuş böle kahverengi ve açık pembemsi lekelenmeler. hemen gidip bi kan testi yaptır derim ben.. umarım RABB'im gönlüne göre verir...:Saruboceq:

Konular soruluyo fakat sonuçlar yazılmıyor benim adetime 1 hafta var ve 2 gün önce denildiği gibi kahverengi pembemsi lekelenmelerim oldu şuan yok ve boş yere umutlanmak istemiyorum ama elimde değil inşallah hamileyimdir ben sonucu size yazcam arkadaşlar tecrübeler çok önemli

yanlis yonlendirmek istemem ama implantasyon kanamasi 6. haftadan sonra gorunur diye biliyorum yani bebek rahme yerlestikten sonra.onun icinde adetinin en az 10 gun gecikmesi gerekir..benim 6. haftada oldu mesela..

ama insallah hamilesindir..kan testi yaptirirsan sonuc alirsin bence..bol sans

ben ikinci bebeğime hamileyim. ilkinde 5 gün önce ikincisinde ise denk mi geldi bilmiyorum yine 5 gün önce kahverengi renkte 4-5 gün kadar süren çok az lekelenme oldı. ilkinde 5 gün önce ikincisinde ise 2 gün önce testte pzitif çıktı. şu an 2.5 aylık hamileyin ve ilk bebeğimde lekelenme tarzı kanamalarım devam etmemişti Şimdi ise daha yeni yeni bitiyor. doktorum ilk çocuğumu kucağıma aldığım için olabileceğini söyledi sizinki de böyle bir kanama da olabilir. çünkü yerleşme (implantasyon) kanaması bildiğim kadarıyla adet dönemine denk geliyor. döllenmeye göre birkaç gün önce veya sonra....

bilgilenmek isteyenlere yardımcı olmuşumdur inşallah. bazen ben de yarım kalan konularla ilgili araştırma yapınca sonucunu merak ediyorum benim de öyle mi diye...

hamile olanlara hayırlısı olsun...

X