Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cilt bakımı yaptıran var mı?

1. Konu Sahibi : BenOyku #1
    Giriş tarihi
    Nov 2007

Cilt bakımı yaptıran var mı?

cilt bakımı yaptıran vardır mutlaka tavsiye ediyor musunuz? memnun kaldınız mı?

ücretleri bayağı yüksek değer mi sizce?

teşekkür ederim
    :1rolleyes:

2. Konu Sahibi : BenOyku #2
    Arwen Guest
    düzenli gidince cilt pırıl pırıl oluyor
    Düzenleyen: Arwen Düzenleme Tarihi : 26-09-2009 Düzenleme Saati :19:24

3. Konu Sahibi : BenOyku #3
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    öyle mi? ben hiç gitmedim düşünüyorum kendi kullandığımız ürünleri mi götürmeliyiz peki?

teşekkür ederim a.s.

4. Konu Sahibi : BenOyku #4
    Arwen Guest
    Alıntı öyküm kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    öyle mi? ben hiç gitmedim düşünüyorum kendi kullandığımız ürünleri mi götürmeliyiz peki?

teşekkür ederim a.s.
    Yok hayır iyi bir yere gitmek lazım zaten
    Çünkü ürünleri daha kaliteli ve çalışanları daha eğitimli oluyor
    Özellikle doğru ürünü uygulamaları ve sivilce varsa sıkarken iz bırakmamaları için
    İyi bir yere gitmeli
    Şeniz

5. Konu Sahibi : BenOyku #5
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    haklısın
    teşekkürler iyi geceler :1hug:

6. Konu Sahibi : BenOyku #6
    ben cilt bakımı yapan biri olarak şunu söleye bilirim en iyi yatırım kendinize olandır bence buna öncelik vermelisiniz cilt bakımı basite alıncak bişey değil gerçekten zahmeli bi iş eğer uzman işini iyi yapıyosa ve ürünlerine güveniyosa bu parayı istemekte haklıdır bence çünkü öğrenince zahmetini daha iyi anlıyosun düzenli bakıma gidersen gerçekten farkını görürsün bakımdan sonra tabi sende evde günlük bakmını yapmalısın sivilcen çoksa tabi bakımdan sonra bazı kızarmalar olucak sıkma işleminden sonra zaten gerekli uyarıları uzman arkadaş sana yapıcaktır ayrıca bakım düzgün olmuş ve kremler etkiliyse cildinde poblemliyse bakımdan sonra sivilceler artıcaktır cünkü alttaki yağlanmalar dışarı vericektir kendini aslında bu iyi bişeydir

7. Konu Sahibi : BenOyku #7
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    benim göz çevremde küçük yağ bezeleri var bunları da geçiriyorlar mı? ve cilt lekelerine de iyi geliyor mu?

cildim için para harcamaya çekinmem ama nedense cilt bakımından çekindim hep ama yaptıracağım ben de

8. Konu Sahibi : BenOyku #8
    yağ bezeleri zaten sadece cilt uzamanları temizlemeli bunlara komedon deniliyor bunların komedon iğneleri var onlarla temizleniyo cilt lekelerine gelince tabiki bikere bakımda geçmicektir düzenli bakıma devam ederseniz ve evde gereken bakımınızı yaparsanız geçicektir cilt lekelerinde güneş kremi çok önemlidri kışın bile dışarı çıkmadan en az yarım saat önce fakt krem kullanmadan çıkmayın bu lekelerin çoğalmasını engellicektir

9. Konu Sahibi : BenOyku #9
    suela Guest
    Alıntı öyküm kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    cilt bakımı yaptıran vardır mutlaka tavsiye ediyor musunuz? memnun kaldınız mı?

ücretleri bayağı yüksek değer mi sizce?

teşekkür ederim
    :1rolleyes:
    Merhaba Öyküm;

Ben tedaviye yönelik yaptırdım cilt bakımını. ama 2/3 ayda bir de olsa bence cildin ihtiyacı var. nerde sordun bilmiyorum ama cok yüksek fiyatlar alınmıyo en ii ürünü kullananlar bile max. 80 YTL dir. ama gittiğin yerde kullanılan ürünler cok cok cok önemli mutlaka araştır. tabi kişininde uzman olması önemli .a.s

10. Konu Sahibi : BenOyku #10
    Giriş tarihi
    Dec 2007
    evde kendın yap bakımlarını al bır kac cıldıne uygun urun kullan ben oyle yapıyorum bakıma degıl ama lazer epilasyona para verıyorum tuylerden kurtulmak sart cılt guzel ama tuylu neye yararkı dımı yanııııı

Sayfa: 1/2 12 SonSon